Proprietăți unice: 561
Proprietari: 36
Agenție

1 lună în urmă
8

117.900 €

Oportunitate!Apartament de lux,41mp utili plus ...

Chinteni

2 camere
41 mp
Etaj 4
2021
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 117,900 € și 118.000 €
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

118.000 €

Apartament de vânzare fără comisioane

Chinteni

2 camere
41 mp
Etaj 4
2024
Agenție

1 lună în urmă
7

179.900 €

Casa Individuală - SU 136MP | ST 700MP | Parția ...

Chinteni

5 camere
136 mp
700 mp teren
2023

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
2

197.000 €
38.63 € / mp

Teren de vanzare suprafata de 5100 mp zona : C ...

Chinteni

5.100 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

137.000 €
77.18 € / mp

Teren intravilan , PUZ, 1775mp cu Front de 19

Chinteni

1.775 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
15

239.900 €

Comision 0% | Casă individuală în Chinteni – 15 ...

Chinteni

4 camere
153 mp
538 mp teren
2025
Agenție

1 lună în urmă
6

230.000 €

Casa o camera de vanzare in Chinteni

Chinteni

1 camere
50 mp
978 mp teren
f.s. 45 m
Agenție

1 lună în urmă
1

520.000 €
52 € / mp

Teren intravilan Chinteni jud Cluj 10000mp

Chinteni

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

56.000 €
100 € / mp

Teren de vânzare în Chinteni – oportunitate exc ...

Chinteni

560 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 56,000 € și 59.500 €
Agenție

1 lună în urmă
5

265.000 €

!!OCAZIE!! CASA DE VANZARE

Chinteni

4 camere
119 mp
500 mp teren
2025
Agenție

1 lună în urmă
8

165.000 €

Apartament modern 2 camere | Valea Chintăului

Chinteni

3 camere
60 mp
Etaj 3
2025
Agenție

1 lună în urmă
7

207.000 €
210.000 €

Casă cu garaj de vânzare – Chinteni, zonă liniș ...

Chinteni

4 camere
120 mp
442 mp teren
2024
Agenție

1 lună în urmă
6

235.000 €
245.000 €

Casă individuală în Chinteni, nouă pe piața

Chinteni

4 camere
120 mp
702 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
9

225.000 €

Casă individuală de vânzare în Chinteni

Chinteni

5 camere
119,6 mp
505 mp teren
2025
Agenție

1 lună în urmă
14

215.000 €

Casă individuală la preț de apartament , Chinte ...

Chinteni

5 camere
120 mp
500 mp teren
2025
Agenție

1 lună în urmă
10

250.000 €

Apartament 4 camere , 90 mp , 2 parcări subtera ...

Chinteni

4 camere
90,6 mp
Etaj 3
2024
Agenție

1 lună în urmă
1

144.000 €
20 € / mp

Oportunitate de investitie | Teren intravilan | ...

Chinteni

7.200 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
9

99.999 €

Apartament 2 camere, 42 mp, terasa, parcare, Be ...

Chinteni

2 camere
42 mp
Etaj 4 / 5
2022
Agenție

1 lună în urmă
7

400.000 €

Casa 5 camere de vanzare in Chinteni, Cluj Napo ...

Chinteni

5 camere
180 mp
1.100 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

1 lună în urmă
16

370.000 €

Casa individuala | 230mp utili | 716 mp teren | ...

Chinteni

4 camere
230 mp
716 mp teren
2025
Agenție

1 lună în urmă
5

225.000 €

Vila moderna cu 3 dormitoare, terasa eleganta s ...

Chinteni

4 camere
169 mp
501 mp teren
2026
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

69.990 €
124.76 € / mp

Teren Intravilan 561mp constribil in Chinteni

Chinteni

561 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
15

237.000 €

Casa eficienta energetic, noua, cu pod mansarda ...

Chinteni

4 camere
105 mp
465 mp teren
2026
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

89.000 €
127.14 € / mp

Teren Intravilan 700mp constribil in Chinteni

Chinteni

700 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
9

150.000 €

Apartament 3 camere 2 bai, 72mp, etaj intermedi ...

Chinteni

3 camere
72 mp
Etaj 1 / 3
2025
Agenție

1 lună în urmă
35

190.000 €

Casa cuplata in zona accesibila cu CF/TVA INCLU ...

Chinteni

5 camere
120 mp
340 mp teren
f.s. 17 m
Agenție

1 lună în urmă
7

59.000 €
93.95 € / mp

Teren autorizat pentru duplex in Chinteni

Chinteni

628 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
15

199.000 €

Unitate Duplex 120mp si teren 400mp

Chinteni

4 camere
120 mp
400 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
15

235.000 €

Casa spatioasa cu garaj in Chinteni

Chinteni

4 camere
150 mp
500 mp teren
2026
Agenție

1 lună în urmă
1

267.600 €
100 € / mp

Oportunitate investitie, teren pentru construct ...

Chinteni

2.676 mp teren
Intravilan
Agricol