Proprietăți unice: 8
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
4

29.900 €
2.99 € / mp

Teren extravilan 10.000 mp – Livadă de pruni, D ...

Exterior Nord, Bistrița

10.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
20

179.900 €

Casă individuală de vânzare – la 15 km de Bistr ...

Exterior Nord, Bistrița

5 camere
360 mp
7.000 mp teren
2015
Agenție

3 luni în urmă
3

55.000 €
14.47 € / mp

Vânzare teren intravilan – Comuna Dumitra

Exterior Nord, Bistrița

3.800 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
13

215.000 €

Casa 5 camere, D+P+1, Zona Nord

Exterior Nord, Bistrița

5 camere
300 mp
750 mp teren
2014
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
6

107.000 €

Apartament 4 camere decomandat zona Aurel Vlaic ...

Exterior Nord, Bistrița

4 camere
78 mp
Etaj 1 / 4
2024
Agenție

Mai mult de un an
6

66.500 €

Apartament 2 camere - Decebal - Etaj 2 - Semide ...

Exterior Nord, Bistrița

2 camere
50 mp
Etaj 2 / 4
1980
Agenție

Mai mult de un an
20

254.000 €

Cabana cu vedere la lac, 8 camere, 200 mp, 1800 ...

Exterior Nord, Bistrița

8 camere
200 mp
1.800 mp teren
2022
Agenție

Mai mult de un an
20

329.000 €

Cabana cu accesc la lac, 1400mp teren Colibita

Exterior Nord, Bistrița

5 camere
200 mp
1.400 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
13

45.000 €

Casa spatioasa in Sanmihaiu de Campie

Central, Bistrița

La ~5km distanță

2 camere
100 mp
1.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

155.000 €

Cladire+Teren central | Comercial/Rezidențial | ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

6 camere
208 mp
200 mp teren
2018
Agenție

Mai mult de un an
7

2.000 €
0.02 € / mp

Teren extravilan , zona Valea Castailor - inves ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

Agenție

11 luni în urmă
18

350.000 €

Casa de vanzare, cu 10 camere, 1200 mp, zona Di ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

7 camere
1.200 mp
2.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

80.000 €

Apartament 2 camere , Stefan Cel Mare

Central, Bistrița

La ~5km distanță

2 camere
58 mp
Etaj 4 / 4
1987
Agenție

Mai mult de un an
4

32.000 €

Garsoniera 28 mp utili, parter

Central, Bistrița

La ~5km distanță

1 camere
28 mp
Parter / 4
1990
Agenție

11 luni în urmă
18

239.000 €

Casa P+Mansarda, 130mp Utili, 500mp Teren, Zona ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

4 camere
130 mp
500 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
4

23.900 €
13.28 € / mp

????? Oportunitate de Investi?ie Unica Teren 1. ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

1.800 mp teren
f.s. 68 m
Agenție

Mai mult de un an
1

42.000 €
15 € / mp

Teren 28 arii extravilan - Saratel

Central, Bistrița

La ~5km distanță

2.800 mp teren
f.s. 1 m
Agenție

Mai mult de un an
4

36.000 €
45.86 € / mp

Teren de 785 mp, zona Dealul Jelnei

Central, Bistrița

La ~5km distanță

785 mp teren
f.s. 22 m
Agenție

Mai mult de un an
11

119.000 €

3 Apartamente 4 camere bloc nou

Vest, Bistrița

La ~5km distanță

4 camere
77 mp
Etaj 1 / 3
2024
Agenție

Mai mult de un an
7

35.000 €
23.33 € / mp

Teren extravilan, de vanzare, 1.500 mp, zona Va ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

1.500 mp teren
f.s. 22 m
Agenție

10 luni în urmă
36

860.000 €
850.000 €

Cladire mixta cu spatii la parter si numeroase ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

16 camere
600 mp
457 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

59.900 €
62.20 € / mp

Teren intravilan, 2 fronturi+utilitati la front ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

963 mp teren
f.s. 27 m
Agenție

10 luni în urmă
3

28.000 €
5.38 € / mp

Teren extravilan 5200 mp Budacul de Jos- Invest ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

5.200 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

10 luni în urmă
5

33.000 €
26.38 € / mp

Teren de vanzare 1251 mp in Colibi?a, cu panora ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

1.251 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

Mai mult de un an
13

130.000 €
70.000 €
15.17 € / mp

Teren de vanzare de 8,567MP in zona: Leoni

Central, Bistrița

La ~5km distanță

8.567 mp
8.567 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
15

330.000 €

Cabana de vanzare, 8 camere,teren 1500 mp, zona ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

8 camere
500 mp
1.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

75.900 €
19.00 € / mp

Teren intravilan 3995 mp, 22 m deschidere la DN ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

3.995 mp teren
f.s. 22 m
Agenție

Mai mult de un an
19

117.000 €

Apartament 118 mp - Ansamblu Rezidențial

Exterior Est, Bistrița

La ~5km distanță

4 camere
118 mp
Etaj 3 / 4
2017
Agenție

Mai mult de un an
6

48.000 €
20 € / mp

Teren de Vanzare, foarte aproape de Crama Jelna

Central, Bistrița

La ~5km distanță

2.400 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
14

187.000 €
220.000 €

Triplex in Parcul Central, 110mp

Central, Bistrița

La ~5km distanță

3 camere
137 mp
100 mp teren