Proprietăți unice: 9
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
10

320.000 €

Casa premium 250 mp | Zona Dedeman

Sud-Vest, Bistrița

4 camere
250 mp
600 mp teren
2020
Agenție

2 luni în urmă
3

13.000 €
10.83 € / mp

Teren Zona Valea Sigmirului,12 Ari

Sud-Vest, Bistrița

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

57.000 €
65.22 € / mp

Teren 874 mp - zona Pico Verde

Sud-Vest, Bistrița

874 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
5

37.500 €
50 € / mp

Teren de Vânzare Aleea Trifoiului - O Investiți ...

Sud-Vest, Bistrița

750 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
3

43.719 €
57 € / mp

teren intravilan - Aleea Fagetului - 680 mp + 8 ...

Sud-Vest, Bistrița

767 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
6

350.000 €

Hala 1200mp +1800mp teren liber

Sud-Vest, Bistrița

1E
Agenție

10 luni în urmă
24

170.000 €

Casa spatioasa pe 3 nivele - Sigmir

Sud-Vest, Bistrița

11 camere
172 mp
1.000 mp teren
2000
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

141.750 €

Apartamente 3 camere - Comision 0% pt cumparat ...

Sud-Vest, Bistrița

3 camere
90 mp
Etaj 1
3E
Agenție

Mai mult de un an
6

111.000 €

Apartament Nou 3 camere 69 mp-decomandat-balcon ...

Sud-Vest, Bistrița

3 camere
69 mp
Etaj 1 / 2
2020

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
7

78.900 €

Apartament 2 camere, decomandat, zona Imparatul ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

2 camere
62 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

8 luni în urmă
9

399.980 €

Casă de vânzare Bistrița

Periferie, Bistrița

La ~5km distanță

3 camere
250 mp
830 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
1

63.000 €
14 € / mp

Teren intravilan de vanzare ?ieu Mure?, 45 ari

Central, Bistrița

La ~5km distanță

4.500 mp teren
f.s. 25 m

Agenție

8 luni în urmă
12

130.000 €

4 camere | Decomandat | 2 Bai | Mihai Eminescu

Central, Bistrița

La ~5km distanță

4 camere
98 mp
Etaj 3
2000
Agenție

8 luni în urmă
14

169.000 €

Teren 10 ari cu casa la ro?u 240 mp cu plus gar ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

5 camere
240 mp
1.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
10

298.000 €

Oportunitate! Casă, 4 camere, curte comună, ult ...

Ultracentral, Bistrița

La ~5km distanță

4 camere
193 mp
990 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
4

46.500 €
65.40 € / mp

Teren intravilan 7,11 ari- Zona Subcetate, acce ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

711 mp
711 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
2

42.500 €
26.56 € / mp

Oportunitate! Teren extravilan de 16 Ari Ideal ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

1.600 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

9 luni în urmă
18

190.000 €

Duplex 147mp utili, 3 arii teren, zona Dedeman

Central, Bistrița

La ~5km distanță

4 camere
155 mp
250 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 190,000 € și 197.000 €
Agenție

9 luni în urmă
2

16.500 €
18.86 € / mp

Teren Crainimat- intravilan

Central, Bistrița

La ~5km distanță

875 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

10 luni în urmă
8

175.000 €

Casa noua superfinisata zona Pensiunea Morariu, ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

3 camere
120 mp
300 mp teren
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 175,000 € și 183.000 €
Agenție

10 luni în urmă
18

116.000 €

Casa cu panorama deosebita pe Dealul Jelni 10 a ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

5 camere
140 mp
1.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
9

130.000 €

Duplex modern in zona premium 3 dormitoare, toa ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

4 camere
115 mp
300 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 130,000 € și 158.000 €
Agenție

9 luni în urmă
6

27.900 €
14.55 € / mp

Teren de vanzare 1917 mp, zona Valea Jelnei

Central, Bistrița

La ~5km distanță

1.917 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

Mai mult de un an
8

138.000 €

Hala, 230mp , zona Sud

Sud, Bistrița

La ~5km distanță

300 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
5

45.000 €

Spatiu comercial, 100 mp utili, Prundul Bargaul ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

100 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
5

99.900 €

Spatiu comercial , ideal pentru birouri

Central, Bistrița

La ~5km distanță

71 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

80.000 €
25 € / mp

Teren de vanzare

Central, Bistrița

La ~5km distanță

3.200 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

59.500 €
75.32 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 790 mp, Bistrita

Central, Bistrița

La ~5km distanță

790 mp teren
f.s. 3129 m
Agenție

Mai mult de un an
2

27.500 €
75.34 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 65 mp, Bistrita

Central, Bistrița

La ~5km distanță

365 mp teren
f.s. 3129 m
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 27,500 € și 31.000 €
Agenție

Mai mult de un an
2

27.500 €
75.34 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 365 mp, Bistrita

Central, Bistrița

La ~5km distanță

365 mp teren
f.s. 3129 m