Proprietăți unice: 68
Proprietari: 13
Agenție

1 lună în urmă
7

60.000 €

Apartament de vanzare, 3 Camere, Tip X, Velenta ...

Centura, Oradea

3 camere
39 mp
Etaj 1 / 4
1980
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

159.600 €

De vanzare apartament AES 2 camere

Centura, Oradea

2 camere
56 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
8

99.800 €

Casa 4 camere, Biharia

Centura, Oradea

4 camere

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
20

147.000 €

Casa noua, mobilata ?i utilata cartier Tineretu ...

Centura, Oradea

3 camere
102 mp
250 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

196.130 €
55 € / mp

Bor?, teren industrial- 3566 mp

Centura, Oradea

3.566 mp
3.566 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

8.000.000 €

Micro Parc Industrial- Fotovoltaice,Hale 5,7 ha ...

Centura, Oradea

18.675 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
2

331.200 €
23 € / mp

Teren de vanzare in apropiere de Centura Nojori ...

Centura, Oradea

14.400 mp
14.400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

196.130 €
55 € / mp

Teren industrial- BOR?- 3566 mp- aproape de cen ...

Centura, Oradea

3.566 mp
3.566 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
17

204.000 €

NECTORA IMOB-Casa in Cartier Grigorescu, 160 mp ...

Centura, Oradea

4 camere
125 mp
688 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

162.000 €
60 € / mp

Teren intravilan de vanzare, Oradea, Bihor,Gami ...

Centura, Oradea

2.700 mp
2.700 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

120.000 €

Casa 4 camere, Cihei

Centura, Oradea

4 camere
110 mp
Agenție

3 luni în urmă
20

365.000 €

NECTORA IMOB-CASA mare 5 camere, 3 bai, pod, de ...

Centura, Oradea

5 camere
240 mp
830 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

112.000 €

Vand apartament cu 2 camere bloc nou Prima Ones ...

Centura, Oradea

2 camere
50 mp
Agenție

3 luni în urmă
8

142.900 €

NECTORA IMOB-Spatiu comercial, 76 mp, Parcare, ...

Centura, Oradea

76 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

200.000 €
100 € / mp

Teren industrial, centura Oradea -zona Nokian

Centura, Oradea

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

595.000 €

Hala noua birouri ?i showroom, zona Centura Ora ...

Centura, Oradea

472 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
4

450.000 €
37.66 € / mp

TEREN INTRAVILAN | ZONA PARC INDUSTRIAL 1 | ORA ...

Centura, Oradea

11.950 mp
11.950 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

325.500 €
349.000 €

Casa de vanzare, Oradea cartier Episcopia

Centura, Oradea

4 camere
180 mp
Agenție

8 luni în urmă
2

312.000 €
104 € / mp

RECO teren intravilan in zona industriala

Centura, Oradea

3.000 mp teren
f.s. 25 m
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
14

259.000 €

Vand casa zona Horea, 3 camere, str Privighetor ...

Centura, Oradea

3 camere
100 mp
250 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
2

231.420 €
114 € / mp

RECO teren intravilan in zona industriala

Centura, Oradea

2.030 mp teren
f.s. 32 m
Agenție

10 luni în urmă
2

359.520 €
112 € / mp

RECO teren intravilan in zona industriala

Centura, Oradea

3.210 mp teren
f.s. 65 m
Agenție

11 luni în urmă
20

189.000 €

Casa premium cu 4 camere in Cartierul Episcopia ...

Centura, Oradea

4 camere
560 mp
560 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

265.800 €
103.99 € / mp

RECO teren intravilan in zona industriala

Centura, Oradea

2.556 mp teren
f.s. 42 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

36.900 €
73.51 € / mp

De vanzare parcele Santandrei cu toate utilitat ...

Centura, Oradea

502 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
18

185.000 €

RECO Casa noua la cheie, plan parter, Oradea-Io ...

Centura, Oradea

4 camere
102 mp
564 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

145.000 €

Vand casa pe nivel,in cartierul Tineretului,rea ...

Centura, Oradea

76 mp
250 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

975.000 €

Parc industrial de vanzare

Centura, Oradea

100.000 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
8

211.770 €
211.77 € / mp

Teren intravilan 5340 mp triplu frontstradal cu ...

Centura, Oradea

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

110.000 €

Vand casa semi finisat -Tarian

Centura, Oradea

3 camere
120 mp
1.200 mp teren