Teren intravilan 5340 mp triplu frontstradal cu asfalt intravilan Paleu

211.770 €
211.77 € / mp

Centura, Oradea

Suprafață teren:
1.000 mp

Descriere teren

persoana fizica vand teren 5340 mp - teren intravilan triplu front stradal 140.2 m - front stradal drum asfaltat 126.3 m - frunt stradal drum de acces 70.0 m - front stradal drum de acces Situat in intravilan Paleu, zona linistita cu panorama superba Coordonate GPS 41 . 10 27 33N si 21. 96 8624E se poate vedea pe - Paleu numar cadastral 56523, 56525, 56526 Ideal pentru a fi parcelar si vandut pe parcele mai mici cu un profit considerabil Se poate achizitiona si o parcela mai mica de 700 mp Pret 39 euro mp Nu colaborez cu agenti imobiliari ID anun? : 1768547120
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 07 Mai 2026 ID anunț: 1163936
Suprafață teren: 1.000 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 2030 mp, în Centura
231.420 €
Oradea, Centura
2.030 mp teren
Teren de 3566 mp, în Centura
196.130 €
Oradea, Centura
3.566 mp teren
Teren de 3000 mp, în Podgoria
225.000 €
Oradea, Podgoria
3.000 mp teren
Teren de 3345 mp, în Nufărul
225.000 €
Oradea, Nufărul
3.345 mp teren
Teren de 2500 mp, în Oncea
212.800 €
Oradea, Oncea
2.500 mp teren
Teren de 4181 mp, în Central
229.955 €
Oradea, Central
4.181 mp teren
Teren de 2000 mp, în Centura
200.000 €
Oradea, Centura
2.000 mp teren
Teren de 3566 mp, în Centura
196.130 €
Oradea, Centura
3.566 mp teren
Teren de 5700 mp, în Podgoria
193.800 €
Oradea, Podgoria
5.700 mp teren