Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

62.000 €

Proprietate turistica completa de vanzare in Ci ...

Bărăști

3 camere
74 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
5

20.672 €
32 € / mp

Teren intravilan Vranesti , Calinesti Arges

Văleni

La ~5km distanță

646 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

125.000 €

Casa de vanzare Valeni Podgoria,Arges

Văleni

La ~5km distanță

4 camere
140 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

85.000 €

Vand casa ?i anexe

Văleni

La ~5km distanță

5 camere
90 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
13

117.500 €

Casa detasata, 4 camere, o anexa , 2 garaje ,si ...

Văleni

La ~5km distanță

4 camere
141 mp
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

18.500 €
12.00 € / mp

Teren Cicanesti Arges, la 10 KM de Transfagaras ...

Cicănești

La ~5km distanță

1.542 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

4 luni în urmă
16

31.000 €
5 € / mp

Teren de vanzare in comuna Cicane?ti, sat Bara? ...

Cicănești

La ~5km distanță

6.200 mp
6.200 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
7

77.700 €

Casa de vanzare Cicanesti Arges

Cicănești

La ~5km distanță

5 camere
210 mp
913 mp teren
f.s. 22.5 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

48.000 €

Vand teren si casa in comuna suici judetul arge ...

Șuici

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Agenție

1 lună în urmă
1

6.000 €
2.05 € / mp

Teren de poveste 2920 mp in Suici, Arges.

Șuici

La ~5km distanță

2.920 mp
2.920 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
18

135.000 €

Casa de vanzare in comuna Suici, sat Suici, jud ...

Șuici

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

48.400 €
11 € / mp

Teren superb aproape de autostrada Pitesti-Sibi ...

Șuici

La ~5km distanță

4.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

98.000 €

Casa si teren de vanzare

Oeștii Ungureni

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
28

250.000 €

Casă / Vilă cu 4 camere de vânzare Curtea de Ar ...

Oeștii Pământeni

La ~5km distanță

4 camere
240 mp
2.500 mp teren
2015
Agenție

1 săptămână în urmă
20

1.290 €

Casa / Vila cu 4 camere de vanzare Curtea de Ar ...

Oeștii Pământeni

La ~5km distanță

4 camere
240 mp
2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

160.000 €

Vand pensiune ,inchiriez

Vernești

La ~5km distanță

2 camere
145 mp
3.200 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
17

110.000 €

Casa + spatiu comercial + lac de peste, de vanz ...

Vernești

La ~5km distanță

3 camere
62 mp
Agenție

1 lună în urmă
8

163.000 €
200.000 €

Casa de vanzare -Pensiune de vanzare , inchiria ...

Vernești

La ~5km distanță

4 camere
145 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

249.900 €

Casa D+P+M | 254 mp | 1.130 mp teren | Mobilata ...

Bucșenești

La ~5km distanță

4 camere
203 mp
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

48.400 €
11 € / mp

Teren superb aproape de autostrada Pitesti-Sibi ...

Ianculești

La ~5km distanță

4.400 mp teren
f.s. 50 m
Livadă
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

11.000 €
1.83 € / mp

Teren de vanzare, peisaj superb, aproape de aut ...

Urluiești

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

25.000 €
22.73 € / mp

Teren aflat in zona cu un potențial turist ...

Albeștii Ungureni

La ~10km distanță

1.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

62.160 €
40 € / mp

Vand teren intravilan in Comuna ALBESTII de ARG ...

Albeștii de Argeș

La ~10km distanță

1.554 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

51.000 €
19.76 € / mp

vânzare – 2.581 mp, zonă liniștită, aproape de ...

Albeștii de Argeș

La ~10km distanță

2.581 mp teren
f.s. 21 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
30

219.000 €

Refugiu de weekend sau business turistic, vila ...

Albeștii de Argeș

La ~10km distanță

6 camere
450 mp
1.632 mp teren
1979
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

68.000 €

Casa batraneasca cu Anexe si Teren 6894 m2

Bârseștii de Sus

La ~10km distanță

2 camere
47 mp
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
13

47.000 €

Andreea si Mariana

Bârseștii de Sus

La ~10km distanță

6 camere
183 mp
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

47.000 €
52.000 €
3.22 € / mp

Panoramă superbă - 14.613 mp lângă A1 Tigveni - ...

Bârseștii de Sus

La ~10km distanță

14.613 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

47.000 €
52.000 €

Panorama superba - 14.613 mp langa A1 Tigveni - ...

Bârseștii de Sus

La ~10km distanță

f.s. 60 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

74.000 €
75.000 €
6.30 € / mp

Teren de vanzare Coebeni-Turburea-Arges

Corbeni

La ~10km distanță

11.740 mp teren
Extravilan
Agricol