Proprietăți unice: 11
Proprietari: 1
Agenție

2 săptămâni în urmă
18

54.990 €

2 Case + anexe + teren 3233 mp Darmanești Arges

Dârmănești

7 camere
127,45 mp
3.233 mp teren
1965
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
16

42.900 €

Casa Darmanesti Arges

Dârmănești

140 mp utili
1E
1996
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

28.000 €
24.82 € / mp

Teren intravilan Darmanesti, 17 metri deschider ...

Dârmănești

1.128 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 28,000 € și 29.000 €

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
20

169.000 €

Casa visurilor cu livada roditoare si gradina a ...

Dârmănești

6 camere
166 mp
5.000 mp teren
2001
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
17

169.000 €

Casa visurilor cu livada roditoare si gradina a ...

Dârmănești

6 camere
166 mp
5.000 mp teren
2001
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

11.000 €
16.92 € / mp

Teren Intravilan Parcelabil

Dârmănești

650 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
20

1.650.000 €

Vindem hala industriala 1040 mp cu teren 12621 ...

Dârmănești

1.100 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
5

68.000 €

Casa de vanzare tip Gospodarie

Dârmănești

4 camere
90 mp
90 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

42.000 €
51.22 € / mp

Teren de vanzare

Dârmănești

820 mp
820 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
14

198.000 €

Casa Piscani, mobilata si utilata, 5 camere, mo ...

Dârmănești

5 camere
3.000 mp
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

53.000 €

case vanzare

Dârmănești

3 camere
800 mp
1.350 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

180.000 €

Casa de vanzare in Negreni

Negreni

La ~5km distanță

6 camere
300 mp
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
20

125.000 €

Casă la țară complet mobilată, 1000 mp teren – ...

Băjești

La ~5km distanță

5 camere
149 mp
1.005 mp teren
2003
Agenție

1 lună în urmă
18

399.000 €

Proprietate de vanzare tip ferma, teren 28150 m ...

Băjești

La ~5km distanță

4 camere
3.266 mp

Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
18

54.999 €

Proprietate compusă din 2 case,3 anexe,teren 3. ...

Valea Rizii

La ~5km distanță

7 camere
127,45 mp
3.233 mp teren
1965
Agenție

9 luni în urmă
24

90.000 €

Casa noua, Piscani-Negreni, teren 550mp, finisa ...

Piscani

La ~5km distanță

3 camere
85 mp
550 mp teren
2023
Agenție

4 luni în urmă
14

198.000 €

Casa Piscani, mobilata si utilata, 5 camere, mo ...

Piscani

La ~5km distanță

4 camere
151 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
16

146.000 €
149.000 €

SUPER OFERTA!!! Apartament Novum56 I Gorjului

Valea Nandrii

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
11E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

139.000 €

Casa cu etaj, 4 camere, panouri 5 kw, teren 160 ...

Valea Stânii

La ~5km distanță

4 camere
140 mp
1.600 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 139,000 € și 140.000 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

147.500 €

Casa de vanzare

Valea Stânii

La ~5km distanță

4 camere
160 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

140.000 €

Casa cu etaj, eficienta energetic

Valea Stânii

La ~5km distanță

4 camere
140 mp
1.600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

53.000 €

Casa cu teren Ciomagesti Arges

Coșești

La ~5km distanță

4 camere
135 mp
135 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

60.000 €
3.14 € / mp

Teren de vanzare Jupane?ti, jud. Arge? 19.116 m ...

Coșești

La ~5km distanță

19.116 mp
19.116 mp teren
Bancă
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

40.000 €
44.000 €

Casa Cosesti Arges

Coșești

La ~5km distanță

169 mp utili
1960
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

12.988 €

Casa si teren cota parte 1/2, Pacioiu, ID: R306 ...

Coșești

La ~5km distanță

3 camere
65 mp
1.139 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
19

88.999 €

Casa de vanzare in Arges Cosesti

Coșești

La ~5km distanță

5 camere
160 mp
4.752 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

40.000 €

Teren ?i casa de vazare

Stâlpeni

La ~5km distanță

60 mp
1.277 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

100.000 €

Proprietar - ofer spre vanzare casa in Arge?

Stâlpeni

La ~5km distanță

5 camere
170 mp
1.400 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

10.000 €
1.47 € / mp

Terenuri Stalpeni, sat Pitigaia , pretabile cas ...

Stâlpeni

La ~5km distanță

6.800 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
10

115.000 €
25.56 € / mp

O oportunitate de investiție în inima ...

Stâlpeni

La ~5km distanță

4.500 mp teren
Construcții