Apartamente
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

444.333 € + TVA

Ap 2 cam 2 test 3 link, pdf - imoV3

Bârloi

2 camere
333 mp
Parter
2022

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
7

37.000 €

Case si teren 600 mp Comuna Bogati Arges

Bujoi

La ~5km distanță

4 camere
80 mp
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
12

69.000 €
5.41 € / mp

Teren intravilan comuna Bogati sat Birloi Jud. ...

Bogați

La ~5km distanță

12.765 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă

40.000 €

vand casa si teren, sat Bogati, jud. Ages, la 9 ...

Bogați

La ~5km distanță

3 camere
1.000 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
7

37.000 €

Case și teren 600 mp Comuna Bogați Arges

Bogați

La ~5km distanță

6 camere
80 mp
610 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
34

445.000 €

Bogati - Glimbocel, Ferma Zootehnica, Cladiri 1 ...

Bogați

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

123.000 €
5.59 € / mp

Vad 22000 mp INTRAVILAN BOGATI DJ702C jud Arges

Bogați

La ~5km distanță

22.000 mp teren
f.s. 475 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
12

50.000 €

Vânzare Casă Unică în Frumoasa Zonă de Deal

Bogați

La ~5km distanță

5 camere
173 mp
1.492 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

25.000 €

Vind casa - comuna boga?i sat birloi

Bogați

La ~5km distanță

3 camere
700 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

12.750 €
1.50 € / mp

Vând teren extravilan împădurit si pădure - Bog ...

Bogați

La ~5km distanță

8.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

15.500 €
9.83 € / mp

Vănd teren intravilan comuna BOGATI - Glambocel ...

Bogați

La ~5km distanță

1.577 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
10

11.500 €
6.62 € / mp

Teren 1.736mp Chi?e?ti-AG, Ideal Casa, Deschide ...

Bogați

La ~5km distanță

1.736 mp
1.736 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
14

30.000 €
7.50 € / mp

Suseni - Teren intravilan rezidential, suprafat ...

Suseni

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
21

24.000 €
5.11 € / mp

Suseni - Teren intravilan cu casa batraneasca, ...

Suseni

La ~5km distanță

4.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

66.000 €

Vand urgent casa Com .Suseni ,Arges !!!

Suseni

La ~5km distanță

2 camere
130 mp
Agenție

1 lună în urmă
2

9.813 €
5.27 € / mp

Teren intravilan, Suseni, sat Galesesti

Suseni

La ~5km distanță

1.862 mp
1.862 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

19.040 €
4 € / mp

Proprietar teren intravilan, comuna Suseni, sat ...

Suseni

La ~5km distanță

4.760 mp
4.760 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
19

25.999 €

Casa Batraneasca la 8 km de Topoloveni

Sămăila

La ~5km distanță

4 camere
50 mp
Agenție

3 luni în urmă
10

11.500 €
6.62 € / mp

Teren 1.736mp Chițești-AG, Ideal Casă, Deschide ...

Chițești

La ~5km distanță

1.736 mp teren
f.s. 15 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
20

23.000 €

Casa Batraneasca la 8 km de Topoloveni

Pitoi

La ~5km distanță

4 camere
50 mp
780 mp teren
1966
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

31.000 €

Casa in Com. Priboieni, Sat Pițoi - Comision 0

Priboieni

La ~5km distanță

3 camere
50 mp
600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

35.000 €

Vind casa in comuna Priboieni

Priboieni

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
20

23.000 €

Casa Priboieni - sat Pitoi Arges

Priboieni

La ~5km distanță

4 camere
50 mp
780 mp teren
1966
Agenție

4 luni în urmă
14

74.999 €

Casă Priboieni, teren 1.500mp !

Priboieni

La ~5km distanță

5 camere
206 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

5.835 €

Vand casa Priboieni

Priboieni

La ~5km distanță

2 camere
100 mp
Agenție

3 luni în urmă
20

445.000 €

Bogati - Glimbocel, Ferma Zootehnica, Cladiri 1 ...

Glâmbocel

La ~5km distanță

1.887 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

40.000 €

Vanzare casa + teren

Beleți

La ~5km distanță

3 camere
1.110 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

38.000 €

Casa plus anexe 1000 mp

Beleți

La ~5km distanță

4 camere
2.750 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

20 €
0.01 € / mp

Terenuri intravilane Arges negociabil

Beleți

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

69.000 €
7.01 € / mp

Teren dezvoltare rezidentiala / industriala, Du ...

Dumbrava

La ~5km distanță

9.844 mp teren
Construcții