Proprietăți unice: 14
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
14

75.000 €
10.71 € / mp

Teren intravilan 7000 mp

Berevoești

7.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

75.000 €
10.71 € / mp

Teren intravilan 7000 mp

Berevoești

7.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
14

24.129 €
3 € / mp

Teren 8.043 mp la DN73C Berevoesti 3/mp! Oportu ...

Berevoești

8.043 mp
8.043 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
7

33.750 €
2.50 € / mp

2,5 /mp! 13.500 mp langa DN73C Investitie Rara

Berevoești

13.500 mp
13.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

30.000 €
12 € / mp

Teren 2500 mp în natură, Valea Bratia, priveliș ...

Berevoești

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
3

12.510 €
15 € / mp

teren de vz in Berevoiesti / AG ( zona pensiuni ...

Berevoești

834 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
5

199.700 €
14,264.29 € / mp

Teren intravilan - Berevoiesti - Arges

Berevoești

14,26 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
3

46.500 €
20.01 € / mp

Teren intravilan - Berevoiesti - Arges

Berevoești

2.324 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
17

165.000 €

Casa de vacanta in Arges

Berevoești

7 camere
125 mp
825 mp teren
Etaj 1 / 1
Agenție

10 luni în urmă
14

430.000 €

OPORTUNITATE ! Conac BRANCOVENESC Complet Renov ...

Berevoești

9 camere
15 mp utili
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

172.000 €
11.94 € / mp

Berevoesti - Jud. Arges - Teren Intravilan 14.4 ...

Berevoești

14.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

75.000 €
10.71 € / mp

Teren intravilan 7000 mp

Berevoești

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

28.000 €
8 € / mp

De vanzare 2 terenuri, com. Berevoe?ti, sat Ung ...

Berevoești

3.500 mp
3.500 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
7

11.000 €
10.28 € / mp

Teren de vanzare Jud. Arges, Berevoesti

Berevoești

1.070 mp
1.070 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
16

160.000 €

Casa Slanic Arges 5 camere

Slănic

La ~5km distanță

5 camere
250 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

42.000 €

Vand casa si teren in Vladesti Jud Arges pret 4 ...

Valea Siliștii

La ~5km distanță

4 camere
Agenție

8 luni în urmă
7

17.500 €

Casa de vanzare zona dealurile Muscelene, Malu ...

Malu (Godeni)

La ~5km distanță

4 camere
65 mp

Agenție

2 luni în urmă
5

19.000 €
3.93 € / mp

Ocazie! Teren 4830 mp la Godeni, aproape de Cam ...

Godeni

La ~5km distanță

4.830 mp
4.830 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

285.000 €

Nu rata,Patru case ?i teren ,UN SINGUR PRE?

Godeni

La ~5km distanță

360 mp
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

21.000 €
5.25 € / mp

Teren 4000 mp intravilan loc. Aninoasa, jud Arg ...

Aninoasa

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
23

25.900 €

Casa batraneasca Aninoasa/ Arges, teren 1.200 m ...

Aninoasa

La ~5km distanță

3 camere
112 mp
1.200 mp teren
f.s. 26 m
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

45.000 €

Casa de vanzare cu toate utilita?ile

Aninoasa

La ~5km distanță

2 camere
700 mp
Agenție

1 lună în urmă
20

125.000 €

Casa + 3582 mp teren de vanzare in comuna Corbi ...

Stănești

La ~5km distanță

3 camere
98 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

62.500 €

Vand casa la munte, jud. Arges

Stănești

La ~5km distanță

4 camere
145 mp
Agenție

10 luni în urmă
4

210.000 €
60 € / mp

Teren intravilan Stefanesti Arges

Stănești

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
6

39.000 €

Casa in Comuna Corbi, Arges ideala pentru aface ...

Corbșori

La ~5km distanță

2 camere
101 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
5

39.000 €

Casa versatila de vanzare in Comuna Corbi, Arge ...

Corbșori

La ~5km distanță

4 camere
101 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

7.700 €

Vand constructie in zona montana ,Corbi ,jud Ag ...

Corbșori

La ~5km distanță

5 camere
227 mp
Agenție

Mai mult de un an
18

126.000 €

VILA 7 CAMERE TEREN 1654 MP BUGHEA DE JOS ARGES

Bughea de Jos

La ~10km distanță

7 camere
300 mp
1.654 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

79.999 €

Casa de vanzare Bughea de Jos, langa Campulung ...

Bughea de Jos

La ~10km distanță

7 camere
180 mp
600 mp teren