7 luni în urmă
8
- Proprietar
- Comision 0%
Teren de vanzare, peisaj superb, aproape de autostrada Pitesti-Sibiu
11.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
1.83 €
/ mp
Urluieşti, Judeţul Argeş
Descriere teren
Sesizează o problemă
5000 mp dintre care : 771 mp INTRAVILAN Teren de vanzare in comuna Cepari, sat Urluiesti La 23 km de Curtea de Arges La 7 km de noua autostrada Pitesti-Sibiu mp Teren intravilan + extravilan Drum de acces cu piatra accesibil pt orice tip de masina Deschidere la drum 67.4 m Are acces la toate utilitatile apa, canalizare, curent electric
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 29 Aprilie 2026
ID anunț: 1376588
Suprafață teren:
6.000 mp
- Terenuri de vânzare în Budeasa
- Terenuri de vânzare în Câmpulung Muscel
- Terenuri de vânzare în Băbana