Case Terenuri
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 0
Agenție

1 săptămână în urmă
4

55.000 €

Casa noua, la rosu, in Curtici

Exterior Sud, Curtici

3 camere
100 mp
250 mp teren
2026
Agenție

4 luni în urmă
1

181.000 €
19.89 € / mp

Teren extravilan, de vanzare, in Curtici.

Exterior Sud, Curtici

9.100 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

2.700.500 €
30.01 € / mp

Teren intravilan, in Curtici.

Exterior Sud, Curtici

90.000 mp teren
f.s. 50 m
Intravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
1

1.000.500 €
50.03 € / mp

Teren intravilan, PUZ aprobat, in Curtici.

Exterior Sud, Curtici

20.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

62.000 €
55.500 €

Casa, la gri, de vanzare, in Cartierul Nou din ...

Exterior Sud, Curtici

3 camere
100 mp
250 mp teren
f.s. 11 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
6

127.000 €

Casa P+M + Garaj, ?ofronea Complet Mobilata, Co ...

Central, Curtici

La ~5km distanță

4 camere
155 mp
585 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

119.000 €
5.80 € / mp

Curtici - ARAD, Teren intravilan 20.500 mp cu c ...

Central, Curtici

La ~5km distanță

20.500 mp
20.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

80.000 €

Casa de vanzare curtici

Central, Curtici

La ~5km distanță

615 mp
615 mp teren

Agenție

1 lună în urmă
7

65.000 €

Casa de vanzare in Curtici.

Central, Curtici

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
1.440 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

89.000 €

Casa individuala, de vanzare, in Curtici.

Central, Curtici

La ~5km distanță

130 mp
1.440 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
11

233.000 €

Casa de vanzare cu Teren4319mp Poten?ialViitorP ...

Central, Curtici

La ~5km distanță

5 camere
280 mp
4.319 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

30.000 €
10.42 € / mp

Teren intravilan, pretabil pentru constructie, ...

Central, Curtici

La ~5km distanță

2.880 mp
2.880 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

121.000 €

Vand Casa in Curtici

Central, Curtici

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

169.500 €

Casa de vanzare + curte + gradina (4227 mp)

Central, Curtici

La ~5km distanță

4 camere
160 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
20

93.000 €

Casa impunatoare la gri in Curtici

Central, Curtici

La ~5km distanță

5 camere
250 mp
250 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
11

98.000 €

Casa in Curtici zona centrala 98000 euro

Central, Curtici

La ~5km distanță

4 camere
250 mp
1.440 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

120.000 €

Apartament cu 3 camere, 2 bai, zona Centrala, A ...

Central, Curtici

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 4 / 4
1982
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

33.000 €

Casa+teren in curtici

Central, Curtici

La ~5km distanță

100 mp
1.086 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
10

146.500 €

Casa noua de vanzare

Central, Curtici

La ~5km distanță

155 mp
560 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
5

146.500 €

Vand casa noua 175 mp

Central, Curtici

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

146.500 €

Vand casa noua 175 mp

Central, Curtici

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
Agenție

3 zile în urmă
1

42.000 €
35.96 € / mp

Teren intravilan, imprejmuit, in Curtici

Central, Curtici

La ~5km distanță

1.168 mp
1.168 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

11.500 €
8.04 € / mp

Teren intravilan 1.430 mp -Socodor

Central, Curtici

La ~5km distanță

1.430 mp
1.430 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

20.000 €
7.91 € / mp

Teren intravilan 2.527 mp- Socodor

Central, Curtici

La ~5km distanță

2.527 mp
2.527 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

114.900 €

Casa de Vanzare Curtici

Central, Curtici

La ~5km distanță

4 camere
110 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
20

93.000 €

Casa impunatoare la gri in Curtici

Central, Curtici

La ~5km distanță

4 camere
250 mp
Agenție

3 luni în urmă
11

69.000 €

Casa cu 755 mp teren, zona centrala Curtici

Central, Curtici

La ~5km distanță

3 camere
65 mp
755 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

62.500 €

Casa de vanzare in Curtici

Central, Curtici

La ~5km distanță

4 camere
1.400 mp
Agenție

1 săptămână în urmă

89.000 €

Casa de vanzare, zero comision de la cumparator ...

Central, Curtici

La ~5km distanță

1 camere
100 mp
967 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

68.000 €

Apartament cu 3 camere, zona Piata Mica, Arad

Central, Curtici

La ~5km distanță

3 camere
50 mp
1990