Terenuri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

3.584.000 €
20 € / mp

Teren cu PUZ ideal pentru parc logistic și de s ...

Exterior Sud, Arad

179.200 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

28.600 €

Vand/ Inchiriez Magazin, Spatiu Comercial, Casa

Exterior Vest, Arad

La ~5km distanță

1.430 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

120.000 €

Vand casa la rosu in Sanpaul Arad

Central, Arad

La ~5km distanță

220 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

1.238.000 €
269.89 € / mp

VAND teren intravilan intre situat intre ATRIUM ...

Exterior Vest, Arad

La ~5km distanță

4.587 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,238,000 € și 1.280.000 €

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

69.900 €

Vand apartament cu 1 camera Ared Kaufland

Exterior Vest, Arad

La ~5km distanță

1 camere
34 mp
Etaj 5
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

38.500 €

Casa de vanzare 20km Arad

Central, Arad

La ~5km distanță

2 camere
100 mp
2.700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

125.000 €

Apartament ultracentral, renovat integral, Arad ...

Ultracentral, Arad

La ~5km distanță

3 camere
96 mp
Etaj 1 / 2
1910
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

75.000 €

Apartament 2 camere. Zona Centrala , Arad

Central, Arad

La ~5km distanță

2 camere
72 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

92.000 €

Apartament 2 camere. Zona Ultracentral, Arad

Ultracentral, Arad

La ~5km distanță

2 camere
75 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

69.000 €

Apartament 2 camere

Central, Arad

La ~5km distanță

2 camere
71 mp
1977 (Finalizată)
Agenție

8 luni în urmă
7

65.000 €

2 cam - zona Centrala

Central, Arad

La ~5km distanță

2 camere
49 mp
Parter / 4
1980
Agenție

3 luni în urmă
8

113.500 €

Apartament 2 camere, etaj 1 + parcare - ADORA P ...

Central, Arad

La ~5km distanță

2 camere
47 mp
Etaj 1
2025
Agenție

Mai mult de un an
6

84 €
84 € / mp

Teren de vanzare, 1273 mp, Arad.

Central, Arad

La ~5km distanță

1 mp
1 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

35.500 €

Casa la pre? de garsoniera in Secusigiu

Central, Arad

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
1.200 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
15

66.000 €

Casa + livada tanara + curte 2.500 mp in Doroba ...

Central, Arad

La ~5km distanță

3 camere
2.715 mp
2.715 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

118.000 €
125.000 €

3 camere, etaj 2/4, centrala, Rovine - 118 000 ...

Central, Arad

La ~5km distanță

3 camere
55 mp
1977
4E
Agenție

1 lună în urmă
10

45.900 €

Apartament 1 camera Central

Central, Arad

La ~5km distanță

1 camere
39 mp
Parter
Agenție

1 lună în urmă
1

985.600 €
80 € / mp

Vand teren pe centura Aradului Pasarela Sofrone ...

Central, Arad

La ~5km distanță

12.320 mp
12.320 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

70.000 €

Vind apartament zona Eminescu

Central, Arad

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
11

89.900 €

Apartament 2 camere,parter, finisat bloc nou ,l ...

Central, Arad

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Agenție

4 luni în urmă
2

65.000 €
74.88 € / mp

Teren in Vladimirescu - Europa

Central, Arad

La ~5km distanță

868 mp
868 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
13

63.500 €

Apartament 4 camere Lebada etaj intermediar, de ...

Central, Arad

La ~5km distanță

2 camere
73 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

89.900 €

Apartament exclusiv de vanzare in zona centrala

Central, Arad

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 3 / 3
3E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

33.500 €
34.500 €

Vand Garsoniera la parter Vlaicu

Central, Arad

La ~5km distanță

1 camere
34 mp
Parter / 4
1990
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

70.000 €

Vand apartament 2 camere zona Adora One

Exterior Vest, Arad

La ~5km distanță

2 camere
58 mp
Etaj 4 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

152.000 €

Apartament cu 3 camere de vanzare, str. Bucures ...

Central, Arad

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 3
1993
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

70.000 €

Vand apartament 2 camere zona Adora One

Central, Arad

La ~5km distanță

2 camere
58 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

25.000 €

Vand garsoniera cf 3

Central, Arad

La ~5km distanță

1 camere
16 mp
Etaj 4
1977
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

14.500 €

Casa Dombegyhaz

Central, Arad

La ~5km distanță

2.646 mp
2.646 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

1.700.000 €

Casa rezidentiala, 2876 mp, zona Centru

Central, Arad

La ~5km distanță

7 camere
2.876 mp
892 mp teren