Proprietăți unice: 47
Proprietari: 4
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

7.210.692 €
5.959.250 €
36.60 € / mp

TEREN INDUSTRIAL – ARAD | POZIȚIE STRATEGICĂ E6 ...

Sud, Arad

197.000 mp teren
f.s. 245 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
4

20.000 €
6.95 € / mp

Teren de vanzare Intravilan 2878 mp in Gro?ii N ...

Sud, Arad

2.878 mp
2.878 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

130.500 €
4 € / mp

Teren 32,600mp Arad / DJ 682

Sud, Arad

32.600 mp teren
f.s. 147 m
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
4

441.205 €
364.633 €
43.92 € / mp

De vanzare teren intravilan Arad

Sud, Arad

10.045 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

1.561.784 €
1.290.731 €
46.85 € / mp

Teren Intravinal de vanzare Arad

Sud, Arad

33.335 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

627.220 €
518.364 €
65.88 € / mp

Teren intravilan constructii de vavanzare Arad

Sud, Arad

9.520 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

1.290.731 €
38.72 € / mp

Teren Intravinal de vanzare Arad

Sud, Arad

33.335 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
13

363.500 €

Hală industrială 704 mp de vânzare în Zona Indu ...

Sud, Arad

1E
Agenție

2 luni în urmă
14

428.000 €

Hală industrială 824 mp de vânzare în Zona Indu ...

Sud, Arad

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
14

280.000 €
28 € / mp

Teren intravilan 10.000 mp în Zona Industrială ...

Sud, Arad

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

1.154.400 €
39 € / mp

Teren industrial 29.600 mp – acces direct la Au ...

Sud, Arad

29.600 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
4

780.000 €
39 € / mp

Teren industrial 20.000 mp cu acces rapid la Au ...

Sud, Arad

20.000 mp teren
f.s. 51 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
4

545.025 €
39 € / mp

Teren industrial 13.975 mp – Zona Industrială S ...

Sud, Arad

13.975 mp teren
f.s. 47 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
5

819.000 €
39 € / mp

Teren 21.000 mp – Arad, Zona Industrială Sud – ...

Sud, Arad

21.000 mp teren
f.s. 68 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

1.500.000 €
100 € / mp

LOCATIE UNICAT. 15.000 mp langa Autostrada A1. ...

Sud, Arad

15.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

414.500 €

Hala industriala coborare autostrada la 500 eur ...

Sud, Arad

Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
10

363.500 €

Hală industrială 500 eur/mp în Arad langă Autos ...

Sud, Arad

Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 363,500 € și 439.835 €
Agenție

Mai mult de un an
8

517.880 €
428.000 €

Vanzare Hala Premium 856 mp, Arad - Pret promot ...

Sud, Arad

Agenție

Mai mult de un an
6

450.000 €
45.13 € / mp

Teren intravilan de vanzare zona Industriala Su ...

Sud, Arad

9.972 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

671.671 €
555.100 €

Hala industriala de vanzare 854 Arad, Pret Nou!

Sud, Arad

Agenție

Mai mult de un an
7

1.150.500 €

Hala industriala de vanzare Arad 1857 mp, Pret ...

Sud, Arad

Agenție

Mai mult de un an
8

550.000 €
55 € / mp

Teren 10,000mp Arad / DJ 682

Sud, Arad

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

2.516.540 €
2.613.330 €
130 € / mp

De vanzare teren cu PUZ, destinatie retail, Ara ...

Sud, Arad

19.358 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
11

1.150.500 €

Hală industrială de vânzare 1857 mp

Sud, Arad

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

554.450 €

Hala industrială de vânzare, 853 mp – Acces A1, ...

Sud, Arad

Agenție

Mai mult de un an
5

2.100.000 €
42.89 € / mp

De vanzare teren intravilan 4,9 ha la coborare ...

Sud, Arad

48.958 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

9.200.000 €
9.319.600 €
23 € / mp

Teren de 40 ha pe E671, Arad

Sud, Arad

400.000 mp teren
f.s. 700 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
5

1.150.000 €
1.250.000 €
23 € / mp

Teren de 50000 mp în Arad

Sud, Arad

50.000 mp teren
f.s. 100 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
5

2.300.000 €
2.500.000 €
23 € / mp

Teren de 100000 mp în Arad

Sud, Arad

100.000 mp teren
f.s. 200 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
5

4.600.000 €
5.000.000 €
23 € / mp

Teren de 200000 mp în Arad

Sud, Arad

200.000 mp teren
f.s. 400 m
Extravilan
Agricol