Proprietăți unice: 102
Proprietari: 21
Agenție

3 zile în urmă
1

42.000 €
35.96 € / mp

Teren intravilan, imprejmuit, in Curtici

Est, Curtici

1.168 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

89.000 €

Casa de vanzare, zero comision de la cumparator ...

Central, Curtici

4 camere
100 mp
967 mp teren
1970
Agenție

1 săptămână în urmă
4

55.000 €

Casa noua, la rosu, in Curtici

Exterior Sud, Curtici

3 camere
100 mp
250 mp teren
2026

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 zile în urmă
1

42.000 €
35.96 € / mp

Teren intravilan, imprejmuit, in Curtici

Central, Curtici

1.168 mp
1.168 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
5

146.500 €

Vand casa noua 175 mp

Central, Curtici

4 camere
150 mp
150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

146.500 €

Vand casa noua 175 mp

Central, Curtici

4 camere
150 mp
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

33.000 €

Casa+teren in curtici

Central, Curtici

100 mp
1.086 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

62.500 €

Casa de vanzare in Curtici

Central, Curtici

4 camere
1.400 mp
Agenție

2 zile în urmă
1

42.000 €
35.96 € / mp

Teren intravilan, imprejmuit, in Curtici

Est, Curtici

1.168 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

11.500 €
8.04 € / mp

Teren intravilan 1.430 mp -Socodor

Central, Curtici

1.430 mp
1.430 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

20.000 €
7.91 € / mp

Teren intravilan 2.527 mp- Socodor

Central, Curtici

2.527 mp
2.527 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
10

146.500 €

Casa noua de vanzare

Central, Curtici

155 mp
560 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

139.000 €
149.900 €

Casă 2 corpuri și 5 camere ultracentral în Curt ...

Central, Curtici

5 camere
138 mp
1.098 mp teren
1970
Agenție

2 luni în urmă
5

54.800 €
1.18 € / mp

Teren extravilan 46,300mp Curtici

Periferie, Curtici

46.300 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
20

120.000 €

Casă nouă, finisată interior, 130mp utili Curti ...

Periferie, Curtici

4 camere
130 mp
250 mp teren
2024
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
17

47.500 €

Oferta primavara-Casă cu teren generos 1.305 mp ...

Central, Curtici

2 camere
69 mp
1.305 mp teren
f.s. 13.5 m
Agenție

3 luni în urmă
11

69.000 €

Casă cu 755 mp teren, zonă centrală Curtici

Central, Curtici

3 camere
65 mp
755 mp teren
1990
Agenție

3 luni în urmă
13

74.990 €
79.900 €

Casă cu 4 camere toate utilitățile și 1150mp te ...

Central, Curtici

4 camere
110 mp
1.150 mp teren
f.s. 18.5 m
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
12

51.700 €
53.399 €
36.93 € / mp

Teren intravilan de vânzare Curtici

Central, Curtici

1.400 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
1

181.000 €
19.89 € / mp

Teren extravilan, de vanzare, in Curtici.

Exterior Sud, Curtici

9.100 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
1

34.000 €
10.97 € / mp

Teren pentru investitie, in Curtici, jud. Arad.

Sud-Est, Curtici

3.100 mp teren
f.s. 12 m
Extravilan
Agricol
Agenție

4 luni în urmă
1

15.100 €
30.20 € / mp

Teren intravilan pentru constructie casa 500 mp ...

Sud, Curtici

500 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
1

21.360 €
12 € / mp

Teren intravilan in Curtici.

Est, Curtici

1.780 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
11

174.900 €

Pensiune cu potențial ridicat - Curtici, Jud, A ...

Central, Curtici

15 camere
366 mp utili
735 mp teren
2025
Agenție

7 luni în urmă
25

95.000 €

Casă cu teren generos, zonă centrală, Curtici

Central, Curtici

3 camere
102 mp
1.048 mp teren
f.s. 60 m
Agenție

8 luni în urmă
1

218.000 €
219.000 €
9.84 € / mp

Teren extravilan, pe centura Macea-Curtici

Nord, Curtici

22.158 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
18

75.100 €

Casa de vanzare, in exclusivitate, in Curtici

Central, Curtici

5 camere
115 mp
1.350 mp teren
f.s. 42 m
Agenție

10 luni în urmă
1

15.100 €
30.20 € / mp

Teren intravilan, in exclusivitate, in Cartieru ...

Periferie, Curtici

500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

15.100 €
30.20 € / mp

Teren intravilan, in exclusivitate, in Cartieru ...

Periferie, Curtici

500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

26.000 €
32.50 € / mp

Teren intravilan, in exclusivitate, in Curtici.

Sud-Est, Curtici

800 mp teren
Construcții