Terenuri
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

3 zile în urmă
1

42.000 €
35.96 € / mp

Teren intravilan, imprejmuit, in Curtici

Est, Curtici

1.168 mp teren
Construcții
Agenție

2 zile în urmă
1

42.000 €
35.96 € / mp

Teren intravilan, imprejmuit, in Curtici

Est, Curtici

1.168 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

21.360 €
12 € / mp

Teren intravilan in Curtici.

Est, Curtici

1.780 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
6

127.000 €

Casa P+M + Garaj, ?ofronea Complet Mobilata, Co ...

Central, Curtici

La ~5km distanță

4 camere
155 mp
585 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

119.000 €
5.80 € / mp

Curtici - ARAD, Teren intravilan 20.500 mp cu c ...

Central, Curtici

La ~5km distanță

20.500 mp
20.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

80.000 €

Casa de vanzare curtici

Central, Curtici

La ~5km distanță

615 mp
615 mp teren

Agenție

1 lună în urmă
7

65.000 €

Casa de vanzare in Curtici.

Central, Curtici

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
1.440 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

89.000 €

Casa individuala, de vanzare, in Curtici.

Central, Curtici

La ~5km distanță

130 mp
1.440 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
11

233.000 €

Casa de vanzare cu Teren4319mp Poten?ialViitorP ...

Central, Curtici

La ~5km distanță

5 camere
280 mp
4.319 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

30.000 €
10.42 € / mp

Teren intravilan, pretabil pentru constructie, ...

Central, Curtici

La ~5km distanță

2.880 mp
2.880 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

121.000 €

Vand Casa in Curtici

Central, Curtici

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

169.500 €

Casa de vanzare + curte + gradina (4227 mp)

Central, Curtici

La ~5km distanță

4 camere
160 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
20

93.000 €

Casa impunatoare la gri in Curtici

Central, Curtici

La ~5km distanță

5 camere
250 mp
250 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
11

98.000 €

Casa in Curtici zona centrala 98000 euro

Central, Curtici

La ~5km distanță

4 camere
250 mp
1.440 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

120.000 €

Apartament cu 3 camere, 2 bai, zona Centrala, A ...

Central, Curtici

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 4 / 4
1982
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

33.000 €

Casa+teren in curtici

Central, Curtici

La ~5km distanță

100 mp
1.086 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
10

146.500 €

Casa noua de vanzare

Central, Curtici

La ~5km distanță

155 mp
560 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
5

146.500 €

Vand casa noua 175 mp

Central, Curtici

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

146.500 €

Vand casa noua 175 mp

Central, Curtici

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
Agenție

3 zile în urmă
1

42.000 €
35.96 € / mp

Teren intravilan, imprejmuit, in Curtici

Central, Curtici

La ~5km distanță

1.168 mp
1.168 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

11.500 €
8.04 € / mp

Teren intravilan 1.430 mp -Socodor

Central, Curtici

La ~5km distanță

1.430 mp
1.430 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

20.000 €
7.91 € / mp

Teren intravilan 2.527 mp- Socodor

Central, Curtici

La ~5km distanță

2.527 mp
2.527 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

114.900 €

Casa de Vanzare Curtici

Central, Curtici

La ~5km distanță

4 camere
110 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
20

93.000 €

Casa impunatoare la gri in Curtici

Central, Curtici

La ~5km distanță

4 camere
250 mp
Agenție

3 luni în urmă
11

69.000 €

Casa cu 755 mp teren, zona centrala Curtici

Central, Curtici

La ~5km distanță

3 camere
65 mp
755 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

62.500 €

Casa de vanzare in Curtici

Central, Curtici

La ~5km distanță

4 camere
1.400 mp
Agenție

1 săptămână în urmă

89.000 €

Casa de vanzare, zero comision de la cumparator ...

Central, Curtici

La ~5km distanță

1 camere
100 mp
967 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

68.000 €

Apartament cu 3 camere, zona Piata Mica, Arad

Central, Curtici

La ~5km distanță

3 camere
50 mp
1990
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

600.000 €
100 € / mp

Vand teren central 6000mp ideal investitie Curt ...

Central, Curtici

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

95.000 €
12.48 € / mp

Oportunitate de afacere!!! Teren Intravilan in ...

Curtici

La ~5km distanță

7.610 mp teren
f.s. 36 m