Proprietăți unice: 9
Proprietari: 0
Agenție

5 zile în urmă
4

17.000 €
1.62 € / mp

teren agricol de vanzare Vladimirescu, Arad

Exterior Est, Arad

10.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

200.000 €
40 € / mp

TEREN EXTRAVILAN LANGA SELGROS

Exterior Est, Arad

5.000 mp teren
f.s. 15 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

63.000 €
7 € / mp

Teren de 9000 mp langa Dolly Trans si Uzina de ...

Exterior Est, Arad

9.000 mp teren
f.s. 18 m
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

8 luni în urmă
11

105.875 €
42.35 € / mp

Acces Rapid la Centura Vladimirescu – Teren 2.5 ...

Exterior Est, Arad

2.500 mp teren
f.s. 35 m
Extravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
11

211.750 €
42.35 € / mp

Acces Rapid la Centura Vladimirescu – Teren 5.0 ...

Exterior Est, Arad

5.000 mp teren
f.s. 60 m
Extravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
3

28.300 €
40.43 € / mp

Teren intravilan in Cartierul Verona, in Arad.

Exterior Est, Arad

700 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
11

977.879 €
808.165 €
51.24 € / mp

Acces Rapid la Centura Vladimirescu – Teren 19. ...

Exterior Est, Arad

19.083 mp teren
f.s. 124.75 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
18

262.000 €

Vila cu 6 camere, zona Via Carmina Vladimirescu ...

Exterior Est, Arad

6 camere
160 mp
405 mp teren
2023
Agenție

Mai mult de un an
26

550.000 €

Sala de evenimente în inima naturii

Exterior Est, Arad

776 mp utili
2.000 mp teren
1E
2013

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

28.600 €

Vand/ Inchiriez Magazin, Spatiu Comercial, Casa

Exterior Vest, Arad

La ~5km distanță

1.430 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

120.000 €

Vand casa la rosu in Sanpaul Arad

Central, Arad

La ~5km distanță

220 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

1.238.000 €
269.89 € / mp

VAND teren intravilan intre situat intre ATRIUM ...

Exterior Vest, Arad

La ~5km distanță

4.587 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,238,000 € și 1.280.000 €

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

69.900 €

Vand apartament cu 1 camera Ared Kaufland

Exterior Vest, Arad

La ~5km distanță

1 camere
34 mp
Etaj 5
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

38.500 €

Casa de vanzare 20km Arad

Central, Arad

La ~5km distanță

2 camere
100 mp
2.700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

125.000 €

Apartament ultracentral, renovat integral, Arad ...

Ultracentral, Arad

La ~5km distanță

3 camere
96 mp
Etaj 1 / 2
1910
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

75.000 €

Apartament 2 camere. Zona Centrala , Arad

Central, Arad

La ~5km distanță

2 camere
72 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

92.000 €

Apartament 2 camere. Zona Ultracentral, Arad

Ultracentral, Arad

La ~5km distanță

2 camere
75 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

69.000 €

Apartament 2 camere

Central, Arad

La ~5km distanță

2 camere
71 mp
1977 (Finalizată)
Agenție

8 luni în urmă
7

65.000 €

2 cam - zona Centrala

Central, Arad

La ~5km distanță

2 camere
49 mp
Parter / 4
1980
Agenție

3 luni în urmă
8

113.500 €

Apartament 2 camere, etaj 1 + parcare - ADORA P ...

Central, Arad

La ~5km distanță

2 camere
47 mp
Etaj 1
2025
Agenție

Mai mult de un an
6

84 €
84 € / mp

Teren de vanzare, 1273 mp, Arad.

Central, Arad

La ~5km distanță

1 mp
1 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

35.500 €

Casa la pre? de garsoniera in Secusigiu

Central, Arad

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
1.200 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
15

66.000 €

Casa + livada tanara + curte 2.500 mp in Doroba ...

Central, Arad

La ~5km distanță

3 camere
2.715 mp
2.715 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

118.000 €
125.000 €

3 camere, etaj 2/4, centrala, Rovine - 118 000 ...

Central, Arad

La ~5km distanță

3 camere
55 mp
1977
4E
Agenție

1 lună în urmă
10

45.900 €

Apartament 1 camera Central

Central, Arad

La ~5km distanță

1 camere
39 mp
Parter
Agenție

1 lună în urmă
1

985.600 €
80 € / mp

Vand teren pe centura Aradului Pasarela Sofrone ...

Central, Arad

La ~5km distanță

12.320 mp
12.320 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

70.000 €

Vind apartament zona Eminescu

Central, Arad

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
11

89.900 €

Apartament 2 camere,parter, finisat bloc nou ,l ...

Central, Arad

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Agenție

4 luni în urmă
2

65.000 €
74.88 € / mp

Teren in Vladimirescu - Europa

Central, Arad

La ~5km distanță

868 mp
868 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
13

63.500 €

Apartament 4 camere Lebada etaj intermediar, de ...

Central, Arad

La ~5km distanță

2 camere
73 mp