Proprietăți unice: 185
Proprietari: 25
Agenție

11 luni în urmă
12

250.000 €

Imobil cu 18 incaperi pentru activitati diverse ...

Grădiște, Arad

18 camere
500 mp
246 mp teren
Etaj 2 / 2
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
4

336.000 €
30 € / mp

Teren de vanzare Arad – 11.200 mp, zona Gradist ...

Grădiște, Arad

11.200 mp teren
f.s. 87 m
Intravilan
Agricol
Agenție

11 luni în urmă
3

285.000 €
114 € / mp

Teren cu Puz 2S+10 E

Grădiște, Arad

2.500 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
18

270.000 €

Vilă 5 camere Grădiște | 2 corpuri | 0% comisio ...

Grădiște, Arad

5 camere
221 mp
1.500 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

Mai mult de un an
14

185.000 €
205.000 €

Casă cu 7 camere, ideală pentru familie, Grădiș ...

Grădiște, Arad

7 camere
160 mp
770 mp teren
1980
Agenție

Mai mult de un an
14

54.900 €
89.71 € / mp

Teren intravilan în cartier nou zona Grădiște

Grădiște, Arad

612 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
4

1.160.000 €
29 € / mp

Teren 40,000 mp intravilan de vanzare zona Metr ...

Grădiște, Arad

40.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
15

91.999 €
97.720 €

De vanzare apartament nou, mobilat, 2 camere Gr ...

Grădiște, Arad

2 camere
47 mp
Etaj 2 / 2
2023
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 91,999 € și 110.000 €
Agenție

Mai mult de un an
14

72.500 €
84.000 €

Apartament Nou finisat, Super Pret, de la dezvo ...

Grădiște, Arad

2 camere
47,8 mp
Parter
2024
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 72,500 € și 90.000 €
Agenție

Mai mult de un an
8

49.500 €
526.60 € / mp

Teren intravilan situat în cartierul Gradiște A ...

Grădiște, Arad

2.980 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 49,500 € și 55.000 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

242.000 €

Casă cu 4 camere în Grădiște

Grădiște, Arad

4 camere
125 mp
357 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

77.000 €

Teren intravilan 633mp in Gradiste

Grădiște, Arad

2 camere
50 mp
633 mp teren
f.s. 16 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
37

1.650.000 €

Hală industrială de vânzare 3495 mp zona Arad

Grădiște, Arad

Agenție

Mai mult de un an
9

340.000 €
20 € / mp

Teren intravilan 2 parcele de 8500 mp front la ...

Grădiște, Arad

17.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
39

1.100.000 €
59.78 € / mp

Teren 18.400 mp cu 4 hale P+E pe Artera princip ...

Grădiște, Arad

18.400 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

10.500 €
3 € / mp

Teren extravilan in Gradiste 3500 mp

Grădiște, Arad

3.500 mp teren
f.s. 15 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
11

385.000 €
86.38 € / mp

Casa de vanzare zona Gradiste

Grădiște, Arad

4.457 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

35.500 €

Garsoniera, 33 mp, etajul 1, Gradiste

Grădiște, Arad

1 camere
27 mp
Etaj 1 / 4
1975
Agenție

Mai mult de un an
48

289.000 €

Vilă spațioasă cu 8 camere, Grădiște

Grădiște, Arad

8 camere
500 mp
633 mp teren
f.s. 17 m
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 289,000 € și 299.000 €
Agenție

Mai mult de un an
12

280.000 €

Casa individuala cu 4 camere teren 1080 mp situ ...

Grădiște, Arad

4 camere
125 mp
1.080 mp teren
f.s. 1 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
13

395.000 €

Vila cu 9 camere si piscina, teren de 1344mp, 0 ...

Grădiște, Arad

9 camere
465 mp
1.344 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

Mai mult de un an
24

259.000 €

Casa de vinzare zona Gradiste

Grădiște, Arad

5 camere
220 mp
1.526 mp teren
Parter / 1
Agenție

Mai mult de un an
6

3.800.000 €
34.51 € / mp

Teren pentru dezvoltare imobiliara 11ha-front 2 ...

Grădiște, Arad

110.100 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

76.000 €
10 € / mp

Teren de vanzare Gradiste X1RF130PD

Grădiște, Arad

7.600 mp teren
f.s. 15 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
12

2.400.000 €
30 € / mp

Teren intravilan cu potential multiplu!

Grădiște, Arad

80.000 mp teren
f.s. 150 m
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
13

96.000 €

Apartament Nou, 3 Camere Gradiste – 60 mp Utili

Grădiște, Arad

3 camere
60 mp
Parter / 3
2024
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
24

590.000 €

PRET NOU!!! Vilă de Lux în Grădiște

Grădiște, Arad

5 camere
430 mp
750 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

Mai mult de un an
16

465.000 €

Cladire cu 14 apartamente de vanzare, Gradiste

Grădiște, Arad

36 camere
720 mp
625 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

170.000 €

PROPRIETAR Casa renovata 2025, teren 720 mp, Gr ...

Grădiște, Arad

4 camere
90 mp
720 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

8.116 €

Vand garsoniera confort 1

Grădiște, Arad

1 camere
38 mp