Proprietăți unice: 80
Proprietari: 11
Agenție

6 zile în urmă
1

54.999 €
136.14 € / mp

Teren intravilan Gai, 404 mp, posibilitate plat ...

Gai, Arad

404 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

179.000 €

Casă nouă la cheie în Finberg Residence Arad

Gai, Arad

3 camere
80 mp
250 mp teren
2026
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

767.000 €
17 € / mp

Teren strategic de 45115 mp, lângă viitorul nod ...

Gai, Arad

45.115 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
20

260.000 €

Casa noua in Complex de 4 Case P+1 , Cartier Ga ...

Gai, Arad

4 camere
135 mp
222 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
19

3.060.000 €
17 € / mp

Teren INTRAVILAN cu cladiri si parc fotovoltaic ...

Gai, Arad

180.000 mp
180.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

120.000 €

Vand casa in Poltura, Gai, Arad.

Gai, Arad

2 camere
782 mp
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
14

145.000 €

Casă noua, 2022, parter, 2 dormitoare Sânpaul, ...

Gai, Arad

3 camere
87 mp
655 mp teren
f.s. 13 m
Agenție

1 lună în urmă
15

119.990 €

Casă de vânzare | Gai, Arad | Acces din două st ...

Gai, Arad

4 camere
80 mp
523 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

119.000 €

Casă cu 3 camere și teren de 572 m2, zona Gai, ...

Gai, Arad

3 camere
96 mp
572 mp teren
1960
Agenție

1 lună în urmă
2

50.000 €
55.000 €
123.76 € / mp

Teren 404 mp cu toate utilitatile - Loc de casa ...

Gai, Arad

404 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

85.000 €
115.000 €

Casa insiruita P+1E, Scandinavia Residence, com ...

Gai, Arad

4 camere
94 mp
180 mp teren
2026
Agenție

1 lună în urmă
8

180.000 €
199.650 €

Casa insiruita cu 4 camere, P+ 1E, plata in 5 a ...

Gai, Arad

4 camere
94 mp
180 mp teren
2026
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 180,000 € și 199.650 €
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
16

189.900 €

Casă mobilată și utiliată în Westfield | 387 mp ...

Gai, Arad

4 camere
140 mp
387 mp teren
2014
Agenție

2 luni în urmă
14

285.000 €

Vilă modernă cu 5 camere, P+1, zona Gai, Arad

Gai, Arad

5 camere
120 mp
222 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
26

85.000 €

Scandinavia Residence, apartament 4 camere mode ...

Gai, Arad

4 camere
96 mp
180 mp teren
2026
Agenție

3 luni în urmă
2

840.000 €
169.87 € / mp

Teren pentru dezvoltare rezidentiala sau pentru ...

Gai, Arad

4.945 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
15

69.950 €
81.34 € / mp

Teren 860 mp în Gai

Gai, Arad

860 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
41

255.000 €

Casă moderna la cheie, cu teren 336 mp de vânza ...

Gai, Arad

4 camere
109 mp
336 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

84.000 €
58.33 € / mp

Teren 1440mp, Gai.

Gai, Arad

1.440 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
32

245.000 €

Casa individuala noua, cu curte si garaj - Zona ...

Gai, Arad

4 camere
150 mp
462 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

3 luni în urmă
13

260.000 €

Vila moderna cu terasa panoramica, zona Gai

Gai, Arad

5 camere
130 mp
222 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
5

28.800 €
1 € / mp

Teren de 28800 mp aproape de drumul Arad - Irat ...

Gai, Arad

28.800 mp teren
f.s. 96 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
11

260.000 €

Casă nouă 2025 cu terasă rooftop – 5 camere, de ...

Gai, Arad

5 camere
111 mp
222 mp teren
2025
Agenție

5 luni în urmă
10

94.900 €

OCAZIE!!! Casă 2 camere cu centrala zona Gai t ...

Gai, Arad

2 camere
90 mp
1.230 mp teren
1960
Agenție

6 luni în urmă
2

78.000 €
22.83 € / mp

Teren intravilan 3417 mp, zona Gai

Gai, Arad

3.417 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
19

164.500 €

Casa ideala pt familie numeroasa sau spatiu de ...

Gai, Arad

6 camere
180 mp
908 mp teren
1999
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
23

120.969 €

Apartament nou +curte cu terasa 4 camere in Gai

Gai, Arad

4 camere
99,5 mp
Etaj 1
2023
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

196.000 €
28 € / mp

Teren intravilan langa Westfield, 2 parcele

Gai, Arad

7.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
14

239.000 €

Vilă cu 6 camere în zona rezidențială - Poltura

Gai, Arad

6 camere
214 mp
500 mp teren
2002
Agenție

8 luni în urmă
11

89.000 €

Casă cu 2 camere și teren în Gai

Gai, Arad

2 camere
80 mp
516 mp teren
2024