Proprietăți unice: 185
Proprietari: 25
Agenție

3 luni în urmă
7

33.000 €

Garsonieră de vânzare Grădiste,e ...

Grădiște, Arad

1 camere
21 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

4 luni în urmă
10

105.000 €

Apartament 2 camere decomandat, etaj 3, amenaj& ...

Grădiște, Arad

2 camere
53 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
26

279.000 €

Vila 5 camere, gata de mutare, teren 700 mp, st ...

Grădiște, Arad

5 camere
220 mp
700 mp teren
2010

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
1

1.612.100 €
49 € / mp

Oportunitate de investitie, teren intravilan pa ...

Grădiște, Arad

32.900 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
50

363.000 €
300.000 €

Imobil în suprafață de 3151mp pe Str.Ardealului

Grădiște, Arad

Agenție

6 luni în urmă
7

55.900 €

Apartament cu 2 camere, zona Gradiste, Arad

Grădiște, Arad

2 camere
37 mp
Etaj 3 / 4
1980
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
8

532.500 €
39.50 € / mp

Teren intravilan 13.482 mp pe Centura Nord Arad ...

Grădiște, Arad

13.482 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
27

259.000 €

Casă individuală în Grădiște

Grădiște, Arad

8 camere
265 mp
485 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

7 luni în urmă
20

88.000 €

Casa cu 4 camere in Gradiste, comision 0%

Grădiște, Arad

4 camere
103 mp
540 mp teren
1940
Agenție

7 luni în urmă
11

59.900 €

Apartament 2 camere, 69 mp, parter,Gradiste

Grădiște, Arad

2 camere
69 mp
Parter
1980
Agenție

7 luni în urmă
7

59.500 €

Apartament cu 2 camere circular, zona Gradiste, ...

Grădiște, Arad

2 camere
59 mp
Parter / 4
1992
Agenție

7 luni în urmă
13

74.900 €

Apartament 2 camere, decomandat în Gradiște, Ar ...

Grădiște, Arad

2 camere
53 mp
Etaj 3
1968
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
12

76.000 €

Apartament 2 camere NOU – Preț de dezvoltator, ...

Grădiște, Arad

2 camere
42,6 mp
Parter
2024
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
13

102.500 €

Apartament 3 camere NOU – Preț de dezvoltator, ...

Grădiște, Arad

3 camere
58,7 mp
Parter
2024
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
21

159.000 €

Casă de vanzare in Gradiste

Grădiște, Arad

4 camere
140 mp
720 mp teren
1980
Agenție

9 luni în urmă
4

153.000 €

Spatiu comercial de vanzare zona Gradiste pe pr ...

Grădiște, Arad

66 mp utili
1E
2008
Agenție

9 luni în urmă
31

274.999 €
280.500 €

Vila de lux, D+P+E+M, Gradiste, la cheie, 300mp ...

Grădiște, Arad

6 camere
300 mp
600 mp teren
2015
Agenție

9 luni în urmă
2

2.800.000 €
14 € / mp

Oportunitate de investitie! Teren intravilan, 2 ...

Grădiște, Arad

200.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
9

482.790 €
399.000 €

Pret nou! Teren 3151 mp aproape de centrul Arad ...

Grădiște, Arad

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

2.019.579 €
1.669.074 €
32.21 € / mp

De vânzare Teren Intravilan 62.700 mp – Arad, G ...

Grădiște, Arad

62.700 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
14

102.000 €

Apartament cu 3 camere în bloc nou

Grădiște, Arad

3 camere
65 mp
Etaj 3 / 3
2025
Agenție

10 luni în urmă
13

75.500 €

Apartament cu 2 camere în bloc nou

Grădiște, Arad

2 camere
46 mp
Etaj 3
2025
Agenție

10 luni în urmă
17

95.500 €

Apartament Nou 3 camere de vânzare zona Gradis ...

Grădiște, Arad

3 camere
57,1 mp
Parter / 3
2025
Agenție

10 luni în urmă
15

78.800 €

Apartament Nou 2 camere în zona Gradiste

Grădiște, Arad

2 camere
50,3 mp
Etaj 3
2025
Agenție

10 luni în urmă
18

39.900 €
9.97 € / mp

Teren intravilan 4003 mp

Grădiște, Arad

4.003 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

36.300.000 €
181.50 € / mp

Vand teren 20 ha vis a vis de METRO cu acces di ...

Grădiște, Arad

200.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
13

85.000 €
24.29 € / mp

Teren construibil 3.500 mp cu acces din sosea s ...

Grădiște, Arad

3.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
11

55.000 €
11 € / mp

Teren 5.000 mp pentru diverse activitati cu acc ...

Grădiște, Arad

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
6

90.000 €
60 € / mp

Teren 1.500mp pentru constructii comerciale-ind ...

Grădiște, Arad

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
21

228.000 €
229.000 €

Casa mare si frumoasa cu 5 camere in Gradiste

Grădiște, Arad

4 camere
170 mp
351 mp teren
f.s. 30 m