Proprietăți unice: 24
Proprietari: 0
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

176.000 €
27.94 € / mp

Teren extravilan la DN

Nord, Arad

6.300 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
4

235.850 €
50 € / mp

Teren de vânzare 4.717 mp Expunere excelentă la ...

Nord, Arad

4.717 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
11

245.000 €
250.000 €
32.01 € / mp

Teren 7653mp cu PUZ aprobat DN Arad Oradea

Nord, Arad

7.653 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 245,000 € și 250.000 €

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
5

186.000 €
18.60 € / mp

Teren extravilan 10.000 mp – PUZ în curs

Nord, Arad

10.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
5

1.179.750 €
47.19 € / mp

Teren industrial cu acces din centura (PUZ in l ...

Nord, Arad

25.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
9

471.900 €
47.19 € / mp

Teren cu PUZ pentru hala, parcelabil la cerere

Nord, Arad

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

40.000 €
40 € / mp

Teren intravilan Arad

Nord, Arad

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
15

2.450.000 €

De vanzare Complex Zootehnic Suine Jud. Arad SU ...

Nord, Arad

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
14

699.380 €
578.000 €

VANDUT - Hala industriala de vanzare in Parc In ...

Nord, Arad

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

191.065 €
157.905 €
38.21 € / mp

Teren pentru hale industriale Arad – 5.000 mp | ...

Nord, Arad

5.000 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 157,905 € și 158.510 €
Agenție

Mai mult de un an
5

540.000 €
60 € / mp

Teren industrial 9000 mp în Parcul Industrial U ...

Nord, Arad

9.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
13

420.000 €

Cladire birouri - spațiu comercial cu parcări î ...

Nord, Arad

306 mp utili
1E
2010
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

508.200 €
420.000 €

Spațiu comercial 333 mp

Nord, Arad

Agenție

Mai mult de un an
9

1.728.720 €
60 € / mp

Teren industrial 28812 mp în Parcul Industrial ...

Nord, Arad

28.812 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

180.000 €
60 € / mp

Teren industrial 3 000 mp în Parcul Industrial ...

Nord, Arad

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
3

85.000 €
8.50 € / mp

Teren centura nord arad

Nord, Arad

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

1.100.000 €
150.68 € / mp

Teren 7300mp intravilan de vanzare cu Puz Centu ...

Nord, Arad

7.300 mp
7.300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
19

75.000 €
15 € / mp

Teren intravilan de 5000 mp langa centura Nord

Nord, Arad

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

168.750 €
15 € / mp

Teren in zona Industriala Nord

Nord, Arad

11.250 mp
11.250 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

918.000 €

Teren intravilan, 10800 mp, zona Nord

Nord, Arad

f.s. 100 m
Agenție

3 luni în urmă
5

155.000 €
22.14 € / mp

Teren 7000 mp Zona 6 Vanatori langa Centura Nor ...

Nord, Arad

7.000 mp
7.000 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
15

2.000.000 €

Afacere la cheie intre Zimandul Nou ?i ?imand - ...

Nord, Arad

560 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
7

361.100 €
11.50 € / mp

4 Terenuri extravilane, 31.400 mp

Nord, Arad

31.400 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

0 €

Teren 21,000 mp intravilan de vanzare centura d ...

Nord, Arad

21.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

28.600 €

Vand/ Inchiriez Magazin, Spatiu Comercial, Casa

Exterior Vest, Arad

La ~5km distanță

1.430 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

120.000 €

Vand casa la rosu in Sanpaul Arad

Central, Arad

La ~5km distanță

220 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

1.238.000 €
269.89 € / mp

VAND teren intravilan intre situat intre ATRIUM ...

Exterior Vest, Arad

La ~5km distanță

4.587 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,238,000 € și 1.280.000 €

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

69.900 €

Vand apartament cu 1 camera Ared Kaufland

Exterior Vest, Arad

La ~5km distanță

1 camere
34 mp
Etaj 5
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

38.500 €

Casa de vanzare 20km Arad

Central, Arad

La ~5km distanță

2 camere
100 mp
2.700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

125.000 €

Apartament ultracentral, renovat integral, Arad ...

Ultracentral, Arad

La ~5km distanță

3 camere
96 mp
Etaj 1 / 2
1910