Proprietăți unice: 80
Proprietari: 11
Agenție

8 luni în urmă
31

1.800.000 €

De vanzare doua hale pe un teren imprejmuit 900 ...

Gai, Arad

1E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

65.000 €
65 € / mp

Teren intravilan în Gai – suprafa&#5 ...

Gai, Arad

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
6

169.000 €
36.88 € / mp

OCAZIE!!! Teren 4580 mp cu casa la centura Gai, ...

Gai, Arad

4.582 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
13

278.300 €
36.87 € / mp

Teren , curti constructii , Arad Zona Gai

Gai, Arad

7.549 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

460.000 €
20 € / mp

Teren - destinatii multiple

Gai, Arad

23.000 mp teren
Extravilan
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
41

259.990 €

Vila noua 5 camere de vanzare in Gai

Gai, Arad

5 camere
180 mp
220 mp teren
2025
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 259,990 € și 260.000 €
Agenție

Mai mult de un an
27

250.000 €

Casa individuala cu curte individuala si gradin ...

Gai, Arad

4 camere
120 mp
4.898 mp teren
f.s. 27 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
19

198.000 €
9.90 € / mp

Teren 20.000 mp Arad. Ideal pentru mica industr ...

Gai, Arad

20.000 mp teren
f.s. 50 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

29.500 €
79.30 € / mp

Teren 372mp Westfield Arad + Autorizație constr ...

Gai, Arad

372 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
25

285.000 €

Casa moderna si eleganta - zona Gai

Gai, Arad

5 camere
194,11 mp
712 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

Mai mult de un an
32

260.000 €
280.000 €

De vanzare Vila Premium P+E+ER in Gai Arad Cla ...

Gai, Arad

4 camere
120 mp
222 mp teren
Anunț publicat de 7 agenții cu prețuri cuprinse între 260,000 € și 315.000 €
Agenție

Mai mult de un an
10

119.000 €

Casa cu 3 camere in Gai, cu teren de 574 mp sau ...

Gai, Arad

3 camere
100 mp
574 mp teren
1976
Agenție

Mai mult de un an
24

305.000 €

Casa P. 4 camere in Gai + teren 867 mp - Schimb ...

Gai, Arad

5 camere
201 mp
867 mp teren
f.s. 35 m
Agenție

Mai mult de un an
2

895.000 €
50 € / mp

Teren intravilan de vanzare Arad, Cartier Gai - ...

Gai, Arad

17.900 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
16

53.878 €
38.920 €
58.56 € / mp

Teren industrial cu PUZ - 920mp

Gai, Arad

920 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 44,528 € și 47.093 €
Agenție

Mai mult de un an
16

64.946 €
44.360 €
58.56 € / mp

Teren industrial cu PUZ - 1109mp

Gai, Arad

1.109 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 53,675 € și 60.742 €
Agenție

1 săptămână în urmă
2

50.000 €
123.76 € / mp

Teren 404 mp cu toate utilitatile - Loc de casa ...

Gai, Arad

404 mp
404 mp teren
Agenție

6 zile în urmă

54.999 €
136.14 € / mp

Teren intravilan Gai, 404 mp, utilitati,strada ...

Gai, Arad

404 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă

85.000 €

Scandinavia Residence, apartament 4 camere mode ...

Gai, Arad

4 camere
96 mp
180 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

220.000 €
5.56 € / mp

Vand 39.600mp in Arad zona Gai

Gai, Arad

39.600 mp
39.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
19

108.000 €

Casa 3 camere, 544 mp teren, Gai, curte + garaj

Gai, Arad

3 camere
91 mp
544 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

109.000 €

Casa noua tip duplex in Gai

Gai, Arad

3 camere
90 mp
90 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

85.000 €

Teren ideal pentru casa noua Gai pozitie excele ...

Gai, Arad

4 camere
1.080 mp
Agenție

1 lună în urmă
9

119.000 €

Casa spa?ioasa, 182 mp utili, teren generos, zo ...

Gai, Arad

3 camere
182 mp
572 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
15

144.000 €

Apartament duplex, 157 mp, parter + etaj, zona ...

Gai, Arad

5 camere
157 mp
Etaj 1 / 1
1998
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 144,000 € și 145.000 €
Agenție

2 luni în urmă
8

89.000 €

Casa 3 camere ,Gai

Gai, Arad

3 camere
90 mp
Agenție

3 luni în urmă
14

240.000 €

Duplex intreg, constructie noua,solida, in Gai, ...

Gai, Arad

6 camere
240 mp
955 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

227.000 €

Casa / vila noua, de lux, Gai Arad

Gai, Arad

3 camere
135 mp
Agenție

3 luni în urmă
3

40.000 €
1.14 € / mp

Teren, 35 000 m2,

Gai, Arad

35.000 mp
35.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
15

69.950 €
81.34 € / mp

Teren 860 mp in Gai

Gai, Arad

860 mp
860 mp teren