Apartamente
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
12

85.000 €

Apartament cu 4 camere decomandat cu vedere pan ...

P-ța Gării, Arad

4 camere
79 mp
Etaj 4 / 4
1976
Agenție

3 luni în urmă
10

39.000 €

Garsonieră confort 1 sporit 42 mp Piața Gării - ...

P-ța Gării, Arad

1 camere
42 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
8

93.876 €

Apartament in R39 by ARED–direct de la dezvolta ...

P-ța Gării, Arad

2 camere
41 mp
Etaj 1
2025
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 93,876 € și 106.972 €

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
11

99.000 €

Apartament 3 camere open space, parter, Podgori ...

P-ța Gării, Arad

3 camere
50 mp
Parter / 4
1980

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
9

145.000 €

3 Camere | 3 Balcoane | Stil de viață, nu doar ...

Miron Costin, Arad

La ~5km distanță

3 camere
78 mp
Etaj 4 / 5
2015
Agenție

9 luni în urmă
12

84.500 €

Apartament spa?ios 3 camere, central

Băncilor, Arad

La ~5km distanță

3 camere
90 mp
Etaj 8
1990
Agenție

Mai mult de un an
20

89.900 €

Apartament 2 camere amenajat-mobilat modern la ...

Băncilor, Arad

La ~5km distanță

2 camere
57 mp
Etaj 1 / 4
1972

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

75.000 €

2 cam 81 mp zona bancilor

Băncilor, Arad

La ~5km distanță

2 camere
Etaj 6
Agenție

3 luni în urmă
8

115.000 €

Apartament 3 camere, etaj 7, decomandat, termot ...

Băncilor, Arad

La ~5km distanță

3 camere
88 mp
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
10

79.000 €

Apartament modern, pe str Tudor Vladimirescu Ar ...

Central, Arad

La ~5km distanță

1 camere
42 mp
Etaj 3 / 4
2019
Agenție

8 luni în urmă
13

118.000 €

APARTAMENT 3 CAMERE ULTRACENTRAL

Ultracentral, Arad

La ~5km distanță

3 camere
120 mp
Parter / 1
1939
Agenție

9 luni în urmă
8

165.000 €
33 € / mp

TEREN INTRAVILAN CENT NORD ARAD KM 548+273 PUZ ...

Exterior Nord, Arad

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă

32.500 €

Vind garsoniera conf 2 in suprafata de 37 mp

Central, Arad

La ~5km distanță

1 camere
37 mp
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

87.500 €

Apartament 2 camere ultracentral Pia?a Catedral ...

Central, Arad

La ~5km distanță

2 camere
62 mp
Agenție

Mai mult de un an
14

275.000 €

Casa de vanzare in zona centrala str. Mihai Emi ...

Central, Arad

La ~5km distanță

5 camere
180 mp
350 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

8 luni în urmă
27

194.999 €
199.000 €

Apartament de lux cu 2 camere Ultracentral

Ultracentral, Arad

La ~5km distanță

2 camere
86 mp
Etaj 1 / 2
1900
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

20.000 €

Padure zona Nadas-Minisel

Central, Arad

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

1.500.000 €
100 € / mp

LOCATIE UNICAT. 15.000 mp langa Autostrada A1. ...

Sud, Arad

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

119.100 €

Apartament cu 3 camere, Ultracentral in Palatul ...

Ultracentral, Arad

La ~5km distanță

3 camere
92 mp
Etaj 1
1892
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

248.897 €
205.700 €
49.78 € / mp

Teren Industrial Arad 5000 mp 34 euro mp+TVA

Exterior Nord, Arad

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

170.000 €

casa de vanzare

Central, Arad

La ~5km distanță

6 camere
220 mp
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

199.999 €

Vand apart cu 6 cam sau schimb cu apart., casa ...

Ultracentral, Arad

La ~5km distanță

4 camere
192 mp
Etaj 1
Agenție

10 luni în urmă
2

371.470 €
229.87 € / mp

Teren intravilan, rezidential comercial servici ...

Central, Arad

La ~5km distanță

1.616 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

1.250.000 €
171.23 € / mp

Teren cu PUZ, pozitie excelenta, centura

Exterior Nord, Arad

La ~5km distanță

7.300 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

165.000 €
86.39 € / mp

Teren ingradit si betonat, in apropiere de Aero ...

Vest, Arad

La ~5km distanță

1.910 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

275.000 €
110 € / mp

Teren cu PUZ industrial si acces din centura

Exterior Nord, Arad

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
20

420 €

Apartament generos cu 3 camere, zona Metianu

Ultracentral, Arad

La ~5km distanță

3 camere
146 mp
Etaj 1 / 2
1990
Agenție

Mai mult de un an
5

128.000 €

Apartament doua camere bloc nou

Central, Arad

La ~5km distanță

2 camere
72 mp
Agenție

Mai mult de un an
20

70.000 €

Apartament 2 camere, ultracentral - Piata Cated ...

Ultracentral, Arad

La ~5km distanță

2 camere
68 mp
Etaj 3 / 3
1964
Agenție

9 luni în urmă
10

9.680 €
8.000 €

Hala cu pod rulant, de vanzare sau de inchiriat ...

Exterior Vest, Arad

La ~5km distanță

1E