Proprietăți unice: 41
Proprietari: 21
Agenție

2 săptămâni în urmă
19

249.000 €
5.57 € / mp

Teren investițional strategic 44.700 mp Arad Ve ...

Exterior Vest, Arad

44.700 mp teren
f.s. 115 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
14

60.000 €

Business la cheie+proprietate/Arad.

Exterior Vest, Arad

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

17.000 €

Casa la tara Judetul Arad

Exterior Vest, Arad

3 camere
164 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
5

40.000 €

Casa frumoasa de vanzare in sat ?ipari judetul ...

Exterior Vest, Arad

2 camere
100 mp
2.880 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

2.488.970 €
2.057.000 €
82.97 € / mp

Teren intravilan cu PUZ in zona industriala Ara ...

Exterior Vest, Arad

30.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
8

160.000 €
30.60 € / mp

🌟 Oportunitate Investiție! Teren Intravilan zo ...

Exterior Vest, Arad

5.229 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

67.500 €
9 € / mp

Teren 7 500 mp vizavi de Westfield, oportunitat ...

Exterior Vest, Arad

7.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
12

255.000 €

Vila moderna cu 4 camere, zona Westfield, Arad

Exterior Vest, Arad

4 camere
105 mp
380 mp teren
2020
Agenție

2 luni în urmă
6

1.042.500 €
80,192.31 € / mp

De vanzare Teren Extravilan comasat Santoma Ara ...

Exterior Vest, Arad

13,9 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
8

3.110.000 €

OPORTUNITATE INVESTIȚIONALA, PLATFORMA INDUSTRI ...

Exterior Vest, Arad

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

690.000 €
50 € / mp

Teren 13.800 mp in Zona Industriala Arad, fara ...

Exterior Vest, Arad

13.800 mp teren
f.s. 75.230003356934 m
Extravilan
Agricol
Agenție

4 luni în urmă
8

1.690.000 €
13.99 € / mp

Teren 12 ha la Autostrada A1 cu PUZ aprobat

Exterior Vest, Arad

120.808 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
9

3.110.000 €
17.22 € / mp

DE VANZARE –Teren Parc Industrial 18 ha cu Hale ...

Exterior Vest, Arad

180.552 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
1

690.000 €
50 € / mp

Teren 13.800 mp in Zona Industriala Arad, fara ...

Exterior Vest, Arad

13.800 mp teren
f.s. 75.230003356934 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

70.608 €
58.354 €
42.46 € / mp

Oportunitate – Teren industrial 1.663 mp lângă ...

Exterior Vest, Arad

1.663 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 58,354 € și 67.583 €
Agenție

8 luni în urmă
1

4.000.000 €

Hala industriala cu preluare de chirias

Exterior Vest, Arad

Agenție

9 luni în urmă
10

9.680 €
8.000 €

Hala cu pod rulant, de vanzare sau de inchiriat ...

Exterior Vest, Arad

1E
Agenție

10 luni în urmă
6

290.000 €
9.60 € / mp

Teren extravilan vanzare pe DN7 langa Hanul de ...

Exterior Vest, Arad

30.207 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
8

130.000 €

Casa cu teren de 697 mp si 5 dormitoare, Westfi ...

Exterior Vest, Arad

6 camere
180 mp
697 mp teren
f.s. 15.300000190735 m
Agenție

Mai mult de un an
3

556.000 €
4 € / mp

Teren extravilan in zona Petrom, Hanul de la Ra ...

Exterior Vest, Arad

139.000 mp teren
f.s. 50 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
4

390.000 €
7.80 € / mp

Teren compact de 50.000 mp la drum principal

Exterior Vest, Arad

50.000 mp teren
f.s. 120 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
12

1.950.000 €

Hotel*** Hanul de la Răscruce

Exterior Vest, Arad

40 camere
650 mp
13.910 mp teren
f.s. 80 m
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
5

129.000 €

Proprietar vand casa in Mana?tur, jude?ul Arad ...

Exterior Vest, Arad

4 camere
155 mp
1.440 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

62.000 €

apartament la casa 57 mp cu 2 camere+bucatarie+ ...

Exterior Vest, Arad

2 camere
57 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
17

10.000 €

Apartamente Palat Neumann Arad

Exterior Vest, Arad

3 camere
150 mp
1892
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

200.000 €

Apartamente Palat Neumann Arad

Exterior Vest, Arad

3 camere
150 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

18.000 €
41.28 € / mp

Teren intravilan Curtici

Exterior Vest, Arad

436 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

140.000 €

Apartament utracentral

Exterior Vest, Arad

3 camere
85 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

28.600 €

Vand/ Inchiriez Magazin, Spatiu Comercial, Casa

Exterior Vest, Arad

1.430 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

69.900 €

Vand apartament cu 1 camera Ared Kaufland

Exterior Vest, Arad

1 camere
34 mp
Etaj 5