Case Terenuri
Proprietăți unice: 26
Proprietari: 0
Agenție

5 zile în urmă
4

39.990 €
2.67 € / mp

Teren agricol de vanzare Arad

Exterior Nord, Arad

15.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 săptămâni în urmă
40

359.000 €

Casa noua de vanzare in cartier westfield

Exterior Nord, Arad

3 camere
130 mp
490 mp teren
f.s. 14 m
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

505.096 €
417.435 €
37.92 € / mp

Teren pentru parc industrial 13.320 mp Arad, PU ...

Exterior Nord, Arad

13.320 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
13

554.893 €
458.590 €
10.99 € / mp

Teren comercial 5 ha, PUZ aprobat, acces direct ...

Exterior Nord, Arad

50.513 mp teren
f.s. 82 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
9

125.912 €
104.060 €
9.49 € / mp

Teren cu potențial investițional – 13.263 mp – ...

Exterior Nord, Arad

13.263 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
4

327.900 €
60 € / mp

Oportunitate Investiție! De vânzare Teren S.F. ...

Exterior Nord, Arad

5.465 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
3

160.000 €
16 € / mp

Teren intravilan zona Panduit

Exterior Nord, Arad

10.000 mp teren
f.s. 51 m
Intravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
7

263.000 €
6.01 € / mp

Teren la centura de nord

Exterior Nord, Arad

43.784 mp teren
f.s. 80 m
Extravilan
Agricol
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
4

23.703 €
0.97 € / mp

Terenuri extravilane jud Arad

Exterior Nord, Arad

24.425 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
8

165.000 €
33 € / mp

TEREN INTRAVILAN CENT NORD ARAD KM 548+273 PUZ ...

Exterior Nord, Arad

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

175.000 €
35 € / mp

Teren de vânzare Intravilan PUZ aprobat, Centur ...

Exterior Nord, Arad

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

165.000 €
248.897 €
33 € / mp

Teren Industrial Arad 5000 mp 33 euro mp+TVA

Exterior Nord, Arad

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

240.000 €
5.90 € / mp

Teren extravilan sos. Arad - Sofronea

Exterior Nord, Arad

40.700 mp teren
f.s. 97 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
1

1.250.000 €
171.23 € / mp

Teren cu PUZ, pozitie excelenta, centura

Exterior Nord, Arad

7.300 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

275.000 €
110 € / mp

Teren cu PUZ industrial si acces din centura

Exterior Nord, Arad

2.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

780.320 €
20 € / mp

Teren de case lipit de Cartierul Westfield

Exterior Nord, Arad

39.016 mp teren
f.s. 320 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

249.210 €
30 € / mp

Teren cu PUZ in Arad, servicii, industrie, depo ...

Exterior Nord, Arad

8.307 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

128.810 €
106.455 €
38.80 € / mp

Teren industrial de vânzare Arad – 3.320 mp | P ...

Exterior Nord, Arad

3.320 mp teren
f.s. 40 m
Intravilan
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

210.000 €
10 € / mp

Teren 7 HA cu FS de 143 ml la DJ682 langa zona ...

Exterior Nord, Arad

21.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

2.800.000 €
100 € / mp

Teren extravilan industrial cu expunere potenți ...

Exterior Nord, Arad

28.000 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 2,800,000 € și 3.399.999 €
Agenție

Mai mult de un an
8

1.490.115 €
33 € / mp

TEREN INTRAVILAN CENT NORD ARAD KM 548+273 PUZ ...

Exterior Nord, Arad

45.155 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

439.230 €
363.000 €
14.64 € / mp

Teren de vânzare 3 ha in Arad

Exterior Nord, Arad

30.000 mp teren
f.s. 10 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
25

975.400 €
25 € / mp

De vânzare teren intravilan 39,016mp, lângă car ...

Exterior Nord, Arad

39.016 mp teren
f.s. 83 m
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
7

590.000 €

Casa pe parter 7 camere, 305 mp, teren 1100 mp, ...

Exterior Nord, Arad

4 camere
305 mp
Agenție

2 luni în urmă
3

2.439.500 €

Teren intravilan, 28,700 mp, zona Exterior Nord

Exterior Nord, Arad

f.s. 100 m
Agenție

2 luni în urmă

2.439.500 €

Teren intravilan, 28,700 mp, zona Exterior Nord

Exterior Nord, Arad

f.s. 100 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

4 zile în urmă
4

165.000 €

Vand apartament deosebit vis-a -vis de primarie

Central, Arad

La ~5km distanță

3 camere
110 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

65.000 €

Apartament 2 camere central

Central, Arad

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

139.900 €

Apartament ARAD PLAZZA 2 camere

Central, Arad

La ~5km distanță

2 camere
46 mp
Etaj 6

Agenție

4 zile în urmă
5

75.000 €

Vand apartament cu doua camere in Centrul Ora?u ...

Central, Arad

La ~5km distanță

2 camere
90 mp
Etaj 1
1980