Proprietăți unice: 6
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
7

361.100 €
11.50 € / mp

4 Terenuri extravilane, 31.400 mp

Nord-Est, Arad

31.400 mp teren
f.s. 90 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
3

39.999 €
1.25 € / mp

Teren agricol 32.000 mp, deschidere sosea Arad– ...

Nord-Est, Arad

32.000 mp teren
f.s. 59 m
Extravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
4

420.000 €
20 € / mp

Teren 21,000 mp intravilan de vanzare centura d ...

Nord-Est, Arad

21.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
14

1.700.000 €
94,444.44 € / mp

1.87 HA - Teren de Vanzare - Arad N-E (P.U.Z. R ...

Nord-Est, Arad

18,75 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
24

2.800.000 €

Sala de evenimente+zona de agrement de vanzare, ...

Nord-Est, Arad

1.033 mp utili
1E
2016
Agenție

Mai mult de un an
8

378.848 €
7.50 € / mp

Teren intravilan cu PUZ aprobat în zona de cent ...

Nord-Est, Arad

50.513 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

4 zile în urmă
4

165.000 €

Vand apartament deosebit vis-a -vis de primarie

Central, Arad

La ~5km distanță

3 camere
110 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

65.000 €

Apartament 2 camere central

Central, Arad

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

139.900 €

Apartament ARAD PLAZZA 2 camere

Central, Arad

La ~5km distanță

2 camere
46 mp
Etaj 6

Agenție

4 zile în urmă
5

75.000 €

Vand apartament cu doua camere in Centrul Ora?u ...

Central, Arad

La ~5km distanță

2 camere
90 mp
Etaj 1
1980
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

921.000 €
30 € / mp

Vand teren extravilan

Exterior Vest, Arad

La ~5km distanță

30.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
16

139.500 €

Apartament 2 camere Adora Central

Central, Arad

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 1
Agenție

5 zile în urmă
6

2.900 €
0.50 € / mp

Teren extravilan arabil Com. Misca, jud. Arad

Central, Arad

La ~5km distanță

5.800 mp
5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

48.000 €

Apartament cu 1 camera

Central, Arad

La ~5km distanță

1 camere
49 mp
Etaj 4
Agenție

5 zile în urmă
7

48.000 €

Apartament cu 1 camera

Central, Arad

La ~5km distanță

1 camere
49 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

14.500 €

Casa Dombegyhaz

Central, Arad

La ~5km distanță

2.646 mp
2.646 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

1.700.000 €

Casa rezidentiala, 2876 mp, zona Centru

Central, Arad

La ~5km distanță

7 camere
2.876 mp
892 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
7

65.000 €

2 cam - zona Centrala

Central, Arad

La ~5km distanță

2 camere
49 mp
Parter / 4
1980
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

92.000 €

Apartament 2 camere ultracentral

Ultracentral, Arad

La ~5km distanță

2 camere
70 mp
Etaj 1 / 1
1E
Agenție

3 luni în urmă
5

954 €
1.63 € / mp

Teren extravilan Comuna Iratosu, judetul Arad

Central, Arad

La ~5km distanță

585 mp
585 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

62.000 €
69.500 €

Apartament cu 2 camere, 70 mp + curte, boxa - z ...

Ultracentral, Arad

La ~5km distanță

2 camere
69,5 mp
Parter
2014
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 62,000 € și 69.500 €
Agenție

3 luni în urmă
5

39.700 €

Apartament 1 camera, zona Garii.

Central, Arad

La ~5km distanță

1 camere
30 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

3 luni în urmă
8

113.500 €

Apartament 2 camere, etaj 1 + parcare - ADORA P ...

Central, Arad

La ~5km distanță

2 camere
47 mp
Etaj 1
2025
Agenție

3 luni în urmă
1

59.000 €

Apartament 2 camere confort 1, Vlaicu

Central, Arad

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Agenție

Mai mult de un an
5

1.010.000 €
25 € / mp

Teren cu PUZ aprobat , la sosea in zona Industr ...

Sud, Arad

La ~5km distanță

40.400 mp
40.400 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

84 €
84 € / mp

Teren de vanzare, 1273 mp, Arad.

Central, Arad

La ~5km distanță

1 mp
1 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

69.750 €

De vanzare ap 2 cam, cf 1, zona ultracentrala, ...

Ultracentral, Arad

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Parter / 1
1E
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

45.000 €

Casa de vanzare in Taut

Central, Arad

La ~5km distanță

4 camere
96 mp
Agenție

1 lună în urmă
9

36.900 €

Garsoniera amenajata, mobilata ?i utilata | Zon ...

Central, Arad

La ~5km distanță

1 camere
35 mp
Parter / 4
1985
Agenție

3 luni în urmă
1

59.000 €

Apartament 2 camere confort 1, Vlaicu

Central, Arad

La ~5km distanță