Proprietăți unice: 195
Proprietari: 104
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

300 €
/ lună

Apartament de inchiriat.

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
60 mp
Etaj 3
1980
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

129 €
/ lună

Apartament modern de vanzare - bloc nou , et 2 ...

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
74 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

280 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
56 mp
Etaj 6 / 10
10E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
4

280 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
56 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

30 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren Poenari - Ramnicu Valcea 450 sau 900 mp i ...

Central, Râmnicu Vâlcea

900 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

300 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere central

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
45 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

36.000 €
/ lună 8.94 € / mp / lună

Teren de vanzare In Berislavesti - Calimanesti ...

Central, Râmnicu Vâlcea

4.025 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

220 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere Matei Basarab

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
67 mp
Etaj 1
2010
Agenție

1 lună în urmă
20

500 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Spatiu comercial /parter de bloc /zona buna/viz ...

Central, Râmnicu Vâlcea

70 mp utili
2010
Agenție

1 lună în urmă
7

350 €
/ lună 7 € / mp / lună

MAAC Imobiliare propune spre inchiriere un spa? ...

Central, Râmnicu Vâlcea

50 mp utili
1990
Agenție

1 lună în urmă
10

500 €
/ lună

Apartament modern de inchriat 2 camere Central ...

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
68 mp
Etaj 3 / 10
2024
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

209.000 €
/ lună
215.800 €
96.85 € / mp / lună

Teren de vanzare Calea Bucuresti / Str. Straubi ...

Central, Râmnicu Vâlcea

2.158 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

350 €
/ lună

Apartament de inchiriat / Dem Radulescu

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
54 mp
Etaj 3 / 5
2016
Agenție

1 lună în urmă
10

360 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat + Garaj eta ...

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
65 mp
7E
Agenție

1 lună în urmă
4

622 €
/ lună 9.42 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Bulevardul Dem Ra ...

Central, Râmnicu Vâlcea

66 mp utili
2010
Agenție

1 lună în urmă
15

300 €
/ lună

Apartament de inchiriat 4 camere, zona Tic-Tac

Central, Râmnicu Vâlcea

4 camere
58 mp
1980
10E
Agenție

1 lună în urmă
5

206 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat Parter Zona Matei Basar ...

Central, Râmnicu Vâlcea

1 camere
28 mp
Agenție

1 lună în urmă
1

690 €
/ lună 11.90 € / mp / lună

Spatiu Comercial | Parter | 58 mp | Zona Zavoi ...

Central, Râmnicu Vâlcea

58 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

690 €
/ lună 11.90 € / mp / lună

Spa?iu Comercial | Parter | 58 mp | Zona Zavoi ...

Central, Râmnicu Vâlcea

58,3 mp utili
2025
Agenție

1 lună în urmă
14

300 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat Hanu Haiduc ...

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
48 mp
Etaj 3 / 4
1990
Agenție

1 lună în urmă
6

350 €
/ lună

Apartament, 76 m2,

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
76 mp
Agenție

1 lună în urmă
5

39 €
/ lună

Apartament ,regim hotelier

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
95 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

650 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 3 camere in Ramnicu Val ...

Central, Râmnicu Vâlcea

3 camere
80 mp
Etaj 1 / 2
2023
Agenție

1 lună în urmă
8

330 €
/ lună

Apartament cu balcon/ 2 camere/ Zona Centrala /

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
53 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
8

750 €
/ lună

Apartament 3 Camere Central Lux Prima inchirier ...

Central, Râmnicu Vâlcea

3 camere
61 mp
Etaj 1
Agenție

1 lună în urmă
2

30 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren in Priporu

Central, Râmnicu Vâlcea

2.760 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

412 €
/ lună 11.14 € / mp / lună

Birou spatios, parter, aleea Ciocarliei

Central, Râmnicu Vâlcea

37 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

1.600 €
/ lună

Inchiriez apartament cu doua camere,in zona cen ...

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
50 mp
Etaj 3 / 4
1990
Agenție

2 luni în urmă
11

470 €
/ lună

Apartamemt decomandat 2 camere de inchiriat zon ...

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
62 mp
Etaj 5 / 8
1987
Agenție

2 luni în urmă
15

330 €
/ lună

Apartament cu 2 camere la Etajul 2 -bloc 2009 - ...

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
56 mp
Etaj 2 / 4
2009