Proprietăți unice: 195
Proprietari: 104
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

31.000 €
/ lună 30.24 € / mp / lună

Teren + casa batraneasca

Central, Râmnicu Vâlcea

1.025 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
14

450 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat 450 /luna Alee ...

Central, Râmnicu Vâlcea

4 camere
80 mp
Etaj 1 / 14
2018
Agenție

2 luni în urmă
6

1.400 €
/ lună 8.97 € / mp / lună

Spatiu Comercial | Zona Centrala Kauffland | 15 ...

Central, Râmnicu Vâlcea

156 mp utili
2017

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
4

39 €
/ lună

Regim hotelier apartment 2 camere

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
60 mp
Etaj 1
Agenție

3 luni în urmă
3

491 €
/ lună

Apartament Kaufland Gib Mihaescu

Central, Râmnicu Vâlcea

3 camere
72 mp
Etaj 10
2018
Agenție

3 luni în urmă
12

350 €
/ lună

Studio de inchiriat Dem Radulescu

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
55 mp
Etaj 3
2019
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

100 €
/ lună

Inchiriez o camera la casa pt o persoana

Central, Râmnicu Vâlcea

1 camere
100 mp
100 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
11

600 €
/ lună

DE INCHIRIAT - 3 CAMERE | KAUFLAND |

Central, Râmnicu Vâlcea

3 camere
70 mp
2020
14E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

380 €
/ lună

Apartament 3 camere, zona centrala, Vama, Kaufl ...

Central, Râmnicu Vâlcea

3 camere
68 mp
Etaj 4
4E
Agenție

3 luni în urmă
12

400 €
/ lună

Apartament cu balcon, lift si parchet laminat

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
72 mp
Etaj 6
Agenție

4 luni în urmă
11

600 €
/ lună
550 €

Apartament 3 camere - Dem Radulescu

Central, Râmnicu Vâlcea

3 camere
120 mp
Etaj 2 / 7
2020
Agenție

4 luni în urmă
4

200 €
/ lună

Inchiriere 2 camere + post coafor salon infrumu ...

Central, Râmnicu Vâlcea

Agenție

4 luni în urmă
8

600 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Râmnicu Vâlcea

3 camere
100 mp
Etaj 3
1997
Agenție

4 luni în urmă
8

750 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Râmnicu Vâlcea

120 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
10

400 €
/ lună

De inchiriere apartament cu 2 camere Bulevardul ...

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
58 mp
Etaj 6 / 7
2022
Agenție

4 luni în urmă
4

600 €
/ lună

Apartament 3 camere etaj 1 centru bloc nou

Central, Râmnicu Vâlcea

3 camere
87 mp
Etaj 1
2025
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

1.500 €
/ lună

Inchiriez casa zona centrala

Central, Râmnicu Vâlcea

4 camere
1.128 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
7

1.034.000 €
/ lună 250 € / mp / lună

Teren | 4136 MP | Bloc D+P+3+4R+5R

Central, Râmnicu Vâlcea

4.136 mp teren
3E
Agenție

5 luni în urmă
4

216 €
/ lună

Garsonierea de inchiriat, parter, zona centrala ...

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
2.700 mp
Parter
4E
Agenție

6 luni în urmă
3

350 €
/ lună

apartament 2 camere de inchiriat

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
55 mp
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

350 €
/ lună

apartament 2 camere de inchiriat

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
55 mp
Etaj 4 / 5
5E
Agenție

7 luni în urmă
9

350 €
/ lună

Apartament modern cu 2 camere de inchiriat X-Re ...

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
45 mp
2022
4E
Agenție

7 luni în urmă
8

350 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat pe Bulevardul ...

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
90 mp
Etaj 2 / 4
2000
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 350 € și 370 €
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

400 €
/ lună

Apartament 2 camere zona centrala

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
50 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

7 luni în urmă
7

400 €
/ lună

Apartament de inchiriat 2 camere, Bulevardul De ...

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
50 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

15.500 €
/ lună 10.33 € / mp / lună

Vand Pamant Pausesti-Otasau 1500 m2

Central, Râmnicu Vâlcea

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă

200 €
/ lună

Inchiriez garsoniera confort 1

Central, Râmnicu Vâlcea

1 camere
28 mp
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

194 €
/ lună

garsoniera de inchiriat

Central, Râmnicu Vâlcea

1 camere
42 mp
Etaj 5
Agenție

8 luni în urmă
7

349 €
/ lună

Inchiriez apartament doua camere

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
60 mp
Etaj 2
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 349 € și 369 €
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

17.000 €
/ lună 2.35 € / mp / lună

Vand teren intravilan + teren extravilan

Central, Râmnicu Vâlcea

7.240 mp teren