Proprietăți unice: 195
Proprietari: 104
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

1.300 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere central

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
34 mp
Demisol
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

115 €
/ lună 6.76 € / mp / lună

Spatiu birou de inchriat + toaleta

Central, Râmnicu Vâlcea

17 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

800 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat| 48 mp| parter|80 ...

Central, Râmnicu Vâlcea

48 mp utili
2025

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

500 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere Dem Radulescu Ram ...

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
60 mp
Etaj 3
2000
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

500 €
/ lună

Apartament 2 camere | Etaj 3 | Parcare subteran ...

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
60 mp
2000
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

279 €
/ lună

Ofer spre inchiriere Ap. central Gama Valcea

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
67 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

300 €
/ lună

Inchiriez apartament cu centrala

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
60 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

58 €
/ lună

Inchiriez apartament cu centrala

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
60 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

390 €
/ lună

inchiriez apartament cu 3 camere ultracentral, ...

Central, Râmnicu Vâlcea

3 camere
75 mp
Etaj 4
1980
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

500 €
/ lună

Apartament 2 camere, Aleea Olanesti

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
55 mp
4E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
16

750 €
/ lună

Apartament de lux cu 3 camere, zona centrala (i ...

Central, Râmnicu Vâlcea

3 camere
82 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

585 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere Rm Valcea

Central, Râmnicu Vâlcea

3 camere
110 mp
Etaj 4 / 10
10E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

300 €
/ lună

Apartament de inchiriat cu 2 camere zona Kaufla ...

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
Etaj 4
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

300 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat zona centra ...

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
45 mp
1969
3E
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

450 €
/ lună
549 €
14.06 € / mp / lună

Spatiu comercial | 32mpu | Grup sanitar | Tiner ...

Central, Râmnicu Vâlcea

32 mp utili
1978
Agenție

2 săptămâni în urmă
14

400 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat | Dem Radulesc ...

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
66 mp
2020
5E
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

500 €
/ lună

Apartament 3 camere,2 bai loc de parcare

Central, Râmnicu Vâlcea

3 camere
100 mp
Etaj 4
2015
Agenție

3 săptămâni în urmă
14

400 €
/ lună

Apartament de inchiriat 2 camere

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
60 mp
2022
7E
Agenție

3 săptămâni în urmă
11

400 €
/ lună

APARTAMENT DE INCHIRIAT IN CENTRU - 4 CAMERE

Central, Râmnicu Vâlcea

4 camere
90 mp
1980
4E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

500 €
/ lună

Apartament 3 camere central de inchiriat in Ram ...

Central, Râmnicu Vâlcea

3 camere
80 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

420 €
/ lună

Studio de inchiriat

Central, Râmnicu Vâlcea

42 mp
Etaj 1
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

39 €
/ lună

Regim hotelier Apartament de inchiriat

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
57 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

300 €
/ lună

inchiriez apartament cu centrala

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
60 mp
Etaj 2
2000
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

190.000 €
/ lună
200.000 €
102.70 € / mp / lună

Teren Bulevard Dem Radulescu 1850mp + 150mp acc ...

Central, Râmnicu Vâlcea

1.850 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

200 €
/ lună

Garsoniera confort I, mobilara, utilata, zona C ...

Central, Râmnicu Vâlcea

1 camere
36 mp
Etaj 3
1987
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

1.250 €
/ lună 5.95 € / mp / lună

Spa?iu Premium 210mp | 11 Camere | Teren Privat ...

Central, Râmnicu Vâlcea

210 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

699 €
/ lună 21.84 € / mp / lună

Spatiu comercial | 32mpu | Grup sanitar | Tiner ...

Central, Râmnicu Vâlcea

32 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

105.000 €
/ lună 98.59 € / mp / lună

Teren 1064mp de vanzare in Ramnicu Valcea

Central, Râmnicu Vâlcea

1.065 mp teren
1E
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

500 €
/ lună

Apartament spat?ios de i^nchiriat

Central, Râmnicu Vâlcea

3 camere
90 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

200 €
/ lună

Apartament 3 camere

Central, Râmnicu Vâlcea

3 camere
51 mp
Etaj 4