Proprietăți unice: 624
Proprietari: 344
Agenție
Comision 0%

Ieri
10

400 €
/ lună

DE INCHIRIAT - 2 CAMERE, BLOC NOU

1 Mai, Râmnicu Vâlcea

2 camere
52 mp
Etaj 2 / 4
2024
Agenție

2 zile în urmă
16

500 €
/ lună

Apartament de inchiriat - 3 camere - Zona Nord

Nord, Râmnicu Vâlcea

3 camere
90 mp
Etaj 2 / 3
2007
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

8 €
/ lună 0.16 € / mp / lună

Spatiu comercial/birouri 50mp de inchiriat Ramn ...

Central, Râmnicu Vâlcea

50 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

8 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Rm Valcea

Central, Râmnicu Vâlcea

100 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
9

470 €
/ lună

Apartament de închiriat 2 camere Etaj 1 Ostrove ...

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

2 camere
55 mp
Etaj 1 / 3
2025
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
11

1.210 €
/ lună
1.000 €
11 € / mp / lună

DE INCHIRIAT- PIATA CENTRALA, 110 MP

Ultracentral, Râmnicu Vâlcea

110 mp utili
1E
2002
Agenție

10 ore în urmă
7

350 €
/ lună

Inchiriez apartament la Casa aproape de oras

Bratia din Deal

2 camere
80 mp
Proprietar
Comision 0%

11 ore în urmă
8

500 €
/ lună

Inchiriez Apartament 70mp Dem Radulescu

Bratia din Deal

3 camere
70 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

12 ore în urmă
4

220 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Central, Drăgășani

1 camere
38 mp
Etaj 2
Agenție

12 ore în urmă
4

220 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Central, Drăgășani

1 camere
38 mp
1997
Agenție

16 ore în urmă
10

400 €
/ lună

DE INCHIRIAT - 2 CAMERE, BLOC NOU

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
52 mp
Etaj 2 / 4
2024
Agenție

20 ore în urmă
8

35.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren Dr. Garii zona Rezidentiala 500 mp./18

Copăcelu, Râmnicu Vâlcea

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

20 ore în urmă
16

384 €
/ lună

Inchiriez apartament parter - Dem Radulescu

Exterior Vest, Râmnicu Vâlcea

2 camere
60 mp
Agenție

20 ore în urmă
8

384 €
/ lună

Inchiriez apartament parter - Dem Radulescu

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
60 mp
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

150.000 €
/ lună 20.55 € / mp / lună

Str. Uzinei, Rm.Valcea - arabil intravilan - la ...

Combinatul Chimic, Râmnicu Vâlcea

7.299 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

350 €
/ lună 7.78 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat zona centrala eta ...

Central, Râmnicu Vâlcea

45 mp utili
3E
1969
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
14

1.000 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

DE INCHIRIAT- SPATIU COMERCIAL 140 MP

Cartierul Traian, Râmnicu Vâlcea

140 mp utili
1E
2015
Agenție

Ieri
7

44.000 €
/ lună 18.33 € / mp / lună

Teren Intravilan de Vanzare Babeni, Zona Braia ...

Central, Băbeni

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
7

230 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat Rm. Valcea

Mihăești

2 camere
52 mp
Etaj 4
Agenție

Ieri
7

230 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat Rm. Valcea

Mihăești

2 camere
52 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

300 €
/ lună

Apartament doua camere

Cartierul Traian, Râmnicu Vâlcea

2 camere
60 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

Ieri
7

22.000 €
/ lună 28.50 € / mp / lună

Vand teren intravilan 772 mp, Golesti, Valcea

Golești

772 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

1.500 €
/ lună 6.82 € / mp / lună

De inchiriat spatiu evenimente / loc joaca / bi ...

Dângești

220 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri
6

134 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Nicolae Bălcescu

1 camere
16 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

250 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Copăcelu

1 camere
Proprietar
Comision 0%

Ieri
7

380 €
/ lună

Apartament 3 camere Ostroveni nr. 10 de inchiri ...

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

3 camere
60 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

300 €
/ lună

Inchirez casuta in zona Nord, de dimensiunea un ...

Nord, Râmnicu Vâlcea

2 camere
50 mp
2E
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
6

95.000 €
/ lună 21.11 € / mp / lună

Vand teren Centura Dragasani 4500m patrati

Central, Drăgășani

4.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
6

26.870 €
/ lună 25.00 € / mp / lună

Teren de construit, 1075 mp, pret atractiv

Malaia

1.075 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
16

500 €
/ lună

Apartament de inchiriat - 3 camere - Zona Nord

Mereșești

3 camere
90 mp
Etaj 2 / 3
3E