Proprietăți unice: 195
Proprietari: 104
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

8 €
/ lună 0.16 € / mp / lună

Spatiu comercial/birouri 50mp de inchiriat Ramn ...

Central, Râmnicu Vâlcea

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

8 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Rm Valcea

Central, Râmnicu Vâlcea

100 mp utili
Agenție

16 ore în urmă
10

400 €
/ lună

DE INCHIRIAT - 2 CAMERE, BLOC NOU

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
52 mp
Etaj 2 / 4
2024

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

20 ore în urmă
8

384 €
/ lună

Inchiriez apartament parter - Dem Radulescu

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
60 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

350 €
/ lună 7.78 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat zona centrala eta ...

Central, Râmnicu Vâlcea

45 mp utili
3E
1969
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

360 €
/ lună 3.60 € / mp / lună

Spatiu Etaj + Mansarda Centru Langa Finante de ...

Central, Râmnicu Vâlcea

100 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
8

280 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat Regina Maria V ...

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
55 mp
4E
Proprietar
Comision 0%

Ieri
7

240 €
/ lună

inchiriez apartament cu doua camere ( mansarda)

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
50 mp
Etaj 5
2007
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

439 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere tip studio centru ...

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
50 mp
Etaj 9 / 11
11E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

300 €
/ lună

Inchiriez apartament situat in centrul orasului ...

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
45 mp
Agenție

3 zile în urmă
10

430 €
/ lună

de inchiriat apartament 1 camera

Central, Râmnicu Vâlcea

1 camere
37 mp
Etaj 6
2023
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

300 €
/ lună

Inchiriez apartament zona bulevard

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
70 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

300 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

250 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Central, Râmnicu Vâlcea

1 camere
33 mp
1977
Agenție

1 săptămână în urmă
8

500 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat Dem.Radulescu ...

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
60 mp
2022
10E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
11

500 €
/ lună

Inchiriere apartament – Str. Cerna nr. 27

Central, Râmnicu Vâlcea

3 camere
84 mp
Parter / 3
3E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

300 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere zona Kaufland

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
55 mp
Parter / 4
4E
Agenție

6 luni în urmă
5

501 €
/ lună 7.26 € / mp / lună

Închiriere spațiu comercial – 6 ...

Central, Râmnicu Vâlcea

69,6 mp utili
1985
Agenție

6 luni în urmă
10

380 €
/ lună

APARTAMENT 2 CAMERE DE INCHIRIAT| CENTRU| CENTR ...

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
50 mp
Etaj 1 / 4
1984
Bancă

9 luni în urmă
2

660 €
/ lună 6.60 € / mp / lună

Birouri VALCEA, RAMNICU VALCEA

Central, Râmnicu Vâlcea

100 mp
6E
Agenție

10 luni în urmă
13

600 €
/ lună

inchiriere ap.3 cam in bloc nou ( Piata Simian)

Central, Râmnicu Vâlcea

3 camere
85 mp
Etaj 8 / 10
2023
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
21

550 €
/ lună

Apartament 3 camere /Zona centrala/De inchiriat

Central, Râmnicu Vâlcea

3 camere
112 mp
Etaj 7
2012
Agenție

Mai mult de un an
27

500 €
/ lună

Apartament 2 camere - Zona Centrala - Parc Resi ...

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
55 mp
Etaj 10
2024
Agenție

Mai mult de un an
10

400 €
/ lună

Apartament 3 camere - Zona Centrala

Central, Râmnicu Vâlcea

3 camere
80 mp
Etaj 4 / 6
1982
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
15

1.197 €
/ lună
990 €
13.01 € / mp / lună

DE INCHIRIAT - SPATIU COMERCIAL CENTRAL, 92 MP

Central, Râmnicu Vâlcea

92 mp utili
1E
1980
Agenție

Mai mult de un an
10

200 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat 37 mp. zona centrala

Central, Râmnicu Vâlcea

1 camere
38 mp
Parter / 1
1975
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

300 €
/ lună

Ofer Inchiriere apartament in vila

Central, Râmnicu Vâlcea

3 camere
120 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

190 €
/ lună

Vreau sa inchiez o garsoniera

Central, Râmnicu Vâlcea

1 camere
22 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

3.314.000 €
/ lună 500 € / mp / lună

Teren de vanzare Shopping City Ramnicu Valcea 6 ...

Central, Râmnicu Vâlcea

6.628 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

384 €
/ lună

Apartament de inchiriat!

Central, Râmnicu Vâlcea

4 camere
110 mp
Etaj 3
1984