Proprietăți unice: 429
Proprietari: 216
Agenție
Comision 0%

Ieri
10

400 €
/ lună

DE INCHIRIAT - 2 CAMERE, BLOC NOU

1 Mai, Râmnicu Vâlcea

2 camere
52 mp
Etaj 2 / 4
2024
Agenție

2 zile în urmă
16

500 €
/ lună

Apartament de inchiriat - 3 camere - Zona Nord

Nord, Râmnicu Vâlcea

3 camere
90 mp
Etaj 2 / 3
2007
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

8 €
/ lună 0.16 € / mp / lună

Spatiu comercial/birouri 50mp de inchiriat Ramn ...

Central, Râmnicu Vâlcea

50 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

8 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Rm Valcea

Central, Râmnicu Vâlcea

100 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
9

470 €
/ lună

Apartament de închiriat 2 camere Etaj 1 Ostrove ...

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

2 camere
55 mp
Etaj 1 / 3
2025
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
11

1.210 €
/ lună
1.000 €
11 € / mp / lună

DE INCHIRIAT- PIATA CENTRALA, 110 MP

Ultracentral, Râmnicu Vâlcea

110 mp utili
1E
2002
Agenție

16 ore în urmă
10

400 €
/ lună

DE INCHIRIAT - 2 CAMERE, BLOC NOU

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
52 mp
Etaj 2 / 4
2024
Agenție

20 ore în urmă
8

35.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren Dr. Garii zona Rezidentiala 500 mp./18

Copăcelu, Râmnicu Vâlcea

500 mp teren
Agenție

20 ore în urmă
8

384 €
/ lună

Inchiriez apartament parter - Dem Radulescu

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
60 mp
Proprietar
Comision 0%

20 ore în urmă
16

384 €
/ lună

Inchiriez apartament parter - Dem Radulescu

Exterior Vest, Râmnicu Vâlcea

2 camere
60 mp
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

150.000 €
/ lună 20.55 € / mp / lună

Str. Uzinei, Rm.Valcea - arabil intravilan - la ...

Combinatul Chimic, Râmnicu Vâlcea

7.299 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

350 €
/ lună 7.78 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat zona centrala eta ...

Central, Râmnicu Vâlcea

45 mp utili
3E
1969
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
14

1.000 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

DE INCHIRIAT- SPATIU COMERCIAL 140 MP

Cartierul Traian, Râmnicu Vâlcea

140 mp utili
1E
2015
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

300 €
/ lună

Apartament doua camere

Cartierul Traian, Râmnicu Vâlcea

2 camere
60 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

Ieri
7

380 €
/ lună

Apartament 3 camere Ostroveni nr. 10 de inchiri ...

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

3 camere
60 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

300 €
/ lună

Inchirez casuta in zona Nord, de dimensiunea un ...

Nord, Râmnicu Vâlcea

2 camere
50 mp
2E
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

800 €
/ lună

Apartament 3 camere, mobilat & utilat complet T ...

Sud, Râmnicu Vâlcea

3 camere
82 mp
Etaj 3
Agenție

3 zile în urmă
7

390 €
/ lună

apartament 2 camere modern ultracentral

Ultracentral, Râmnicu Vâlcea

2 camere
50 mp
1990
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
7

390 €
/ lună

apartament 2 camere modern ultracentral

Ultracentral, Râmnicu Vâlcea

2 camere
50 mp
Etaj 4 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

360 €
/ lună 3.60 € / mp / lună

Spatiu Etaj + Mansarda Centru Langa Finante de ...

Central, Râmnicu Vâlcea

100 mp utili
Agenție

4 zile în urmă
6

200 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat Etaj 2 Traian, Ramnicu ...

Traian, Râmnicu Vâlcea

1 camere
28 mp
4E
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

400 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu comercial/birouri 50mp de inchiriat Ramn ...

Traian, Râmnicu Vâlcea

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

800 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat 100mp-Ramnicu Val ...

Traian, Râmnicu Vâlcea

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

27 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan /Ramnicu Valcea/ str. Poenari/ ...

Morilor, Râmnicu Vâlcea

2.500 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
6

100.000 €
/ lună 142.86 € / mp / lună

Loturi teren 400-1200 mp | Posada - Schitul Tro ...

Troianu, Râmnicu Vâlcea

700 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
8

280 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat Regina Maria V ...

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
55 mp
4E
Proprietar
Comision 0%

Ieri
7

240 €
/ lună

inchiriez apartament cu doua camere ( mansarda)

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
50 mp
Etaj 5
2007
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

480 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere ultracentral, mob ...

Ultracentral, Râmnicu Vâlcea

3 camere
105 mp
Etaj 9 / 11
2019
Agenție

6 zile în urmă
9

310 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat zona 1 Mai ...

1 Mai, Râmnicu Vâlcea

2 camere
59 mp
1969
4E
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

401 €
/ lună 11.46 € / mp / lună

Spatiu inchiriere|Bloc nou|35 mp

Cartierul Nord, Râmnicu Vâlcea

35 mp utili