Proprietăți unice: 134
Proprietari: 16
Agenție

1 lună în urmă
9

400 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat DaVinci

Cristian

2 camere
50 mp
Agenție

1 lună în urmă
4

400 €
/ lună

Imobiliare Maxim - spatiu birouri sau locuinta

Cristian

2 camere
33 mp
Agenție

1 lună în urmă
18

350 €
/ lună

Apartament 2 camere decomandat,utilat, strada O ...

Cristian

2 camere
60 mp
Etaj 2

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
1

300 €
/ lună

Garsoniera zona Turnisor

Cristian

1 camere
34 mp
Agenție

1 lună în urmă
5

350 €
/ lună

Apartament 3 camere zona Terezian

Cristian

3 camere
70 mp
Etaj 6
Agenție

1 lună în urmă
4

72.000 €
/ lună 45 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Cristian, Sibiu

Cristian

1.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

415.000 €
/ lună
444.000 €
28.04 € / mp / lună

Teren extravilan - 14800 mp - Zona Industriala ...

Cristian

14.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

3.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu Comercial cu Vitrine, Open Space, 200 mp ...

Cristian

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan 5100 m2

Cristian

5.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

14 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Extravilan de Vanzare in Cristian, Sibiu

Cristian

4.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

1.200 €
/ lună
1.300 €
15 € / mp / lună

Spatiu birouri i 80 mp I Utilat I Zona de vest ...

Cristian

80 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

3.750 €
/ lună
4.200 €
37.50 € / mp / lună

Spatiu Comercial cu Vitrine, Open Space, 250 mp ...

Cristian

100 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 3,750 € și 4.200 €
Agenție

1 lună în urmă
8

400 €
/ lună

Apartament nou, in bloc tip vila, parcare, DaVi ...

Cristian

38 mp
2E
Agenție

1 lună în urmă
11

350 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat | penthouse | ...

Cristian

1 camere
78 mp
Etaj 2 / 2
2024
Agenție

1 lună în urmă
3

7.500 €
/ lună 6 € / mp / lună

Vanzare Teren Extravilan Comuna Cristian, Zona ...

Cristian

1.250 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

30.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren De Vanzare Pentru Hala In Sibiu

Cristian

1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

247.500 €
/ lună 45 € / mp / lună

Teren intravilan 5500 mp pretabil investitie Cr ...

Cristian

5.500 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
3

87.000 €
/ lună 7.45 € / mp / lună

Vanzare Teren Arabil Cristian, Sibiu | 11682 Mp

Cristian

11.682 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

72.135 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren intravilan 2061 mp | Cristian | DN1 | Des ...

Cristian

2.061 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

55.000 €
/ lună 113.40 € / mp / lună

Teren de vanzare!

Cristian

485 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

19.500 €
/ lună 8.13 € / mp / lună

Oaza de liniste cu vedere la munti 2.400 mp lan ...

Cristian

2.400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

380 €
/ lună

Apartament 2 camere City Residence

Cristian

2 camere
50 mp
Agenție

2 luni în urmă
10

700 €
/ lună

Penthouse mobilat si utilat modern - 89 mp, loc ...

Cristian

4 camere
89 mp
2023
2E
Agenție

2 luni în urmă
8

450 €
/ lună

Apartament 2 Camere I Etaj 1 I Modern I DAVINCI

Cristian

2 camere
54 mp
Etaj 1 / 2
2024
Agenție

2 luni în urmă
1

485.000 €
/ lună 29.74 € / mp / lună

Teren de vanzare 16310 mp si front stradal 157 ...

Cristian

16.310 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

1.850.000 €
/ lună 37 € / mp / lună

Cristian, Sibiu, Teren industrial-50.000 mp, Zo ...

Cristian

50.000 mp teren
3E
Agenție

2 luni în urmă
2

500.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren intravilan industrial 5000 mp Zona de Ves ...

Cristian

5.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

11.300 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren de vanzare 565 mp in Sibiu pretabil inves ...

Cristian

565 mp teren
Anunț publicat de 6 agenții cu prețuri cuprinse între 11,300 € și 12.600 €
Agenție

2 luni în urmă
11

500 €
/ lună

Apartament 3 camere pe Mihai Viteazu, la cheie, ...

Cristian

3 camere
75 mp
Etaj 4 / 10
10E
Agenție

2 luni în urmă
9

48.000 €
/ lună 48 € / mp / lună

Vand teren de investitie, 1000 mp., situat in z ...

Cristian

1.000 mp teren