Proprietăți unice: 134
Proprietari: 16
Agenție

4 luni în urmă
4

1.100 €
/ lună 18.33 € / mp / lună

Spatiu comercial cu 2 intrari ultracentral Nico ...

Cristian

60 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
6

720 €
/ lună 17.56 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Doamna Stanca Sibiu

Cristian

41 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
8

1.200 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

Spatiu birouri / comercial 90 mp, utilitati inc ...

Cristian

90 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

285 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Birou disponibil, etajul 1 + loc de parcare inc ...

Cristian

38 mp utili
3E
Agenție

4 luni în urmă
9

500 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat Str. Piata Mar ...

Cristian

2 camere
50 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

65.000 €
/ lună 65.26 € / mp / lună

Teren intravilan Tropinii Noi Sibiu 996 mp

Cristian

996 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
13

1.343.999 €
/ lună 65.04 € / mp / lună

Teren Intravilan | Zona Industriala Vest | 20.6 ...

Cristian

20.663 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
10

320 €
/ lună

Garsoniera, Cartierul DaVinci - COMISION 0

Cristian

1 camere
37 mp
2025
2E
Agenție

7 luni în urmă
7

350 €
/ lună

Apartament zona Calea Cisnadiei

Cristian

2 camere
55 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren 11 500 MP langa comuna Cristian, Sib ...

Cristian

11.500 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
6

360 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat parcare Sibiu Davinci

Cristian

1 camere
37 mp
Etaj 1
Agenție

9 luni în urmă
6

215.000 €
/ lună 47.36 € / mp / lună

Teren industrial | 4540 mp | Cristian

Cristian

4.540 mp teren
Agenție

Azi
12

450 €
/ lună

Prima Inchiriere: Apartament de Lux cu 2 Camere ...

Cristian

2 camere
52 mp
2024
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
9

210.000 €
/ lună
240.000 €
210 € / mp / lună

Spatiu comercial + imobil

Cristian

1.000 mp utili