Proprietăți unice: 134
Proprietari: 16
Agenție

Mai mult de un an
9

1.000 €
/ lună 2 € / mp / lună

Spatiu industrial de 500 mp in Crisitian la 6 k ...

Cristian

Agenție

Mai mult de un an
6

1.331 €
/ lună
1.100 €
10.65 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat | Cristian, la in ...

Cristian

125 mp utili
2016
Agenție

1 săptămână în urmă
7

500 €
/ lună

Apartament 3 camere in Kogalniceanu

Cristian

3 camere
80 mp
Etaj 3

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

1.150 €
/ lună

Apartament premium 3 camere, prima inchiriere, ...

Cristian

3 camere
65 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

400 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat, Hipodrom IV

Cristian

2 camere
56 mp
Etaj 3
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

500 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat, Gradina & Par ...

Cristian

2 camere
65 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

500 €
/ lună

Penthouse nou - 2 camere, 2 bai si balcon - pri ...

Cristian

2 camere
56 mp
2025
2E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

12.999 €
/ lună 9.29 € / mp / lună

Vand teren extravilan in Cristian

Cristian

1.400 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

330 €
/ lună

INCHIRIEZ Garsoniera decomandata ,renovata,zona ...

Cristian

1 camere
36 mp
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

350 €
/ lună

Apartament 2 camere decomandat,renovat, zona Ce ...

Cristian

2 camere
58 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

430 €
/ lună

Ap 2 camere, incalzire in pardoseala-mobilat, u ...

Cristian

2 camere
54 mp
2024
2E
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

300 €
/ lună

Garsoniera zona Turnisor cu curte

Cristian

1 camere
32 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
12

470 €
/ lună

Apartament 2 camere spatios 65 mp, Hipodrom 3 - ...

Cristian

2 camere
65 mp
Etaj 1
10E
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

300 €
/ lună

Garsoniera in Avangarden

Cristian

1 camere
37 mp
Etaj 8
Agenție

3 săptămâni în urmă
11

300 €
/ lună

INCHIRIEZ Garsoniera decomandata ,renovata,zona ...

Cristian

1 camere
36 mp
Etaj 4 / 7
7E
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

560.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren in Cristian - 5600 mp - intravilan - zona ...

Cristian

5.600 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

500 €
/ lună
600 €

Apartament 2 camere, etaj 1, ansamblul Evolutio ...

Cristian

2 camere
54 mp
Etaj 1
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

400.000 €
/ lună 57.14 € / mp / lună

Teren intravilan constructie case, Cristian, la ...

Cristian

7.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
11

420 €
/ lună

Ap. 2 camere, incalzire in pardoseala, mobilat ...

Cristian

2 camere
52 mp
2025
2E
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

350 €
/ lună

Apartament 2 camere str. RAHOVA

Cristian

2 camere
56 mp
Etaj 2
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

500 €
/ lună

Apartament la casa 60mp - 2 camere zona Constan ...

Cristian

2 camere
60 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
13

1.800 €
/ lună 7.20 € / mp / lună

Spatii birouri de inchiriat in zona Industriala ...

Cristian

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

180.000 €
/ lună 18 € / mp / lună

Teren Extravilan 10 000 mp, acces auto, utilita ...

Cristian

10.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

22.320 €
/ lună 30.33 € / mp / lună

Teren extravilan I 736 mp I Zona Cabane- Cristi ...

Cristian

736 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

1.000 €
/ lună

Ap NOU de lux 3 camere 2 bai /garaj/terasa zona ...

Cristian

3 camere
80 mp
Etaj 3
Agenție

4 săptămâni în urmă
3

230.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren Intravilan 2300 mp ideal hala/locuinte Cr ...

Cristian

2.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

20 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand Teren extravilan Cristian

Cristian

1.119 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

1.000 €
/ lună 1.67 € / mp / lună

Inchiriez spatiu ~600m Sibiu, str. Tiglari nr. ...

Cristian

600 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

1.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu comercial pentru un business creativ sau ...

Cristian

200 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

330 €
/ lună

INCHIRIEZ Garsoniera decomandata ,renovata,zona ...

Cristian

1 camere
36 mp
4E