Proprietăți unice: 6
Proprietari: 3
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

50.000 €
/ lună 90.91 € / mp / lună

Oportunitate Teren Intravilan- 550Mp-Sibiel

Sibiel

550 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

295 €
/ lună

inchiriez garsoniera

Sibiel

1 camere
36 mp
Etaj 1
1980
Agenție

1 lună în urmă
6

50.000 €
/ lună 90.91 € / mp / lună

Teren | Intravilan | 550 MP | Sibiel

Sibiel

550 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
6

45.000 €
/ lună 45 € / mp / lună

Teren intrevilan Sibiel cu toate utilitatile

Sibiel

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

49.000 €
/ lună 47.30 € / mp / lună

Teren intravilan 1.036 mp Sibiel, zona Portal | ...

Sibiel

1.036 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

192 €
/ lună

Inchiriez cabana

Sibiel

150 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Ieri
7

14.989 €
/ lună 12.49 € / mp / lună

Teren extravilan Sibiel - Fantanele , vedere pa ...

Fântânele

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

288 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Fântânele

La ~5km distanță

1 camere
26 mp
Etaj 1
Agenție

3 luni în urmă
13

114.000 €
/ lună 3 € / mp / lună

Teren EXTRAVILAN de vanzare in Sacel

Săcel

La ~5km distanță

38.000 mp teren

Agenție

3 luni în urmă
8

1.400 €
/ lună

Casa de închiriat | 9 camere | 260mp utili | S ...

Săcel

La ~5km distanță

13 camere
260 mp
600 mp teren
2024
Agenție

3 luni în urmă
5

800 €
/ lună 4 € / mp / lună

Hala 200mp | Ideală pentru producție sau depozi ...

Săcel

La ~5km distanță

Agenție

3 săptămâni în urmă
7

29.000 €
/ lună 31.18 € / mp / lună

Vand teren la intrare in localiatea Vale, oras ...

Vale

La ~5km distanță

930 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

69.900 €
/ lună 58.25 € / mp / lună

Teren intravilan 1200 mp cu priveliste superba ...

Vale

La ~5km distanță

1.200 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
7

59.900 €
/ lună 59.90 € / mp / lună

Teren intravilan cu priveliste superba in zona ...

Vale

La ~5km distanță

1.000 mp teren
1E
Agenție

3 luni în urmă
4

140.000 €
/ lună
180.000 €
14 € / mp / lună

Teren intravilan 10000 mp cu acces din DN 1 - C ...

Central, Săliște

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

72.500 €
/ lună
74.750 €
63.04 € / mp / lună

Teren intravilan Calea Cisnadiei

Crinț

La ~5km distanță

1.150 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

37.000 €
/ lună 32.17 € / mp / lună

Teren Intravilan | 1150 mp | Saliste

Central, Săliște

La ~5km distanță

1.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

420 €
/ lună

Apartament -chirie

Crinț

La ~5km distanță

3 camere
78 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

468 €
/ lună

Proprietar-Inchiriez Ap. 3 cam. dec. Ciresica, ...

Crinț

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
Etaj 1 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

380 €
/ lună

Apartament 2 camere, zona Arhitecti

Crinț

La ~5km distanță

2 camere
Etaj 2
Agenție

1 lună în urmă
3

28.000 €
/ lună 17 € / mp / lună

Teren de vanzare in imediata vecinatate a autos ...

Crinț

La ~5km distanță

1.647 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

90.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren Arabil Turnisor - Spre ferma de pui

Crinț

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
31

675 €
/ lună

Exceptional - Casa verde de închiriat în Săl ...

Vest, Săliște

La ~5km distanță

4 camere
60 mp
280 mp teren
2025
Agenție

1 lună în urmă
10

320 €
/ lună

Spatiu comercial 1 camera - Str Grigore Ionescu ...

Crinț

La ~5km distanță

1 camere
12 mp
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

2 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Săliște

La ~5km distanță

58 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
4

840.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren Intravilan 16.800 mp intravilan Oportunit ...

Crinț

La ~5km distanță

16.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

399 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat Sibiu

Crinț

La ~5km distanță

3 camere
60 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

26 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand teren extravilan livada

Orlat

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

12.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Teren extravilan 1500 mp de vanzare

Orlat

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

320 €
/ lună 0.34 € / mp / lună

Teren inconjurat de inchiriat Poplca - Orlat - ...

Orlat

La ~5km distanță

950 mp teren