Proprietăți unice: 135
Proprietari: 16
Agenție

1 săptămână în urmă
10

360 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat – Cartier Da Vinci, Cri ...

Cristian

1 camere
37 mp
Etaj 1 / 4
2025
Agenție

Ieri
4

50.000 €
/ lună 84.03 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Cristian jud SIBIU

Cristian

595 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

360 €
/ lună

Garsoniera moderna | Balcon & parcare privata | ...

Cristian

1 camere
37 mp
Etaj 1 / 2
2024

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 zile în urmă
7

500 €
/ lună

Apartament cu 3 camere de inchiriat, Lazaret

Cristian

3 camere
64 mp
2016
Agenție

2 zile în urmă
6

400 €
/ lună

Apartament 2 camere zona Prelungirea Mihai Vite ...

Cristian

2 camere
46 mp
Etaj 2
Agenție

2 zile în urmă
4

135.000 €
/ lună 43.55 € / mp / lună

Teren intravilan 3100 m2 Cristian, Sibiu

Cristian

3.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
20

2.945 €
/ lună 21.50 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial ultracentral in Sibi ...

Cristian

137 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
8

550 €
/ lună

Apartament 3 camere dec, recent renovat,zona Ce ...

Cristian

3 camere
79 mp
Etaj 2 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
16

550 €
/ lună

Apartament cu 3 camere-Mihai Viteazu Sibiu

Cristian

3 camere
65 mp
Agenție

6 zile în urmă
8

300 €
/ lună

Apartament cu balcon si lift, 42 mp in Turnisor

Cristian

2 camere
42 mp
Etaj 6
2015
Agenție

1 săptămână în urmă
9

280 €
/ lună

Garsoniera spatioasa cu balcon in Turnisor, Sib ...

Cristian

1 camere
32 mp
2015
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 280 € și 290 €
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

700 €
/ lună 0.70 € / mp / lună

Teren intravilan 1000 mp | posibilitate extinde ...

Cristian

1.000 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

490 €
/ lună

Apartament 2 camere Turnisor

Cristian

2 camere
54 mp
Etaj 1 / 4
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
11

350 €
/ lună

Apartament 2 camere Vasile Aron

Cristian

2 camere
50 mp
Etaj 3
Agenție

1 săptămână în urmă
11

490 €
/ lună

Apartament cu balcon si lift, gata de inchiriat

Cristian

2 camere
58 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
6

699.500 €
/ lună 69.95 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 10.000 mp Zona Indu ...

Cristian

10.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

450 €
/ lună

Apartament 2 camere decomandat nou

Cristian

2 camere
60 mp
Etaj 7
Agenție

1 săptămână în urmă
3

780.000 €
/ lună 78 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Sibiu, zona str. ...

Cristian

10.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
14

400 €
/ lună
350 €

Apartamente de inchiriat cu 2 camere

Cristian

4 camere
105 mp
Etaj 1 / 2
2025
Agenție

3 luni în urmă
11

350 €
/ lună

Garsoniera decomandata etaj 1 cu balcon si loc ...

Cristian

1 camere
37 mp
Etaj 1 / 3
2022
Agenție

3 luni în urmă
9

790 €
/ lună 16.12 € / mp / lună

Spatiu comercial 50 mp de inchiriat in centrul ...

Cristian

49 mp utili
1900
Agenție

3 luni în urmă
20

100 €
/ lună

Vila \ pretabila activitate turistica \ Cristia ...

Cristian

12 camere
313 mp
568 mp teren
2011
Agenție

3 luni în urmă
14

600 €
/ lună

Casa individuala 2 camere garaj filigorie si cu ...

Cristian

2 camere
70 mp
1.350 mp teren
1960
Agenție

4 luni în urmă
19

800 €
/ lună

Casă | 119 MPU | 5 camere | 2 băi | Curte | Cri ...

Cristian

5 camere
119 mp
250 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
26

2.988 €
/ lună 5.98 € / mp / lună

Hala de închiriat | Cristian

Cristian

Agenție

6 luni în urmă
17

3.500 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Hala productie de inchiriat 531 mp cu teren 110 ...

Cristian

Agenție

8 luni în urmă
3

500 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Spatiu comercial pe strada principala, Cristian

Cristian

70 mp utili
2000
Agenție

9 luni în urmă
8

290 €
/ lună

Garsioneră | Parter | 37MPU | Parcare I Da Vinc ...

Cristian

1 camere
37 mp
Parter / 3
2023
Agenție

9 luni în urmă
9

500 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Spatiu comercial 2 camere 70 mpu vedere la stra ...

Cristian

70 mp utili
1960
Agenție

10 luni în urmă
4

3.500 €
/ lună 5.83 € / mp / lună

Inchiriere hala industriala noua, DN1 - Cristia ...

Cristian