Proprietăți unice: 80
Proprietari: 24
Agenție

2 zile în urmă
11

280 €
/ lună

Apartament 1 cameră | Ultracentral | Bd. Bucure ...

Ultracentral, Baia Mare

1 camere
34 mp
Etaj 4
Agenție

1 săptămână în urmă
12

3.000 €
/ lună 18.18 € / mp / lună

Spațiu Comercial Ultracentral | Compartimentare ...

Ultracentral, Baia Mare

165 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

320 €
/ lună

Închiriere apartament 2 camere G. Coșbuc

Ultracentral, Baia Mare

2 camere
48 mp
Parter / 2
1970

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Azi
8

290 €
/ lună

Chirie ultracentral 290 E

Ultracentral, Baia Mare

3 camere
65 mp
Etaj 3
5E
Agenție

Ieri
5

1.100.000 €
/ lună 1,006.40 € / mp / lună

Spa?iu comercial - INVESTITIE CU RANDAMENT IMED ...

Ultracentral, Baia Mare

1.093 mp utili
Agenție

Ieri

280 €
/ lună

Garsoniera decomandata, 30 mp, mobilata modern, ...

Ultracentral, Baia Mare

1 camere
30 mp
Etaj 3 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

382 €
/ lună

De inchiriat | Apartament premium 2 camere | Ul ...

Ultracentral, Baia Mare

2 camere
50 mp
Etaj 1
2000
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

300 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Ultracentral, Baia Mare

2 camere
50 mp
Etaj 2
Agenție

2 zile în urmă
5

280 €
/ lună

Garsoniera decomandata, mobilata modern, zona l ...

Ultracentral, Baia Mare

1 camere
30 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

490 €
/ lună

Apartament ultracentral de inchiriat

Ultracentral, Baia Mare

3 camere
70 mp
Etaj 2
Agenție

Ieri
12

570 €
/ lună

Chirie | Apartament 3 camere bloc nou cu lift s ...

Ultracentral, Baia Mare

3 camere
97 mp
Etaj 4 / 5
2014
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

420 €
/ lună

Apartament premium ultracentral | Recent Renova ...

Ultracentral, Baia Mare

2 camere
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

350 €
/ lună

Inchiriez Apartament 2 Camere Ultracentral cu B ...

Ultracentral, Baia Mare

2 camere
64 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

300 €
/ lună

Inchiriez apartament cu o camera, ultracentral

Ultracentral, Baia Mare

1 camere
40 mp
Etaj 2 / 2
2E
Agenție

1 lună în urmă
15

1.700 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spațiu de birouri în zona Ultracentral cu panor ...

Ultracentral, Baia Mare

170 mp utili
8E
2023
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
9

810 €
/ lună
670 €
12.27 € / mp / lună

Inchiriez spatiu pentru birou ultracentral cu p ...

Ultracentral, Baia Mare

66,7 mp utili
8E
2024
Agenție

2 luni în urmă
14

420 €
/ lună

Închiriere - apartament nou, 3 camere - Zona SR ...

Ultracentral, Baia Mare

3 camere
55 mp
Etaj 4
2018
Agenție

2 luni în urmă
11

650 €
/ lună

Apartament modern de inchiriat-ultrcentral-tere ...

Ultracentral, Baia Mare

2 camere
70 mp
Etaj 7 / 8
1980
Agenție

2 luni în urmă
5

299 €
/ lună

Apartament de inchiriat la etaj intermediar | Z ...

Ultracentral, Baia Mare

2 camere
47 mp
Etaj 1
4E
Agenție

2 luni în urmă
4

73.000 €
/ lună
65.400 €

Apartament ultracentral 2 camere zona Bizo

Ultracentral, Baia Mare

1 camere
50 mp
Etaj 1 / 4
1977
Agenție

4 luni în urmă
13

500 €
/ lună

Apartament 2 camere de închiriat | zonă ultrace ...

Ultracentral, Baia Mare

2 camere
90 mp
Etaj 1
1939
Agenție

6 luni în urmă
8

420 €
/ lună

Apartament 2 camere de închiriat | Zona Bizo

Ultracentral, Baia Mare

2 camere
67 mp
Etaj 4
1975
Agenție

7 luni în urmă
11

400 €
/ lună

PRIMA INCHIRIERERE-APARTAMENT ZONA ULTRACENTRAL ...

Ultracentral, Baia Mare

2 camere
53,1 mp
Etaj 3
2022
Agenție

10 luni în urmă
9

350 €
/ lună 7.78 € / mp / lună

Ultracentral Inchiriere spatiu pentru birouri ...

Ultracentral, Baia Mare

45 mp
4E
Agenție

Mai mult de un an
7

3.001 €
/ lună
3.344 €
18.99 € / mp / lună

ULTRACENTRAL - Spatiu comercial

Ultracentral, Baia Mare

158 mp utili
4E
1985
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

115 €
/ lună

Ofer spre inchiriere spatiu comercial ultracent ...

Ultracentral, Baia Mare

Agenție

2 săptămâni în urmă
9

1.000 €
/ lună 18.18 € / mp / lună

Spatiu comercial ULTRACENTRAL de inchiriat sau ...

Ultracentral, Baia Mare

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

200 €
/ lună 25 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Ultracentral, Baia Mare

8 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

350 €
/ lună

INCHIRIEZ apartament Revolution Residence ULTRA ...

Ultracentral, Baia Mare

1 camere
47 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

500 €
/ lună

Inchiriez apartament 4camere,ultracentral, vis- ...

Ultracentral, Baia Mare

4 camere
80 mp
Etaj 2