Proprietăți unice: 30
Proprietari: 4
Agenție

6 zile în urmă
8

290 €
/ lună

Apartament 2 camere | Etaj 2 | Zona Independent ...

Independenței, Baia Mare

2 camere
47 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă

46 €
/ lună

Apartament 1 camera (garsoniera confort 1)

Independenței, Baia Mare

1 camere
32 mp
Etaj 1
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

360 €
/ lună

Apartament de inchiriat | Zona Independentei | ...

Independenței, Baia Mare

2 camere
55 mp
Etaj 3 / 4
1977

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
10

450 €
/ lună

Apartament în Vilă de închiriat | Zona Brand ...

Independenței, Baia Mare

3 camere
100 mp
Parter
Agenție

2 luni în urmă
21

380 €
/ lună

DE INCHIRIAT: Apartament cu 2 camere-strada Vic ...

Independenței, Baia Mare

2 camere
70 mp
Etaj 2
2015
Agenție

3 luni în urmă
10

501 €
/ lună 5.57 € / mp / lună

Birouri / spații de lucru de închiriat – etaj 1 ...

Independenței, Baia Mare

90 mp utili
1E
2010
Agenție

3 luni în urmă
11

351 €
/ lună
450 €
3.90 € / mp / lună

Spațiu comercial 90mp de închiriat cu front la ...

Independenței, Baia Mare

90 mp utili
1E
2010
Agenție

6 luni în urmă
10

1.331 €
/ lună
1.100 €
7.16 € / mp / lună

Spațiu de birouri ultracentral

Independenței, Baia Mare

5 camere
186 mp
Etaj 2 / 4
1990
Agenție

7 luni în urmă
6

380 €
/ lună

Apartament 2 Camere Modern – Bloc 2021 – Parcar ...

Independenței, Baia Mare

2 camere
46 mp
Parter
2021
Agenție

8 luni în urmă
6

2.000 €
/ lună 0.67 € / mp / lună

Teren de închiriat – 3.000 mp+ – la bulevard pr ...

Independenței, Baia Mare

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
11

300 €
/ lună

DE INCHIRIAT APARTAMENT LUX zona Vivo Mall

Independenței, Baia Mare

2 camere
44 mp
Etaj 3
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
3

1.300 €
/ lună 10.83 € / mp / lună

Dau in chirie spatiu comercial,vis a vis de Spi ...

Independenței, Baia Mare

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

292 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 2 camera ,semidecomanda ...

Independenței, Baia Mare

2 camere
50 mp
Etaj 2
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

120.000 €
/ lună 54.55 € / mp / lună

Teren intravilan, 22 arii, zona Independentei - ...

Independenței, Baia Mare

2.200 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

36.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren de vanzare, 600 mp, zona Independentei

Independenței, Baia Mare

600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

600 €
/ lună 6 € / mp / lună

Hala de inchiriat, 100 mp, zona Independentei

Independenței, Baia Mare

100 mp utili
2000
Agenție

1 lună în urmă
11

600 €
/ lună 6 € / mp / lună

Hala de inchiriat, 100 mp, zona Independentei

Independenței, Baia Mare

100 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

235 €
/ lună

Inchiriez garsoniera Independentei,vis a vis de ...

Independenței, Baia Mare

1 camere
32 mp
Etaj 7
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

235 €
/ lună

Inchiriez garsoniera Independentei,vis a vis de ...

Independenței, Baia Mare

1 camere
32 mp
Etaj 7
Agenție

3 luni în urmă
4

30.000 €
/ lună 22.99 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare | Baia Mare | zona ...

Independenței, Baia Mare

1.305 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
6

230 €
/ lună

De inchiriat garsoniera in zona RFN

Independenței, Baia Mare

1 camere
34 mp
Etaj 8
1980
Agenție

6 luni în urmă
18

1.250 €
/ lună 12.25 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat, 102 mp, zona Independentei

Independenței, Baia Mare

102 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
11

600 €
/ lună 6 € / mp / lună

Hala de inchiriat, 100 mp, zona Independentei

Independenței, Baia Mare

100 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
15

2.400 €
/ lună
149.000 €
8 € / mp / lună

Spatiu stradal de inchiriat

Independenței, Baia Mare

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

260 €
/ lună

Inchiriez garsoniera zona Vivo (Independentei)

Independenței, Baia Mare

1 camere
30 mp
Etaj 1
Agenție

11 luni în urmă

400 €
/ lună

Apartament in bloc nou cu 3 camere de inchiriat ...

Independenței, Baia Mare

3 camere
80 mp
Etaj 2 / 3
2015
Agenție

Mai mult de un an
8

1.615 €
/ lună 8.03 € / mp / lună

Spa?ii de birouri zona Independen?ei

Independenței, Baia Mare

201 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
9

145.000 €
/ lună 1,705.88 € / mp / lună

SPATIU de vanzare Independentei langa VIVO, zon ...

Independenței, Baia Mare

85 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
12

600 €
/ lună

Penthouse disponibil la inchiriere

Independenței, Baia Mare

3 camere
70 mp
Etaj 3 / 3
2023
Agenție

Mai mult de un an
8

700 €
/ lună
850 €

Casa de inchiriat - parte de duplex, zona Vasil ...

Independenței, Baia Mare

3 camere
70 mp
300 mp teren
Etaj 3
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 700 € și 850 €