Proprietăți unice: 36
Proprietari: 8
Agenție

Ieri
7

500 €
/ lună

Ultracentral, Bloc nou, apartament cu 3 camere, ...

Traian, Baia Mare

3 camere
70 mp
4E
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

250 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de închiriat în zona Tra ...

Traian, Baia Mare

2 camere
40 mp
Etaj 2
1970
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

125 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Traian, Baia Mare

1 camere
30 mp
Etaj 4

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

422 €
/ lună

Apartament 4 camere zona Ursus

Traian, Baia Mare

4 camere
Etaj 3
Agenție

1 săptămână în urmă
18

97.000 €
/ lună 898.15 € / mp / lună

Spa?iu comercial cu apartament la pachet, de va ...

Traian, Baia Mare

108 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
5

1.000 €
/ lună 8.13 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat| Strada Moldovei|

Traian, Baia Mare

123 mp utili
2000
Agenție

3 luni în urmă
8

500 €
/ lună

Apartament 4 camere DE INCHIRIAT- ULTRACENTRAL- ...

Traian, Baia Mare

4 camere
100 mp
Etaj 4 / 4
1970
Agenție

1 săptămână în urmă
6

300 €
/ lună

Bd. Bucuresti, apartament cu 2 camere, mobilat, ...

Traian, Baia Mare

2 camere
50 mp
10E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
11

300 €
/ lună

Apartament, 42 m2,

Traian, Baia Mare

2 camere
42 mp
10E
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

300 €
/ lună

Chirie ultracentrala, apartament 2 camere

Traian, Baia Mare

2 camere
50 mp
1980
5E
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

250 €
/ lună

Apartament 2 camere ultracentral - Zona Hotel M ...

Traian, Baia Mare

2 camere
65 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
9

400 €
/ lună

Apartament 3 camere ultracentral, etaj 3 cu lif ...

Traian, Baia Mare

3 camere
75 mp
1990
8E
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

320 €
/ lună

Bd. Traian, apartament cu 2 camere, etaj 2, mob ...

Traian, Baia Mare

2 camere
60 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

250 €
/ lună

Garsoniera 1 camera in zona traian

Traian, Baia Mare

1 camere
30 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

330 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere, nedecomandat, et ...

Traian, Baia Mare

2 camere
38 mp
1970
4E
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

1.500 €
/ lună 7.73 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Baia Mare

Traian, Baia Mare

194 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

250 €
/ lună

Bd. Republicii zona Lidl apartament de inchiria ...

Traian, Baia Mare

2 camere
45 mp
2010
4E
Agenție

1 lună în urmă
5

180 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat, etaj 2 Unirii, Ultrace ...

Traian, Baia Mare

1 camere
14 mp
4E
Agenție

1 lună în urmă
5

200 €
/ lună

Oituz, etaj intermediar, garsoniera mobilata si ...

Traian, Baia Mare

2 camere
55 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
6

400 €
/ lună

Zona Bizo, apartament cu 2 camere, etaj 1, mobi ...

Traian, Baia Mare

2 camere
50 mp
Etaj 1 / 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
10

1.200 €
/ lună 8.11 € / mp / lună

Bd. Traian in zona H. Mara, Spatiu comercial cu ...

Traian, Baia Mare

148 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
15

400 €
/ lună

Apartament cu 3 camere, decomandat, etajul 4 cu ...

Traian, Baia Mare

3 camere
100 mp
Agenție

2 luni în urmă
8

330 €
/ lună

Apartament de inchiriat b-dul Traian 2 camere, ...

Traian, Baia Mare

2 camere
55 mp
Etaj 2 / 4
1970
Agenție

2 luni în urmă
1

2.700 €
/ lună 15.43 € / mp / lună

Spatiu Comercial, parter, 175 mp, Ultracentral, ...

Traian, Baia Mare

175 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

2.311 €
/ lună 12.10 € / mp / lună

Bd. Traian, spatiu comercial de inchiriat, 90 m ...

Traian, Baia Mare

191 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

2.311 €
/ lună 12.10 € / mp / lună

Bd. Traian, spatiu comercial de inchiriat, 90 m ...

Traian, Baia Mare

191 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
14

350 €
/ lună

Apartament 2 camere, 85 mp, zona Traian

Traian, Baia Mare

4 camere
85 mp
Parter
1980
Agenție

4 luni în urmă
8

49 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere in regim hotelier

Traian, Baia Mare

2 camere
55 mp
Etaj 2
1997
Agenție

5 luni în urmă
3

118 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat pe bulevardul Traian

Traian, Baia Mare

1 camere
11 mp
Etaj 1
Agenție

6 luni în urmă
9

330 €
/ lună

Bd. Traian, apartament cu 3 camere, etaj 2, mob ...

Traian, Baia Mare

3 camere
70 mp
Etaj 2