Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

350 €
/ lună

Apartament centru 2 camere Unirii 6 Bizo

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

2 camere
48 mp
Etaj 4
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 350 € și 400 €
Agenție

Mai mult de un an
7

450 €
/ lună

Apartament modern de inchiriat cu 3 camere

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

3 camere
54 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

59 €
/ lună

Luna Room

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

1 camere
28 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
9

6 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez HALA NOUA ,str.Oborului

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

750 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
9

3.500 €
/ lună 22.15 € / mp / lună

Spatiu comercial, ultracentral, Bulevardul Bucu ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

158 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
13

890 €
/ lună

Casa de inchiriat

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

4 camere
280 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă

700 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spa?iu pentru Cabinet Medical

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

70 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
4

236 €
/ lună

CHIRIE apartament cu o camera

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

1 camere
30 mp
2000
Agenție

7 luni în urmă
9

400 €
/ lună

Apartament de inchiriat cu 3 camere zona Canal ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

3 camere
67 mp
Etaj 4
1980
Agenție

Mai mult de un an
14

2.800 €
/ lună 6.00 € / mp / lună

Imobil birouri, proximitatea zonei industriale ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

467 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
10

2.500 €
/ lună 4.69 € / mp / lună

Hale cu suprafete intre 144 - 502 mp, proximita ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

533 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

250 €
/ lună

apartament 1 camera 38mp

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

1 camere
38 mp
Etaj 1
1988
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

1.250 €
/ lună
1.200 €
8.33 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

150 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
9

350 €
/ lună 7.78 € / mp / lună

Ultracentral Inchiriere spatiu pentru birouri ...

Ultracentral, Baia Mare

La ~5km distanță

45 mp
4E
Agenție

8 luni în urmă
23

280 €
/ lună

Transilvaniei, apartament cu 2 camere de inchir ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

2 camere
38 mp
Parter
1980
Agenție

7 luni în urmă
21

700 €
/ lună

ZONA PARC casa P+1 nemobilata , an 2005!

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

3 camere
150 mp
150 mp teren
f.s. 10 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
13

4 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez hale productie si birouri in Baia Mar ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

600 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
10

550 €
/ lună

Apartament 3 camere bloc nou dotat cu lift si p ...

Ultracentral, Baia Mare

La ~5km distanță

3 camere
95 mp
Etaj 4 / 5
2014
Agenție

6 luni în urmă
10

1.250 €
/ lună 8.80 € / mp / lună

Spa?iu comercial, 142 mp + terasa 40 mp, zona C ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

142 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

39 €
/ lună

Garsoniera in regim hotelier

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

1 camere
32 mp
Etaj 9
1980
Agenție

Mai mult de un an
10

183.900 €
/ lună

Spatiu Comercial - Zona Muzeu Mineralogie

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

6 camere
74 mp
Agenție

10 luni în urmă
9

270 €
/ lună

ZONA HORTENSIEI apartament 1 camera, etaj2/2 mo ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

1 camere
30 mp
Etaj 2 / 2
1978
Agenție

Mai mult de un an
12

666 €
/ lună
550 €
8.33 € / mp / lună

VICTORIEI (Zona Bucla) spatiu comercial stradal ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

80 mp utili
4E
1980
Agenție

11 luni în urmă
7

1.500 €
/ lună 1.88 € / mp / lună

Spatiu comercial LA PARTER | DE INCHIRIAT |

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

798 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
7

400 €
/ lună

Apartament 2 camere Casa Crisan

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

2 camere
48 mp
Etaj 4 / 4
1987
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă

1.200 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

160 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

250 €
/ lună

Dau in chirie apartament 2 camere

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 4
1960
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

2.500 €
/ lună 0.83 € / mp / lună

Oportunitate Investi?ie Proprietate Industriala ...

Sud, Baia Mare

La ~5km distanță

Agenție

6 luni în urmă
6

350 €
/ lună

str. Lascar Pana (central) BLOC NOU chirie apar ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 8
2023
Agenție

5 luni în urmă
1

849 €
/ lună 5.86 € / mp / lună

Dau in chirie spatiu comercial 145mp. Baia Mare ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

145 mp utili