Proprietăți unice: 400
Proprietari: 128
Agenție

4 zile în urmă
13

500 €
/ lună

Apartament 4 camere - Bld. Bucuresti, zona Semi ...

Central, Baia Mare

4 camere
88 mp
Etaj 4 / 4
1980
Agenție

6 zile în urmă
15

400 €
/ lună

CULTURII zona BOHO (deasupra) 2 camere mobilat ...

Central, Baia Mare

2 camere
50 mp
Etaj 1
1972
Agenție

6 zile în urmă
15

400 €
/ lună

CULTURII zona BOHO (deasupra) 2 camere mobilat ...

Central, Baia Mare

2 camere
50 mp
Etaj 1
1972

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
5

600 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Spațiu comercial de 180mp de închiriat

Central, Baia Mare

180 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
8

350 €
/ lună

De închiriat apartament cochet în centrul orașu ...

Central, Baia Mare

2 camere
40 mp
Parter
2023
Agenție

1 săptămână în urmă
8

300 €
/ lună

2 camere | Ion Luca Caragiale | etaj 4/4 | 50 m ...

Central, Baia Mare

2 camere
50 mp
Etaj 4 / 4
1970
Agenție

1 săptămână în urmă
8

300 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 2 camere

Central, Baia Mare

2 camere
62 mp
Etaj 2
1980
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

390 €
/ lună

Apartament 2 camere Bilascu

Central, Baia Mare

2 camere
60 mp
Etaj 1
1988
Proprietar
Comision 0%

Azi
8

400 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere - parcare subtera ...

Central, Baia Mare

2 camere
45 mp
Etaj 3
2016
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

230 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Central, Baia Mare

1 camere
Proprietar
Comision 0%

Ieri
6

400 €
/ lună

Apartament pentru inchiriere

Central, Baia Mare

2 camere
51 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

200 €
/ lună

Inchiriez garsoniera, bld Unirii

Central, Baia Mare

1 camere
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

112.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren cu sura Baia Mare str.Miron Costin

Central, Baia Mare

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

550 €
/ lună

Dau spre inchiriere apartament 3 camere

Central, Baia Mare

3 camere
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
7

410 €
/ lună

Chirie apartament superb parc central parcare i ...

Central, Baia Mare

2 camere
42 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

330 €
/ lună

Apartament 2 camere decomandat, 53 mp, etaj 2 r ...

Central, Baia Mare

2 camere
53 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

326 €
/ lună

Inchiriem apartament cu 2 camere, suprafata 61 ...

Central, Baia Mare

2 camere
61 mp
Etaj 1
2E
Agenție

4 zile în urmă
12

299.000 €
/ lună 192.41 € / mp / lună

Teren exclusivist cu priveliste de vanzare in B ...

Central, Baia Mare

1.554 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
16

350 €
/ lună

Apartament 2 camere, prima inchiriere (bloc nou ...

Central, Baia Mare

2 camere
44 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

480 €
/ lună

INCHIRIERE Apt. 3 camere 75 mp - Centrul Istori ...

Central, Baia Mare

3 camere
75 mp
Etaj 2
Agenție

5 zile în urmă
5

250 €
/ lună

Jupiter, 2 camere, etaj 1

Central, Baia Mare

2 camere
32 mp
Etaj 1
1978
Agenție

5 zile în urmă
8

450 €
/ lună

Al Aurora, 4 camere, etaj 1

Central, Baia Mare

4 camere
80 mp
Etaj 1
1975
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

330 €
/ lună

Apartament cu 3 camere de închiriat în zona Cen ...

Central, Baia Mare

3 camere
75 mp
Parter / 4
1980
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

340 €
/ lună 6.18 € / mp / lună

Inchiriez spatiu birou/comercial in Centrul Vec ...

Central, Baia Mare

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă

150 €
/ lună

Inchiriez garsoniera in Baia Mare

Central, Baia Mare

1 camere
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

450 €
/ lună

Vand sau inchiriez apartament 3 camere

Central, Baia Mare

3 camere
63 mp
Etaj 4 / 5
5E
Agenție

1 săptămână în urmă
4

125.000 €
/ lună 52.17 € / mp / lună

Teren panoramic de vanzare cu vedere superba as ...

Central, Baia Mare

2.396 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

300 €
/ lună

Dau in chirie ap 2 camere

Central, Baia Mare

2 camere
Etaj 3
Agenție

1 săptămână în urmă
9

850.000 €
/ lună 1,188.81 € / mp / lună

Proprietate versatila spre vanzare cu poten?ial ...

Central, Baia Mare

715 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
15

900 €
/ lună

Casa renovata cu curte pentru inchiriere, zona ...

Central, Baia Mare

4 camere
165 mp
890 mp teren