Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
4

701 €
/ lună
580 €
11.31 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial | Zona Vasile Lucac ...

Exterior Est, Baia Mare

62 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
17

4.026 €
/ lună
3.327 €

Zona Eminescu HALA 451 mp + caldire birouri 154 ...

Exterior Est, Baia Mare

Agenție

9 luni în urmă
10

1.750 €
/ lună 1.75 € / mp / lună

ZONA INDUSTRIALA hale de inchiriat diferite sup ...

Exterior Est, Baia Mare

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
13

890 €
/ lună

Casa de inchiriat

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

4 camere
280 mp
500 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
7

400 €
/ lună

Apartament 2 camere Casa Crisan

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

2 camere
48 mp
Etaj 4 / 4
1987
Agenție

10 luni în urmă
9

350 €
/ lună 7.78 € / mp / lună

Ultracentral Inchiriere spatiu pentru birouri ...

Ultracentral, Baia Mare

La ~5km distanță

45 mp
4E

Agenție

Mai mult de un an
12

666 €
/ lună
550 €
8.33 € / mp / lună

VICTORIEI (Zona Bucla) spatiu comercial stradal ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

80 mp utili
4E
1980
Agenție

Mai mult de un an
7

450 €
/ lună

Apartament modern de inchiriat cu 3 camere

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

3 camere
54 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

350 €
/ lună

Apartament centru 2 camere Unirii 6 Bizo

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

2 camere
48 mp
Etaj 4
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 350 € și 400 €
Agenție

11 luni în urmă
7

1.500 €
/ lună 1.88 € / mp / lună

Spatiu comercial LA PARTER | DE INCHIRIAT |

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

798 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

59 €
/ lună

Luna Room

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

1 camere
28 mp
Agenție

10 luni în urmă
9

270 €
/ lună

ZONA HORTENSIEI apartament 1 camera, etaj2/2 mo ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

1 camere
30 mp
Etaj 2
1978
Agenție

8 luni în urmă
4

236 €
/ lună

CHIRIE apartament cu o camera

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

1 camere
30 mp
2000
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă

700 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spa?iu pentru Cabinet Medical

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

70 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
23

280 €
/ lună

Transilvaniei, apartament cu 2 camere de inchir ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

2 camere
38 mp
Parter / 4
1980
Agenție

7 luni în urmă
9

400 €
/ lună

Apartament de inchiriat cu 3 camere zona Canal ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

3 camere
67 mp
Etaj 4
1980
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

2 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

De vanzare- Garsoniera confort I (spa?iu comerc ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

34 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
10

480 €
/ lună

Apartament 3 camere, 74 mp, zona Central

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

3 camere
74 mp
Etaj 5 / 6
2020
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
13

4 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez hale productie si birouri in Baia Mar ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

600 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
21

700 €
/ lună

ZONA PARC casa P+1 nemobilata , an 2005!

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

3 camere
150 mp
150 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

3 luni în urmă
10

300 €
/ lună

Apartament mobilat ?i utilat complet proaspat r ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 4
1990
Agenție

Mai mult de un an
9

320 €
/ lună

BABES 2 camere semidecomandat finisat si mobila ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

2 camere
48 mp
Etaj 4 / 4
1975
Agenție

3 luni în urmă
7

200 €
/ lună

Apartament cu o camera de inchiriat Margeanului ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

1 camere
28 mp
Etaj 3
1980
Agenție

3 luni în urmă
4

12 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Zona centrala, spatiu din destinatie, 105mp uti ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

105 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
6

370 €
/ lună

Zona Magazinului Universal, 3 camere, etaj 4

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

3 camere
50 mp
Etaj 4
1975
Agenție

2 luni în urmă
16

350 €
/ lună

Apartament 3 camere, 100 mp, zona Ultracentral

Ultracentral, Baia Mare

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
Etaj 4 / 4
2000
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

520 €
/ lună

Apartament de inchiriat cu 3 camere

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

3 camere
74 mp
Etaj 3
1987
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

420 €
/ lună

Dau in chirie apartament 2 camere zona Bucla

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

2 camere
65 mp
Etaj 1
1990
Agenție

6 luni în urmă
7

350 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat Bloc nou

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

2 camere
40 mp
Parter / 3
2024
Agenție

3 luni în urmă
5

800 €
/ lună 3.20 € / mp / lună

SPATIU DEPOZITARE - cu rampa incarcare

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

250 mp utili