Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 36
Proprietari: 9
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
5

119.000 €
/ lună 108.18 € / mp / lună

Teren de vanzare Salicea

Sălicea

1.100 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

65.000 €
/ lună 65 € / mp / lună

Vind teren ,Evadeaza in Faget la soare si in mi ...

Sălicea

1.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

89.900 €
/ lună 128.43 € / mp / lună

Teren intravilan, 700 mp, Salicea, Cluj!

Sălicea

700 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

89.900 €
/ lună 128.43 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan in salicea

Sălicea

700 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spațiu comercial- ideal Fast Food, Farmacie, Sh ...

Sălicea

100 mp utili
1E
2015
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

30.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Vand teren intravilan Salicea 300 metri patrati

Sălicea

300 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

223.600 €
/ lună 26 € / mp / lună

Teren extravilan potrivit pentru investitie

Sălicea

8.600 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

65.000 €
/ lună 65 € / mp / lună

Teren intravilan intr-o zona deosebita langa Do ...

Sălicea

1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

160.000 €
/ lună 66.12 € / mp / lună

Teren de vanzare Salicea

Sălicea

2.420 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

74.000 €
/ lună 61.01 € / mp / lună

Oportunitate !Teren intravilan 1.213mp, Front 3 ...

Sălicea

1.213 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

72.000 €
/ lună 63.05 € / mp / lună

Oportunitate !Teren intravilan 1.142 mp, Front ...

Sălicea

1.142 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1.000 €
/ lună 9.09 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comerical de 110mp

Sălicea

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

43.500 €
/ lună 17.40 € / mp / lună

Teren extravilan 2500m2. Panorama superba.-Sali ...

Sălicea

2.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

135.000 €
/ lună 90 € / mp / lună

1500 mp front de 17,5 metri - Teren cu potentia ...

Sălicea

1.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
18

149.955 €
/ lună 65 € / mp / lună

Teren intravilan 2307 mp in Salicea, zona premi ...

Sălicea

2.307 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

640.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Oportunitate de Investitie - 8000 mp intravilan ...

Sălicea

8.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

78.000 €
/ lună 65 € / mp / lună

Teren intravilan 1200mp in zona Domeniul regilo ...

Sălicea

1.200 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 78,000 € și 85.000 €
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

130.000 €
/ lună 99.77 € / mp / lună

Vand Teren intravilan - Salicea, Jud Cluj. Loca ...

Sălicea

1.303 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

133.400 €
/ lună 145 € / mp / lună

Salicea teren intravilan 920 mp, front 28 m la ...

Sălicea

920 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

94.815 €
/ lună 105 € / mp / lună

Teren cu Autorizatie de Constructie in Salicea

Sălicea

903 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

95.000 €
/ lună
99.000 €
135.71 € / mp / lună

Teren intravilan, Front 31m, Salicea

Sălicea

700 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

35.000 €
/ lună 23.33 € / mp / lună

Teren intravilan, 1500 mp, front 15 mp, loc. Bo ...

Sălicea

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
12

195.000 €
/ lună 113.97 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Salicea, Cluj

Sălicea

1.711 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

295.000 €
/ lună 125 € / mp / lună

Teren de vanzare in Salicea

Sălicea

2.360 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

134.700 €
/ lună 115.03 € / mp / lună

Alzza Real Estate Teren intravilan de vanzare i ...

Sălicea

1.171 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

64.000 €
/ lună 102.89 € / mp / lună

Salicea - teren intravilan -oportunitate invest ...

Sălicea

622 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

65.000 €
/ lună 65 € / mp / lună

Investitie ! Teren intravilan construibil 1000 ...

Sălicea

1.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

98.000 €
/ lună 98 € / mp / lună

Nou! Teren intravilan 1000 mp, front 12m, autor ...

Sălicea

1.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

187.500 €
/ lună 125 € / mp / lună

Teren intravilan 1500mp, front 26m, in autoriza ...

Sălicea

1.500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

98.000 €
/ lună 89.09 € / mp / lună

Teren construibil, 1100 mp, cu certificat de ur ...

Sălicea

1.100 mp teren