Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

3 luni în urmă
12

500.480 €
/ lună 6.40 € / mp / lună

Teren nucifer cu plantatie de aluni, sat Frata, ...

Berchieșu

78.200 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 săptămâni în urmă
5

130.000 €
/ lună 130 € / mp / lună

Teren de vanzare Salicea

Crișeni

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

11.000 €
/ lună 7.86 € / mp / lună

Teren de vanzare in Soporul De Campie

Soporu de Câmpie

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

15.000 €
/ lună 10.71 € / mp / lună

Vand teren intravilan Com.Suatu

Suatu

La ~5km distanță

1.400 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
3

18.200 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren 520 mp, in Comuna Mociu

Mociu

La ~10km distanță

520 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

1.000 €
/ lună 2.76 € / mp / lună

Inchiriere Vanzare constructie, Comuna Mociu, j ...

Mociu

La ~10km distanță

362 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

300 €
/ lună

Chirie apartament+ spatiu comercial

Balda

La ~10km distanță

3 camere
235 mp
500 mp teren
Individuală
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

192 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand sau schimb teren intravilan 2ha cu cf la 4 ...

Cămărașu

La ~10km distanță

63.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

192 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

6.5 ha intravilan-Parc industrial/logistic . Po ...

Cămărașu

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

12.500 €
/ lună 2.91 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Sărmașu

La ~10km distanță

4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

400 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 2 camere decomandat tg ...

Central, Sărmașu

La ~10km distanță

2 camere
62 mp
Etaj 3
Agenție

2 luni în urmă
1

70.000 €
/ lună 4.02 € / mp / lună

EXCLUSIVITATE - teren extravilan Mociu 17400 mp

Chesău

La ~10km distanță

17.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

24.950 €
/ lună
25.522 €
19.19 € / mp / lună

Casa veche cu teren intravilan jud. Mures Mihes ...

Miheșu de Câmpie

La ~10km distanță

1.300 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

660.000 €
/ lună 0.94 € / mp / lună

Vand teren agricol Mihesu de Campie, Mures

Miheșu de Câmpie

La ~10km distanță

700.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

26.778 €
/ lună
27.393 €
2.75 € / mp / lună

Licitatie Publica Teren Intravilan 9723 Mp Sarm ...

Sărmășel

La ~10km distanță

9.723 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

41.900 €
/ lună 19.95 € / mp / lună

Teren intravilan construibil 2.100 mp | Caianu

Căianu

La ~10km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

15.000 €
/ lună 6 € / mp / lună

Vand teren intravilan Caianu/Cluj

Căianu

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

16.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Vand teren agricol

Botoș

La ~15km distanță

3.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren cu cf intre Cojocna si Iuriu de Camp ...

Cojocna

La ~15km distanță

14.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

27 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren de vanzare

Cojocna

La ~15km distanță

1.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

12.999 €
/ lună 1.27 € / mp / lună

Teren extravilan, 10.200mp, Tagu

Țagu

La ~15km distanță

10.200 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

2.500.000 €
/ lună 108.70 € / mp / lună

Teren intravilan Apahida, 23000 mp,cu hale de 1 ...

Sub Coastă

La ~15km distanță

23.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

0 €
/ lună

Inchiriez teren in cluj 200 euro

Sub Coastă

La ~15km distanță

1.200 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

415.000 €
/ lună 41.50 € / mp / lună

Teren intravilan Apahida/ acces asfaltat

Sub Coastă

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare colonia

Tritenii de Jos

La ~15km distanță

2.900 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
2

2.735 €
/ lună
2.261 €
0.34 € / mp / lună

Inchiriere teren 8078mp Centura Muncii - OMV cu ...

Sub Coastă

La ~15km distanță

8.078 mp teren
Construcții
Agenție

4 zile în urmă
17

1.500 €
/ lună

Casa Individuala l 120 MP + 400 Teren l Mobilat ...

Sub Coastă

La ~15km distanță

4 camere
120 mp
400 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
11

1.200 €
/ lună

Casa de vanzare l 95 MP + 300 MP Teren l Mobila ...

Sub Coastă

La ~15km distanță

3 camere
95 mp
300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

55 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren 1000 mp.ptr. casa Corpadea/Apahida

Corpadea

La ~15km distanță

1.119 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

589 €
/ lună

Inchiriez casa 140 m2

Corpadea

La ~15km distanță

4 camere
140 mp
700 mp teren