Proprietăți unice: 7
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

800 €
/ lună

De Inchiriat Casa in Rascruci

Răscruci

2 camere
90 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

500 €
/ lună 0.33 € / mp / lună

Inchiriez teren 1500.mp Rascruci

Răscruci

1.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

403.179 €
/ lună 21 € / mp / lună

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Răscruci

19.199 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
2

65.000 €
/ lună 45.20 € / mp / lună

Teren intravilan contruibil in Rascruci

Răscruci

1.438 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

32.000 €
/ lună 27.23 € / mp / lună

Teren de vanzare construibil in localitatea ICL ...

Răscruci

1.175 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

500 €
/ lună 0.33 € / mp / lună

Inchiriez teren intravilan

Răscruci

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

650 €
/ lună

Casa cu teren de inchiriat sau de vanzare!!

Răscruci

4 camere
120 mp
1.300 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
13

1.500 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

De inchiriat Hala 210 mp cu teren 800 mp, Bonti ...

Bonțida

La ~5km distanță

Agenție

1 lună în urmă
2

50.000 €
/ lună 5.15 € / mp / lună

Teren partial intravilan, 9700 mp, Fundatura

Fundătura

La ~5km distanță

9.700 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

577.500 €
/ lună 21 € / mp / lună

De vanzare teren Fundatura 27500mp - intravilan

Fundătura

La ~5km distanță

27.500 mp teren

Agenție

9 luni în urmă
3

599.000 €
/ lună 26.74 € / mp / lună

Comision %! Teren intravilan 22 400 mp, plan, s ...

Fundătura

La ~5km distanță

22.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

77.400 €
/ lună 9 € / mp / lună

Teren cu potential industrial Luna de Jos, Daba ...

Fundătura

La ~5km distanță

8.600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

42.000 €
/ lună 28.42 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 1.478m2 in Fundatur ...

Fundătura

La ~5km distanță

1.478 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

152.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Vand teren extravilan langa Halta Fundatura

Fundătura

La ~5km distanță

30.400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

360.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

PROIECT EXCLUSIV - AC | 6 Case individuale I 60 ...

Juc-Herghelie

La ~5km distanță

6.000 mp teren
1E
Agenție

2 luni în urmă
4

65.000 €
/ lună 70.27 € / mp / lună

Teren intravilan 952 mp Jucu de Mijloc, aproape ...

Juc-Herghelie

La ~5km distanță

925 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

50.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren de vanzare in Campenesti

Juc-Herghelie

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

69.000 €
/ lună 115.97 € / mp / lună

Teren intravilan 595 mp | Langa lac | Front 13 ...

Juc-Herghelie

La ~5km distanță

595 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

59.000 €
/ lună 53.73 € / mp / lună

Teren intravilan 1098mp - Ideal pentru construc ...

Juc-Herghelie

La ~5km distanță

1.098 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

34.265 €
/ lună 69.64 € / mp / lună

Teren de vanzare - Campenesti sat

Juc-Herghelie

La ~5km distanță

492 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

61.325 €
/ lună 124.64 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan Campenesti

Juc-Herghelie

La ~5km distanță

492 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

140.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren cu o Autorizatie de Construire pentru 2 C ...

Juc-Herghelie

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

232.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren intravilan, 5800 mp, 24 ml front, Jucu de ...

Juc-Herghelie

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

156.600 €
/ lună 9 € / mp / lună

Vanzare teren extravilan Campenesti

Juc-Herghelie

La ~5km distanță

17.400 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
4

115.000 €
/ lună 35.71 € / mp / lună

Teren intravilan 3.220 mp , cu front de 12 , Ju ...

Juc-Herghelie

La ~5km distanță

3.220 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

75.000 €
/ lună 53.57 € / mp / lună

Teren intravilan construibil 1.400 mp | Jucu de ...

Juc-Herghelie

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Agenție

20 ore în urmă
5

2.300 €
/ lună 2 € / mp / lună

Hala de 1150 mp utili, situata in Jucu de Mijlo ...

Juc-Herghelie

La ~5km distanță

1.150 mp utili
Agenție

20 ore în urmă
6

900 €
/ lună 2.25 € / mp / lună

Hala de 400 mp utili, situata in Jucu de Mijloc ...

Juc-Herghelie

La ~5km distanță

400 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
8

430 €
/ lună

Apartament 3 camere, zona Apahida!

Juc-Herghelie

La ~5km distanță

3 camere
61 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

190.000 €
/ lună 19 € / mp / lună

Teren 10.000 mp pe malul Somesului Mic - Invest ...

Juc-Herghelie

La ~5km distanță

10.000 mp teren