Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 36
Proprietari: 9
Agenție

4 luni în urmă
2

150.000 €
/ lună 109.49 € / mp / lună

Teren in Salicea 1400mp intravilan, construibil ...

Sălicea

1.370 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

49.500 €
/ lună 15 € / mp / lună

Padure de vanzare, 3300mp, Salicea, jud. Cluj

Sălicea

3.300 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
6

121.000 €
/ lună 110 € / mp / lună

Teren intravilan construibil in Salicea

Sălicea

1.100 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
4

170.000 €
/ lună 99.36 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan, Salicea 1711 mp, p ...

Sălicea

1.711 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
3

92.000 €
/ lună 114.57 € / mp / lună

Teren intravilan Salicea

Sălicea

803 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

119.500 €
/ lună 119.50 € / mp / lună

Teren 1000mp autorizat, casa D+P+1E 269mp, Proi ...

Sălicea

1.000 mp teren
1E