Proprietăți unice: 1071
Proprietari: 101
Agenție
Promovată

1 lună în urmă
20

900 €
/ lună 8.18 € / mp / lună

Birouri str. Aurel Vlaicu, Marasti, pt. start-u ...

Mărăști, Cluj-Napoca

110 mp utili
2000
Agenție
Promovată

1 lună în urmă
20

1.800 €
/ lună 8.18 € / mp / lună

Spatiu birouri 200 mp, 2 niveluri, parcari, Aur ...

Mărăști, Cluj-Napoca

220 mp utili
2000
Agenție

Azi
6

1.399 €
/ lună 5.38 € / mp / lună

Spațiu de ÎNCHIRIAT - Mărăști

Mărăști, Cluj-Napoca

260 mp utili
2000

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Ieri
10

800 €
/ lună

Apartament cu 3 camere || Marasti

Mărăști, Cluj-Napoca

3 camere
76 mp
Etaj 1
Agenție

Ieri
10

1.000 €
/ lună

Apartament 3 camere decomandat | 81mp | Marasti ...

Mărăști, Cluj-Napoca

3 camere
81 mp
Parter / 7
1989
Agenție

Ieri
13

550 €
/ lună

Apartament 2 camere, Marasti

Mărăști, Cluj-Napoca

2 camere
60 mp
Etaj 6 / 8
2006
Agenție
Comision 0%

2 zile în urmă
6

300 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat in cartierul Marasti

Mărăști, Cluj-Napoca

1 camere
22 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție
Comision 0%

2 zile în urmă
7

800 €
/ lună

Comision 0%! Apartament cu 2 camere, Semicentra ...

Mărăști, Cluj-Napoca

2 camere
57 mp
Etaj 6
6E
Agenție

2 zile în urmă
10

650 €
/ lună

Inchiriere Apartament 2 camere, strada Bucurest ...

Mărăști, Cluj-Napoca

2 camere
55 mp
Etaj 3
2005
Agenție

2 zile în urmă
11

750 €
/ lună

Apartament MODERN 2 camere 52mp,terasa, Marasti ...

Mărăști, Cluj-Napoca

2 camere
52 mp
Etaj 3
2025
Agenție

3 zile în urmă
3

3.744 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Spatiu industrial - Hala - DE INCHIRIAT - Maras ...

Mărăști, Cluj-Napoca

Agenție

3 zile în urmă
9

590 €
/ lună

0% COMISION | Apartament 2 camere | Bloc nou-pa ...

Mărăști, Cluj-Napoca

2 camere
50 mp
Etaj 4
2020
Agenție

3 zile în urmă
8

847 €
/ lună 6.52 € / mp / lună

Spatiu de birou la casa cu parcari

Mărăști, Cluj-Napoca

130 mp utili
1970
Agenție

3 zile în urmă
8

550 €
/ lună

2 camere decomandat 55mp Marasti str Teodor Mih ...

Mărăști, Cluj-Napoca

2 camere
55 mp
Etaj 6
8E
Agenție

3 zile în urmă
8

790 €
/ lună

Apartament 3 camere decomandat, balcon si boxa ...

Mărăști, Cluj-Napoca

3 camere
62 mp
Etaj 1 / 4
1960
Agenție

3 zile în urmă
13

800 €
/ lună

Apartament 3 camere decomandat in Marasti

Mărăști, Cluj-Napoca

3 camere
78 mp
Etaj 5 / 8
1986
Agenție

3 zile în urmă
7

849 €
/ lună

2 camere, modern, garaj, bloc nou, Marasti, The ...

Mărăști, Cluj-Napoca

2 camere
55 mp
Etaj 2 / 7
7E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 849 € și 850 €
Agenție

3 zile în urmă
7

849 €
/ lună

2 camere, modern, garaj, bloc nou, Marasti, The ...

Mărăști, Cluj-Napoca

2 camere
55 mp
Etaj 2
7E
Agenție

4 zile în urmă
4

450 €
/ lună

Garsoniera, Piata Marasti

Mărăști, Cluj-Napoca

1 camere
28,4 mp
Parter / 4
1984
Agenție

4 zile în urmă
11

550 €
/ lună

Apartament 3 camere cu parcare subterana in Mar ...

Mărăști, Cluj-Napoca

3 camere
62 mp
Etaj 9
9E
Agenție

5 zile în urmă
6

700 €
/ lună 13.46 € / mp / lună

Spațiu comercial cu vad, 52 mp, parter, zona st ...

Mărăști, Cluj-Napoca

52 mp utili
8E
2019
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
16

700 €
/ lună 13.46 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial Marasti Cluj -Napoc ...

Mărăști, Cluj-Napoca

52 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
6

670 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat prima inchirie ...

Mărăști, Cluj-Napoca

2 camere
55 mp
Etaj 4
2026
Agenție

1 săptămână în urmă
8

1.000 €
/ lună

Apartament ideal pentru cazare muncitori | Spa& ...

Mărăști, Cluj-Napoca

4 camere
70 mp
Demisol
2000
Agenție

1 săptămână în urmă
3

10.975 €
/ lună 27.03 € / mp / lună

Spatiu Comercial_Showroom 406mp, Marasti, zona ...

Mărăști, Cluj-Napoca

406 mp utili
1E
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
20

2.200 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

Casa pentru birouri, curte generoasa si 10 parc ...

Mărăști, Cluj-Napoca

165 mp utili
1900
Agenție

1 săptămână în urmă
6

550 €
/ lună

Apartament 2 camere Gheorgheni

Mărăști, Cluj-Napoca

2 camere
42 mp
Etaj 4
2017
Agenție

1 săptămână în urmă
13

1.936 €
/ lună 12.10 € / mp / lună

Spatiu de birouri in vila, cu sala de conferint ...

Mărăști, Cluj-Napoca

160 mp utili
3E
2012
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

440 €
/ lună

Apartament 1 cameră Mărăști, The Office, pet fr ...

Mărăști, Cluj-Napoca

1 camere
40 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
10

800 €
/ lună

Apartament ultrafinisat, langa Iulius Mall!

Mărăști, Cluj-Napoca

2 camere
53 mp
Etaj 9 / 10
2021
Agenție

1 săptămână în urmă
8

750 €
/ lună

Apartament cu 3 camere decomandate de inchiriat ...

Mărăști, Cluj-Napoca

3 camere
75 mp
Parter
1990
Agenție

1 săptămână în urmă
9

599 €
/ lună

Apartament 2 camere, 65 mp, zona Semicentrală

Mărăști, Cluj-Napoca

2 camere
45 mp
Parter
4E
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 599 € și 600 €