Proprietăți unice: 20
Proprietari: 1
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

600 €
/ lună

COMISION 0%! Ap. 2 camere 50 mp + terasă, parca ...

Hașdeu, Cluj-Napoca

2 camere
50 mp
1E
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
16

850 €
/ lună

3 camere Hasdeu + curte 179 mp / 850 euro

Hașdeu, Cluj-Napoca

3 camere
84 mp
Parter / 4
2010
Agenție

1 lună în urmă
9

550 €
/ lună

3 camere, modern, PET FRIENDLY, parcare, curte, ...

Hașdeu, Cluj-Napoca

3 camere
73 mp
Parter / 1
1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
12

1.815 €
/ lună
1.500 €
22.69 € / mp / lună

Spatiu de birou 80 mp, in imobil nou, 1 garaj, ...

Hașdeu, Cluj-Napoca

80 mp utili
4E
2020
Agenție

3 luni în urmă
28

2.000 €
/ lună

5 Camere I Decomandat I Hasdeu I 2 Parcari Subt ...

Hașdeu, Cluj-Napoca

5 camere
160 mp
Etaj 1 / 3
2015
Agenție

6 luni în urmă
5

650 €
/ lună

Apartament 2 camere, Hasdeu

Hașdeu, Cluj-Napoca

2 camere
55 mp
Etaj 1 / 1
2000
Agenție

6 luni în urmă
8

500 €
/ lună

Apartament 3 camere, Hasdeu

Hașdeu, Cluj-Napoca

3 camere
100 mp
Parter / 1
1990
Agenție

7 luni în urmă
8

830 €
/ lună

Apartament cu 3 camere- la 10 minute de UMF

Hașdeu, Cluj-Napoca

3 camere
65 mp
Etaj 1 / 2
2E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 830 € și 850 €
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
11

1.700 €
/ lună 21.25 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat. 80 mp utili, 150 teren, pa ...

Hașdeu, Cluj-Napoca

80 mp
Parter / 4
2020
4E
Agenție

11 luni în urmă
2

3.500 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

Casa de inchiriat Zona Hasdeu

Hașdeu, Cluj-Napoca

5 camere
200 mp
Parter / 1
1E
Agenție

1 lună în urmă
15

500 €
/ lună

One-room Modern apartment| Hasdeu/UMF

Hașdeu, Cluj-Napoca

1 camere
36 mp
Etaj 2 / 4
2023
Agenție

1 lună în urmă
19

800 €
/ lună

Apartament spatios si modern |3 camere|Hasdeu/U ...

Hașdeu, Cluj-Napoca

3 camere
65 mp
Etaj 1 / 1
2016
Agenție

1 lună în urmă
4

530 €
/ lună

One-room Modern apartment| Hasdeu/UMF

Hașdeu, Cluj-Napoca

1 camere
36 mp
Etaj 2 / 4
2023
Agenție

1 lună în urmă
18

2.000 €
/ lună

5 camere, 2 parcari, etajul 1, Hasdeu

Hașdeu, Cluj-Napoca

5 camere
160 mp
Etaj 1 / 2
2E
Agenție

3 luni în urmă
5

314 €
/ lună

Garsoniera la casa zona Hasdeu-UMF

Hașdeu, Cluj-Napoca

1 camere
30 mp
Parter / 1
1E
Agenție

3 luni în urmă
8

3.500 €
/ lună 18.62 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat, diferite activitati, 188 m ...

Hașdeu, Cluj-Napoca

188 mp utili
1990
Agenție

9 luni în urmă
8

800 €
/ lună

Apartament 3 camere decomandate, 100mp, 2 bai, ...

Hașdeu, Cluj-Napoca

3 camere
100 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

Mai mult de un an
4

430 €
/ lună

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere i ...

Hașdeu, Cluj-Napoca

2 camere
47 mp
Etaj 3
1990
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă

400 €
/ lună

Dau an chirie

Hașdeu, Cluj-Napoca

3 camere
56 mp
Agenție

Mai mult de un an
7

499 €
/ lună

Hasdeu 69

Hașdeu, Cluj-Napoca

2 camere
44 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
9

560 €
/ lună

Apartament 2 camere | Finisat | 56 mp | Semicen ...

Semicentral, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2 camere
56 mp
Parter
1960
Agenție

10 luni în urmă
7

700 €
/ lună

Apart 2 cam ultramodern la casa, 65MP! TUR VIRT ...

Semicentral, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2 camere
65 mp
1940
1E
Agenție

Mai mult de un an
3

430 €
/ lună

De inchiriat apartament 1 camera zona Platinia

Semicentral, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1 camere
34 mp
Etaj 3
2015

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
14

2.970 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spatiu birou de inchiriat, 270mp, mobilat, Semi ...

Semicentral, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

270 mp
Etaj 2 / 3
3E
Agenție

9 luni în urmă
11

800 €
/ lună

Apartament 3 camere, in bloc nou, parcare, zona ...

Semicentral, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

3 camere
65 mp
Etaj 6
2021
Agenție

Mai mult de un an
17

5.600 €
/ lună
5.998 €

Vilă Interbelică de lux pentru birouri în Cluj- ...

Semicentral, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

11 camere
504 mp
2.872 mp teren
1960
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 5,600 € și 7.257 €
Agenție

7 luni în urmă
8

1.801 €
/ lună 12.86 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri, 140 mp utili, situat in ...

Semicentral, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2 camere
140 mp
2000
Agenție

7 luni în urmă
6

2.501 €
/ lună 15.63 € / mp / lună

Spatiu comercial, 160 mp utili, situat in zona ...

Semicentral, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

160 mp utili
1E
2000
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
18

1.100 €
/ lună 3.93 € / mp / lună

Spații de birouri – 280 mp, Piața 1848, Cluj-Na ...

Semicentral, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

280 mp
Etaj 2 / 2
2002
2E
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
16

2.815 €
/ lună
2.327 €
15.73 € / mp / lună

Birouri open space in cladirea Power Business C ...

Semicentral, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

3 camere
179 mp
Etaj 1 / 8
2007