Proprietăți unice: 56
Proprietari: 8
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
6

23.950 €
/ lună 18.75 € / mp / lună

Spațiu de închiriat pentru clinică medicală (1. ...

Gară, Cluj-Napoca

1.277 mp utili
8E
2025
Agenție

6 zile în urmă
7

570 €
/ lună

2 Camere | Living Open-Space cu Bucatarie | Dor ...

Gară, Cluj-Napoca

2 camere
44 mp
Etaj 4 / 7
2021
Agenție

6 zile în urmă
13

3.500 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

Hala de inchiriat , 200mp , Parcul Feroviarilor

Gară, Cluj-Napoca

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
6

900 €
/ lună

Casa de inchiriat, 3 dormitoare, Parcul Ferovia ...

Gară, Cluj-Napoca

3 camere
Parter
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

3.777 €
/ lună
3.122 €
16.94 € / mp / lună

Spațiu comercial - Vitrina - 223 mp - DE INCHIR ...

Gară, Cluj-Napoca

223 mp utili
6E
2024
Agenție

3 săptămâni în urmă
14

350 €
/ lună

DE INCHIRIAT apartament cu o camera, 37mp, zona ...

Gară, Cluj-Napoca

1 camere
37 mp
Parter / 4
2008
Agenție

1 lună în urmă
8

550 €
/ lună

Apartament 3 camere cu balcon si parcare subter ...

Gară, Cluj-Napoca

3 camere
54 mp
Etaj 2 / 8
8E
Agenție

1 lună în urmă
20

1.350 €
/ lună

Inchiriez Penthouse Lux | Panorama Superba | St ...

Gară, Cluj-Napoca

3 camere
115 mp
Etaj 4
4E
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

3.754 €
/ lună
3.103 €
23.03 € / mp / lună

Spațiu comercial de inchiriat (163.3 mp) - zona ...

Gară, Cluj-Napoca

163,3 mp utili
8E
2026
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

2.666 €
/ lună
2.204 €
22.98 € / mp / lună

Spațiu comercial de inchiriat (116 mp) - zona G ...

Gară, Cluj-Napoca

116 mp utili
2026
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
9

12.190 €
/ lună
10.075 €
18.75 € / mp / lună

Spațiu comercial de inchiriat (650 mp)

Gară, Cluj-Napoca

650 mp utili
8E
2026
Agenție

2 luni în urmă
9

2.000 €
/ lună 18.52 € / mp / lună

Închiriez spațiu comercial – alimentație public ...

Gară, Cluj-Napoca

108,81 mp utili
1955
Agenție

4 luni în urmă
7

700 €
/ lună

2 camere l Mobilat si utilat l Str.Burebista l ...

Gară, Cluj-Napoca

2 camere
64 mp
Parter / 5
2005
Agenție

6 luni în urmă
5

1.700 €
/ lună 17.71 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial - Zona Garii - 96 m ...

Gară, Cluj-Napoca

96 mp utili
2019
Agenție

6 luni în urmă
8

3.000 €
/ lună 11.19 € / mp / lună

Spatiu comercial alimentatie publica zona Gara

Gară, Cluj-Napoca

268 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
1

1.700 €
/ lună 17.71 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in zona Garii, 96 ...

Gară, Cluj-Napoca

96 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
9

2.057 €
/ lună
1.700 €
21.43 € / mp / lună

Spatiu comercial cu vad excelent in Zona Garii

Gară, Cluj-Napoca

96,23 mp utili
6E
2019
Agenție

7 luni în urmă
8

450 €
/ lună

Apartament 1 camera, Gara

Gară, Cluj-Napoca

1 camere
38 mp
Etaj 5 / 6
2024
Agenție

7 luni în urmă
9

1.500 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Spațiu de birouri de inchiriat zona Autogarii

Gară, Cluj-Napoca

2 camere
240 mp
Etaj 2 / 2
2000
Agenție

7 luni în urmă
9

550 €
/ lună

Apartament cu 3 camere in zona Garii

Gară, Cluj-Napoca

3 camere
74 mp
Parter / 4
4E
Agenție

8 luni în urmă
12

600 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat in zona Garii

Gară, Cluj-Napoca

3 camere
98 mp
Etaj 2 / 2
1914
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
8

670 €
/ lună

0% Comision! Apartament cu 2 camere de închiria ...

Gară, Cluj-Napoca

2 camere
55 mp
Etaj 1
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

5.430 €
/ lună
4.488 €
15.13 € / mp / lună

Spațiu de birouri de 359 mp de închiriat în zon ...

Gară, Cluj-Napoca

4 camere
359 mp
Etaj 2 / 2
2012
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

19.027 €
/ lună
15.725 €
15.12 € / mp / lună

Spațiu de birouri de 1258 mp de închiriat în zo ...

Gară, Cluj-Napoca

6 camere
1.258 mp
2012
2E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

4.719 €
/ lună
3.900 €
15.13 € / mp / lună

Spațiu de birouri de 312mp de închiriat în zona ...

Gară, Cluj-Napoca

2 camere
312 mp
2012
2E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

9.952 €
/ lună
8.225 €
15.12 € / mp / lună

Spațiu de birouri de 658mp de închiriat în zona ...

Gară, Cluj-Napoca

2 camere
658 mp
2012
2E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
14

6.534 €
/ lună
5.400 €
15.13 € / mp / lună

Spațiu de birouri de 432 mp de închiriat în zon ...

Gară, Cluj-Napoca

2 camere
432 mp
Etaj 2 / 2
2012
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
4

6.261 €
/ lună
5.175 €
15.12 € / mp / lună

Spațiu de birouri de 414 mp de închiriat în zon ...

Gară, Cluj-Napoca

2 camere
414 mp
Etaj 2 / 2
2012
Agenție

10 luni în urmă
2

907 €
/ lună
750 €
8.48 € / mp / lună

Spatiu comercial / Depozit 107 MP, cu parcari, ...

Gară, Cluj-Napoca

107 mp utili
1E
2000
Agenție

11 luni în urmă
17

1.936 €
/ lună
1.600 €
9.68 € / mp / lună

Spatiu birouri amenajat +mobilier zona Garii ...

Gară, Cluj-Napoca

200 mp
Etaj 6 / 6
2016
6E