Proprietăți unice: 24
Proprietari: 7
Agenție

3 luni în urmă
14

1.650 €
/ lună
1.750 €

Casa individuala, P+E, situata in zona strazii ...

Câmpului, Cluj-Napoca

5 camere
170 mp
500 mp teren
Etaj 1 / 1
Agenție

3 luni în urmă
17

1.750 €
/ lună

Casa spatioasa cu gradina privata aproape de st ...

Câmpului, Cluj-Napoca

5 camere
167 mp
495 mp teren
2019
Agenție

1 săptămână în urmă
2

65.000 €
/ lună 92.86 € / mp / lună

Teren intravilan zona Campului/Manastur

Câmpului, Cluj-Napoca

700 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

565 €
/ lună

Apartament 3 camere, situat pe 2 nivele

Câmpului, Cluj-Napoca

2 camere
2E
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

115.000 €
/ lună 112.41 € / mp / lună

Teren 1023 mp in Cluj-Napoca, zona Campului opo ...

Câmpului, Cluj-Napoca

1.023 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

450 €
/ lună

Inchiriez ap 2 camere plus living/bucatarie zon ...

Câmpului, Cluj-Napoca

2 camere
58 mp
Etaj 2
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

70.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren intravilan 700 mp, zona Campului, Manastu ...

Câmpului, Cluj-Napoca

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1.100 €
/ lună 15.71 € / mp / lună

Birou 70 mp cu panorama deosebita, terasa si pa ...

Câmpului, Cluj-Napoca

70 mp utili
3E
Agenție

2 luni în urmă
14

390 €
/ lună

DE INCHIRIAT APARTAMENT STR GRIGORE ANTIPA

Câmpului, Cluj-Napoca

1 camere
38 mp
Etaj 2 / 2
2010
Agenție

2 luni în urmă
13

1.850 €
/ lună

CASA INDIVIDUALA 5 CAMERE | INCHIRIERE | ZONA C ...

Câmpului, Cluj-Napoca

4 camere
167 mp
495 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

550 €
/ lună

Apartament de inchiriat, 3 camere, modern, zona ...

Câmpului, Cluj-Napoca

3 camere
60 mp
Etaj 1
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 550 € și 650 €
Agenție

3 luni în urmă
5

700 €
/ lună 12.73 € / mp / lună

Spatiu 55 mp, 2 incaperi, prima inchiriere Str. ...

Câmpului, Cluj-Napoca

55 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
11

480 €
/ lună

Apartament 2 camere decomandat, modern, disponi ...

Câmpului, Cluj-Napoca

2 camere
62 mp
Etaj 1 / 2
2007
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

1.750 €
/ lună

PERSOANA FIZICA inchiriez casa in zona Campului ...

Câmpului, Cluj-Napoca

4 camere
167 mp
495 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

300.000 €
/ lună 200 € / mp / lună

Teren intravilan Str. Campului | 1500mp | UTILI ...

Câmpului, Cluj-Napoca

1.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

250.000 €
/ lună 250 € / mp / lună

Teren intravilan Campului Manastur

Câmpului, Cluj-Napoca

1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

65.000 €
/ lună 92.86 € / mp / lună

Teren zona Campului/Puz in lucru

Câmpului, Cluj-Napoca

700 mp teren
2E
Agenție

4 luni în urmă
4

3.800 €
/ lună

Vila spa?ioasa de inchiriat lini?te, natura ?i ...

Câmpului, Cluj-Napoca

7 camere
300 mp
4.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

298.000 €
/ lună 193.01 € / mp / lună

Teren intravilan, 1544 mp,cu front la 2 strazi ...

Câmpului, Cluj-Napoca

1.544 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

1.500 €
/ lună

Inchiriez vila, zona strada Campului, Manastur

Câmpului, Cluj-Napoca

4 camere
180 mp
470 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
18

900 €
/ lună

Apartament de inchiriat | SU 150 mp, 3 camere, ...

Câmpului, Cluj-Napoca

3 camere
84 mp
Parter
2016
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

392 €
/ lună

Dau in chirie la persoane serioase apartament 1 ...

Câmpului, Cluj-Napoca

1 camere
37 mp
2000
Agenție

9 luni în urmă
7

550 €
/ lună

Apartament modern 3 camere | 70 mp | Terasa | P ...

Câmpului, Cluj-Napoca

3 camere
70 mp
Parter
2000
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

700 €
/ lună

Apartament 3 camere zona Campului

Câmpului, Cluj-Napoca

3 camere
91 mp
Parter
2009

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
10

15.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat pe Calea Turzii 2 ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.000 mp utili
3E
Agenție

9 luni în urmă
10

1.400 €
/ lună

Casa Insiruita, P+E, 140 mp utili, situata in c ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

4 camere
140 mp
250 mp teren
Etaj 1 / 1
Agenție

10 luni în urmă
10

800 €
/ lună
750 €

Apartament de 2 camere, 59mp, parcare subterana ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2 camere
59 mp
Etaj 4 / 5
5E